Josef Liehne, urolog

MUDr. Josef Liehne

Urolog Více

26 názorů

Uložit


Adresa

Moskevská, Ústínad Labem
Ústecké urocentrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
26 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Ústecké urocentrum kontrola

Jsem spokojený s profesionálním týmem, který si pan doktor v ambulanci vytvořil. Jsem ale zklamán, že dosud bylo možné se po internetu objednat na den a hodinu a nyní od Nového roku je tato možnost nedostupná. Nikde jí nemohu najít? To je určitě krok zpátky.


P
Ověřeny pacient

Sluka J.Benešov N.Pl.
Dojíždím k Mudr Liehnemu už zhruba 5-6let.Mám to sice o dost dále než do Děčína,ale nelituji toho.Pofesionální a pravidelné kontroly a hlavně Léky z jeho soukromých lékáren jsou Zdarma.Tímto chci jemu a jeho celému týmu poděkovat za péči kterou nám věnují.S.J.


R
Ověřeny pacient

Přístup,zájem,zodpovědné chování,milé vystupování,profesionální jednání .. (zcela evidentně i pod tlakem okolností :) ) děkujem :-)


T
Ověřeny pacient

U tohoto lékaře jsem absolvovala zatím 3 návštěvy, ale nemohu si vůbec na nic stěžovat. Milý, ochotný a pečlivý. Sestry jsou taktéž milé a velice ochotné a s lékařem mají zajištěnu perfektní organizaci při objednávání a vyšetřování pacientů vč.psaní receptů a následných kontrol apod. Nejvíce se mi zde také líbí možnost objednání přes internet, kde si každý může vybrat datum a hodinu svého vyšetření a věřte, že skutečně v tuto dobu budete vyšetřeni. Jsem velice spokojena a mohu tohoto lékaře každému jen doporučit.


Z
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jezdím už léta. Za tu dobu mi moc pomohl, což se nedá říci o lékaři u nás v Děčíně, který mne pořád krmil antibiotiky, protože neumí udělat pořádný rozbor a stačí mu jen jakýsi lakmusový papírek. Chtěl bych touto cestou poděkovat nejen panu doktorovi, ale i sestřičce, kterou obdivuji, s jakou profesionalitou lékaři pomáhá se zvládnutím náporu nás, pacientů. Při tom všem dokáže být velmi milá.


Ověřeny pacient

Výborný lékař, profesionální přesto milý přístup k pacientovi, vše vysvětlí, uklidní a ač jsem byla v čekárně 15tá, odcházela jsem z ordinace po 50 minutách - skvělá organizace, která se jen tak nevidí.


příjemný profesionální krátká čekací doba nález ihned


Doporučuji pana doktora pro jeho přístup k pacientovi a ochotu. Samozřejmě na neposledním místě je profesionalita a erudovanost. Jezdili k němu moji rodiče z Děčína a i já mu budu zachovávat přízeň, včetně mojí rodiny.


Akorát tahá z lidí prachy!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


U pana doktora jsem byl pouze jen jednou a oceňuji jeho organizaci práce. Dokáže rychle pacienta vyšetřit, výsledky vyšetření, recepty, objednání k operaci a pod. už zajistí zdravotní sestra a pacient tak nestráví v čekárně celé dopoledne.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti