MUDr. Josef Liehne

Urolog Více

Ústínad Labem 1 adresa

Ústecké urocentrum
Moskevská, Ústínad Labem

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Lepšího doktora jsem si nemohl přát, profesionalita, lidský přístup a odbornost. Díky přístupu jsem Stratil veškerý strach, ale i stud. Hlavně léčba byla účinná

Umístění: Ústecké urocentrum Jiný

skvělý urolog, chodím k panu doktorovi mnoho let
MÁ VSTŘÍCNÝ PŘÍSTUP KE VŠEM PACIENTŮM a kvituji, že se lze
objednat na přesný čas

Umístění: Ústecké urocentrum kontrola

Jsem spokojený s profesionálním týmem, který si pan doktor v ambulanci vytvořil. Jsem ale zklamán, že dosud bylo možné se po internetu objednat na den a hodinu a nyní od Nového roku je tato možnost nedostupná. Nikde jí nemohu najít? To je určitě krok zpátky.

Sluka J.Benešov N.Pl.
Dojíždím k Mudr Liehnemu už zhruba 5-6let.Mám to sice o dost dále než do Děčína,ale nelituji toho.Pofesionální a pravidelné kontroly a hlavně Léky z jeho soukromých lékáren jsou Zdarma.Tímto chci jemu a jeho celému týmu poděkovat za péči kterou nám věnují.S.J.

Přístup,zájem,zodpovědné chování,milé vystupování,profesionální jednání .. (zcela evidentně i pod tlakem okolností :) ) děkujem :-)

U tohoto lékaře jsem absolvovala zatím 3 návštěvy, ale nemohu si vůbec na nic stěžovat. Milý, ochotný a pečlivý. Sestry jsou taktéž milé a velice ochotné a s lékařem mají zajištěnu perfektní organizaci při objednávání a vyšetřování pacientů vč.psaní receptů a následných kontrol apod. Nejvíce se mi zde také líbí možnost objednání přes internet, kde si každý může vybrat datum a hodinu svého vyšetření a věřte, že skutečně v tuto dobu budete vyšetřeni. Jsem velice spokojena a mohu tohoto lékaře každému jen doporučit.

K panu doktorovi jezdím už léta. Za tu dobu mi moc pomohl, což se nedá říci o lékaři u nás v Děčíně, který mne pořád krmil antibiotiky, protože neumí udělat pořádný rozbor a stačí mu jen jakýsi lakmusový papírek. Chtěl bych touto cestou poděkovat nejen panu doktorovi, ale i sestřičce, kterou obdivuji, s jakou profesionalitou lékaři pomáhá se zvládnutím náporu nás, pacientů. Při tom všem dokáže být velmi milá.

Výborný lékař, profesionální přesto milý přístup k pacientovi, vše vysvětlí, uklidní a ač jsem byla v čekárně 15tá, odcházela jsem z ordinace po 50 minutách - skvělá organizace, která se jen tak nevidí.

příjemný profesionální krátká čekací doba nález ihned

Doporučuji pana doktora pro jeho přístup k pacientovi a ochotu. Samozřejmě na neposledním místě je profesionalita a erudovanost. Jezdili k němu moji rodiče z Děčína a i já mu budu zachovávat přízeň, včetně mojí rodiny.