Josef Leichter, dermatolog Vysoké Mýto

MUDr. Josef Leichter

Dermatolog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Klášterní 39/I, Vysoké Mýto
Sam.ord. lékaře spec. - kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Po příchodu do ordinace mě zarazil cigaretový zápach, jak v hospodě. Přístup nic moc, jen tak ledabile předepsal lék a na závěr chtěl poplatek zaplatit bankovkou, ne drobnými. Měl jsem drobné a pak pětistovku...nestyděl se mi na vrácení nasypat hrst hrobných 20ti korun... dal jsem mu svoje drobné a zmizel. NEDOPORUČUJI

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je zcela neschopný, umí člověka tak maximálně vyděsit a je spokojený s léčbou, která vůbec nezabírá! Nedokáže určit správnou diagnózu, ale to ho vůbec netrápí!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tohoto lékaře opravdu nedoporučuji, šla jsem k němu, protože se mě začalo dost zvětšovat znaménko. Z malé pihy mě přešlo na velikost pětikoruny a ještě vylézalo nad povrch kůže a po měsíci se zase stáhlo a to se opakovalo.(bylo dosti aktivní)Pan doktor s na znaménko podíval a řekl to je dobrý to bude cévní záležitost.Když jsem se ho zeptala co mám dělat až si ho strhnu, tak mě řekl ať si dám náplast.To že mám strach z toho co by mohlo nastat kdybych si ho strhla, mu bylo naprosto ukradené. Hlavně, že má na chodbě před ordinací velký plakát o znamínkách, jak jsou nebezpečné a ty fotky byly podobné tomu mému. Prostě hrůza!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


velmi dobry, zájem osvé pacienty


H

Můj syn (rok a půl) měl vyrážku která se mu pomalu šířila z podpaží po celém těle. Pediatr si nevěděl rady a když ani imacort (mastička mírně kortikoidní) nepomohl poslal mě na kožní. První s čím jsem pana doktora obeznámila bylo, že nejsem příznivcem kortikoidů (hormony které neléčí příčinu nemoci ale pouze její příznaky) Ten se se mnou vůbec nebavil na syna se zběžně podíval a dal mi do ruky recept se slovy nashledanou. Až paní magisrta v lékárně mi řekla, že nám předepsal kortikoidy a dosti silné. Chtělo se mi zakřičet CO TO Jééééééé? PO dalším týdnu trápení jsem náhodou (zaplať Pán Bůh za to) přišla na to, že naše pračka špatně máchá. Začla jsem prádlo máchat ve vaně a do týdne bylo po vyrážce. Takže podle tohoto pana "doktora" bych své malé dítě kdovíjak dlouho patlala hormony a totálně mu tím rozhodila jeho vnitřní prostředí, čímž by se objevily nějaké nové příznaky a bylo by zase co léčit, že? Přitom stačilo aby se zmínil: Nedáváte náhodou do pračky moc prášku/nepoužíváte jiný prášek než obvykle atd. Sama bych už na pravou příčinu přišla mnohem rychleji.
Arogantní, nevšímyvý, nezájem o pacienta, typický instalatér.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor používá občas léčebné metody, které by se snad v dnešní době již neměly používat. Mně osobně příliš nepomohl a musel jsem vyhledat jiného doktora (doktorku), jejíž přístup a léčba byla o třídu výš.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pomohl mi při dloudobé léčbě


Po příchodu do ordinace mě šokoval cigaretový odér. Též při vyšetření působil neprofesionálně a celkově mně s problémem nepomohl. Nemohu ho v žádném případě doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


pomohl mi s dlouhobým problémem, kde si ostatní nevěděli rady, doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti