Sam.ord. lékaře spec. - kožní
Klášterní 39/I, Vysoké Mýto

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Žádná komunikace s pacientem, žádné vysvětlení navrhované léčby, zvláštní přístup

Po příchodu do ordinace mě zarazil cigaretový zápach, jak v hospodě. Přístup nic moc, jen tak ledabile předepsal lék a na závěr chtěl poplatek zaplatit bankovkou, ne drobnými. Měl jsem drobné a pak pětistovku...nestyděl se mi na vrácení nasypat hrst hrobných 20ti korun... dal jsem mu svoje drobné a zmizel. NEDOPORUČUJI

Pan doktor je zcela neschopný, umí člověka tak maximálně vyděsit a je spokojený s léčbou, která vůbec nezabírá! Nedokáže určit správnou diagnózu, ale to ho vůbec netrápí!

Tohoto lékaře opravdu nedoporučuji, šla jsem k němu, protože se mě začalo dost zvětšovat znaménko. Z malé pihy mě přešlo na velikost pětikoruny a ještě vylézalo nad povrch kůže a po měsíci se zase stáhlo a to se opakovalo.(bylo dosti aktivní)Pan doktor s na znaménko podíval a řekl to je dobrý to bude cévní záležitost.Když jsem se ho zeptala co mám dělat až si ho strhnu, tak mě řekl ať si dám náplast.To že mám strach z toho co by mohlo nastat kdybych si ho strhla, mu bylo naprosto ukradené. Hlavně, že má na chodbě před ordinací velký plakát o znamínkách, jak jsou nebezpečné a ty fotky byly podobné tomu mému. Prostě hrůza!

velmi dobry, zájem osvé pacienty

Můj syn (rok a půl) měl vyrážku která se mu pomalu šířila z podpaží po celém těle. Pediatr si nevěděl rady a když ani imacort (mastička mírně kortikoidní) nepomohl poslal mě na kožní. První s čím jsem pana doktora obeznámila bylo, že nejsem příznivcem kortikoidů (hormony které neléčí příčinu nemoci ale pouze její příznaky) Ten se se mnou vůbec nebavil na syna se zběžně podíval a dal mi do ruky recept se slovy nashledanou. Až paní magisrta v lékárně mi řekla, že nám předepsal kortikoidy a dosti silné. Chtělo se mi zakřičet CO TO Jééééééé? PO dalším týdnu trápení jsem náhodou (zaplať Pán Bůh za to) přišla na to, že naše pračka špatně máchá. Začla jsem prádlo máchat ve vaně a do týdne bylo po vyrážce. Takže podle tohoto pana "doktora" bych své malé dítě kdovíjak dlouho patlala hormony a totálně mu tím rozhodila jeho vnitřní prostředí, čímž by se objevily nějaké nové příznaky a bylo by zase co léčit, že? Přitom stačilo aby se zmínil: Nedáváte náhodou do pračky moc prášku/nepoužíváte jiný prášek než obvykle atd. Sama bych už na pravou příčinu přišla mnohem rychleji.
Arogantní, nevšímyvý, nezájem o pacienta, typický instalatér.

Pan doktor používá občas léčebné metody, které by se snad v dnešní době již neměly používat. Mně osobně příliš nepomohl a musel jsem vyhledat jiného doktora (doktorku), jejíž přístup a léčba byla o třídu výš.

Pomohl mi při dloudobé léčbě

Po příchodu do ordinace mě šokoval cigaretový odér. Též při vyšetření působil neprofesionálně a celkově mně s problémem nepomohl. Nemohu ho v žádném případě doporučit.

pomohl mi s dlouhobým problémem, kde si ostatní nevěděli rady, doporučuji