Josef Kopecký, urolog Šenov

MUDr. Josef Kopecký

Uložit

Urolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vráclavská 1281, Šenov
Odborný lékař urologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař urologie

Super pan primar -odbornik na svem miste komunikace s pacientem i jeho odborne znalosti jen vice takovych lekaru


Ověřeny pacient

Pan doktor Kopecký je super urolog. Dal mě se svým týmem dohromady, když jsem měla poškozené močovody při gynekologické operaci (podotýkám v Třinci na Sosně). Opravdu je odborník a titul mu patří právem. Má také velice lidský přístup. Dík patří i sestřičkám na oddělení urologie, také jsou skvělé, ikdyž to s pacienty někdy není lehké . Takže ještě jednou děkuji. Čadová Alena


S
Ověřeny pacient

Dne 13.3.2014 jsme byli se svým postiženým synem na urolog.operaci.Velice nás překvapilo milé a hezké jednání a chování celého kolektivu urologického oddělení a můžu podotknout,že to se jen tak nevidí,Tímto chceme poděkovat panu Primáři Josefu Kopeckému,všem lékařům a sestřičkám za všechno,co pro nás udělal.,Je vidět,že oddělení je pod tím nejlepším vedením.Kéž by bylo takových oddělení více s takovým lidským přístupem.Ještě jednou Všem moc děkujeme a CHVÁLÍME. Anička,Milan a Láďa Slívovi


T
Ověřeny pacient

Mimo ordinaci působi nenápadně, spíše zamyšleným dojmem. Ale jak se ocitnete u něj v ordinaci, víte, že jste na správném místě! Odborník a člověk s velice lidským přístupem!


Špičkový operatér a velice kvalitní člověk !!!!!!!!!!!!


Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý, lidský a to v jakékoliv době, pomohl mi, ikdyž jsem neměla doporučení, šílené bolesti moč. měchýře a to jsem nebyla pacientkou, ihned mě vzal a to neměl orinační dobu, náhodou byl v ordinaci, no a léky ty mi dal své, aby se mi ulevilo. To jsem měla k tomu blokaci páteře a do 3 dnů jsme odjížděli na dovolenou, je to nejlepší doktor na světě. Pane doktore děkuji, zatím jsem bez problémů, díky Vám.


Doporučuji,
byli jsme tam se synem, když mu nešla stáhnout kůžička na penisu. Skvěle se k synovi choval, nejdříve ho zabavil, pak škubnul. Za dva dny už bylo vše o.k.


Ověřeny pacient

I když jeho černý humor při některých nepříjemných vyšetřeních je spíš na obtíž a poslali byste ho nejraději do háje, tak je to odborník na svém místě. Jeho cílená léčba opakujících se zánětů v mém případě pomohla. Děkuji a doporučuji!


J

titul mu právem patří,super přístup a velmi ochotný


M

Dobry urolog ;-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti