Odborný lékař urologie
Vráclavská 1281, Šenov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Odborný lékař urologie

Super pan primar -odbornik na svem miste komunikace s pacientem i jeho odborne znalosti jen vice takovych lekaru

Pan doktor Kopecký je super urolog. Dal mě se svým týmem dohromady, když jsem měla poškozené močovody při gynekologické operaci (podotýkám v Třinci na Sosně). Opravdu je odborník a titul mu patří právem. Má také velice lidský přístup. Dík patří i sestřičkám na oddělení urologie, také jsou skvělé, ikdyž to s pacienty někdy není lehké . Takže ještě jednou děkuji. Čadová Alena

Dne 13.3.2014 jsme byli se svým postiženým synem na urolog.operaci.Velice nás překvapilo milé a hezké jednání a chování celého kolektivu urologického oddělení a můžu podotknout,že to se jen tak nevidí,Tímto chceme poděkovat panu Primáři Josefu Kopeckému,všem lékařům a sestřičkám za všechno,co pro nás udělal.,Je vidět,že oddělení je pod tím nejlepším vedením.Kéž by bylo takových oddělení více s takovým lidským přístupem.Ještě jednou Všem moc děkujeme a CHVÁLÍME. Anička,Milan a Láďa Slívovi

Mimo ordinaci působi nenápadně, spíše zamyšleným dojmem. Ale jak se ocitnete u něj v ordinaci, víte, že jste na správném místě! Odborník a člověk s velice lidským přístupem!

Špičkový operatér a velice kvalitní člověk !!!!!!!!!!!!

Pan doktor je skvělý, lidský a to v jakékoliv době, pomohl mi, ikdyž jsem neměla doporučení, šílené bolesti moč. měchýře a to jsem nebyla pacientkou, ihned mě vzal a to neměl orinační dobu, náhodou byl v ordinaci, no a léky ty mi dal své, aby se mi ulevilo. To jsem měla k tomu blokaci páteře a do 3 dnů jsme odjížděli na dovolenou, je to nejlepší doktor na světě. Pane doktore děkuji, zatím jsem bez problémů, díky Vám.

Doporučuji,
byli jsme tam se synem, když mu nešla stáhnout kůžička na penisu. Skvěle se k synovi choval, nejdříve ho zabavil, pak škubnul. Za dva dny už bylo vše o.k.

I když jeho černý humor při některých nepříjemných vyšetřeních je spíš na obtíž a poslali byste ho nejraději do háje, tak je to odborník na svém místě. Jeho cílená léčba opakujících se zánětů v mém případě pomohla. Děkuji a doporučuji!

titul mu právem patří,super přístup a velmi ochotný

Dobry urolog ;-)