Jste tento lékař?

Adresy

• Odborný lékař urologie

Vráclavská 1281
    73934 Šenov, moravskoslezský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů:

• Pan doktor Kopecký je super urolog. Dal mě se svým týmem dohromady, když jsem měla poškozené močovody při gynekologické operaci (podotýkám v Třinci na Sosně). Opravdu je odborník a titul mu patří právem. Má také velice lidský přístup. Dík patří i sestřičkám na oddělení urologie, také jsou skvělé, ikdyž to s pacienty někdy není lehké . Takže ještě jednou děkuji. Čadová Alena

• Dne 13.3.2014 jsme byli se svým postiženým synem na urolog.operaci.Velice nás překvapilo milé a hezké jednání a chování celého kolektivu urologického oddělení a můžu podotknout,že to se jen tak nevidí,Tímto chceme poděkovat panu Primáři Josefu Kopeckému,všem lékařům a sestřičkám za všechno,co pro nás udělal.,Je vidět,že oddělení je pod tím nejlepším vedením.Kéž by bylo takových oddělení více s takovým lidským přístupem.Ještě jednou Všem moc děkujeme a CHVÁLÍME. Anička,Milan a Láďa Slívovi

• Mimo ordinaci působi nenápadně, spíše zamyšleným dojmem. Ale jak se ocitnete u něj v ordinaci, víte, že jste na správném místě! Odborník a člověk s velice lidským přístupem!

• Špičkový operatér a velice kvalitní člověk !!!!!!!!!!!!

• Pan doktor je skvělý, lidský a to v jakékoliv době, pomohl mi, ikdyž jsem neměla doporučení, šílené bolesti moč. měchýře a to jsem nebyla pacientkou, ihned mě vzal a to neměl orinační dobu, náhodou byl v ordinaci, no a léky ty mi dal své, aby se mi ulevilo. To jsem měla k tomu blokaci páteře a do 3 dnů jsme odjížděli na dovolenou, je to nejlepší doktor na světě. Pane doktore děkuji, zatím jsem bez problémů, díky Vám.

• Doporučuji,
    byli jsme tam se synem, když mu nešla stáhnout kůžička na penisu. Skvěle se k synovi choval, nejdříve ho zabavil, pak škubnul. Za dva dny už bylo vše o.k.

• I když jeho černý humor při některých nepříjemných vyšetřeních je spíš na obtíž a poslali byste ho nejraději do háje, tak je to odborník na svém místě. Jeho cílená léčba opakujících se zánětů v mém případě pomohla. Děkuji a doporučuji!

• titul mu právem patří,super přístup a velmi ochotný

• Dobry urolog ;-)

• Velmi příjemný člověk,schopný lékař.