Praktický lékař stomatolog s laborat.
Jeremenkova 92, Bohumín

Výborný, slušný, odborník, profesionál, důsledný ve vyšetření i léčení, jsem rád, že já i členové rodiny máme takové zázemí.
Jednou mě bolest donutila jít, ale už bylo pozdě, lékaře jsem potkal venku, byl na odchodu. Vrátil se, převlékl se a pomohl mi. Děkuji.

perfektní

Doporučuji.Velmi dobře trhá zuby,vůbec mne to nebolelo.

dobrý nej lepší

Služby MUDr. Gryce využívá naše rodina již minimálně 25 let a dá se říci, že "na nás" byly provedeny všechny možné stomatologické zákroky, které si lze představit u pacientů od 1 do 80 let. Pan doktor pečuje o zuby tak, že i po těchto letech má celá rodina stále vlastní chrup bez náhrad, péče byla a je vždy profesionální a odborná a dokud bude nadále ordinovat, nenapadne nás lékaře v žádném případě měnit, neboť již za ta léta máme velké srovnání, jak taková péče a "péče" může vypadat. Tohoto lékaře velmi doporučuji.

nevhodné chování k pacientům při kontrole nepoužívá rukavice a je nepříjemný