Kounická 4, Ivančice
Praktický lékař (mapa)

Nemám ve zvyku hodnotit lékaře,ale po dnešku mi to nedá a musím Vám, pane doktore zvednout skóre:
Kromě toho,že je pan doktor velmi pečlivý,je také jako bonus vtipný, veselý a příjemný člověk.
JK

Nejlepší lékař, jakého jsme kdy měl. Vstřícný, profesionální a hlavně naslouchá.

Velmi dobrý !!!!!!!! Vyslechne Vás jako přítele, necítíte se trapně ať mluvíte o čemkoli, je to dobrý člověk a vynikající lékař !!!!!!!!

no já s ním zkušenosti nemám osobně, ale vím že jednomu pánovi, co měl dekubit, řekl že je to v pohodě, a oni s ním pak museli na operaci. ale vůbec se mi nelíbí to zveřejňování jmen tady, když někdo o něm říká, že asi neví co lékařské tajemství je, a on hned vzápětí někoho JMENUJE tady veřejně? tím snad dává za pravdu těm negativním komentům... no jo, před 30 lety holt nebyl internet, všechno se odhalí teď..

Zdá se mi, že paní s k. alias kos t. alias skonci s. by tohoto lékaře možná mohla začít navštěvovat ve dnech jeho psychiatrické praxe, diagnóza někde kolem F20.0?
Doktor Fiala je mým praktickým lékařem již řadu let, vlastně i několika dalších členů rodiny. Za celou dobu není sebemenší věc, kterou bych mu mohl vytknout, právě naopak. Pokud hledáte nového lékaře a pokud bude mít MUDr. Fiala volnou kapacitu, rozhodně neváhejte.

no WEB 2.0 je svobodné prostředí, doktoři mají i horší hodnocení, tudíž snažit se dělat svoje a lépe. toť má rada..

Pro paní Kovářovou, která dne 29.12.2011 vytvořila 3 hanlivá hodnocení.
Až si vyberete nového lékaře, informujte ho předem, že se nechcete v ordinaci svléknout při vyšetření a že se musí předem zeptat, na co se Vás lékař či sestra mohou ptát. Lékařské tajemství je lékařskou prioritou a pracuje-li lékař ve zdravotnictví více než 35 let, tak to už zná.
Stejnou prioritou je slušnost ke všem klientům, nejsou-li hulváti. Potřebujete-li nadále zveřejňovat své negativní životní pocity, vytvořte si, prosím, vlastní stránky či facebook. Uvítám, když opravíte své mínění, ale není-li to možné, nezlobím se.

je to velmi špatný doktor, ale v ivančicích si nevyberete asi. u něj lékařské tajemství či etika nic neznamená. mladé holky by k němu neměly vůbec chodit

narušování soukromí, slovní obtěžování při každé kontrole. osahávání při měření dechu, nutnost sundávání podprsenky atd, hrůza. nedoporučuji.

to čekání bych přežila. ale hrubé chování pana doktora i sestřičky mě zaráží pokaždé, když tam musím jít. dnes už má trpělivost přetekla, a tudíž si hledám jiného lékaře. šťourání do soukromí mi opravdu přijde nemístné. (ps: pro pana dokrota, ať ví o koho se jedná - S.K.)