Adresa

Praktický lékař
Kounická 4, Ivančice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan Fiala,je vynikající lékař s dlouholetou praxi a s velmi příjemným a pozitivním přístupem k pacientovi, neměnil bych a to i přesto,že je to už pár let co jsem se z Ivančic odstěhoval do Brna. Beranec Martin.

J
Umístění: Praktický lékař Jiný

K panu doktorovi občasně chodím 20 roků. Vidím, že se v péči hodně pozitivně posunul dopředu, získal za tu dobu hodně praxe. Vidím a pochopil jsem, že není hloupý a jeho život se řídí kompromisem a znalostmi dle dané situace, co život přináší. Vlastně musím říci, že ho mám rád. Přece je tu jen osobní přístup. Pamatuje si mě (i když k němu málo chodím) a nevnímám, že jsme jen pro něj "kusy" . Zjistil jsem, že rozumí tématům a nebo aspoň má povědomí o oblastech, na které jsem expert a není mimo, což beru velmi pozitivně. Pro mě je to zážitek k němu vždy zajít a beru ho spíše jako osobního lékaře (Samozřejmě je otázka, jak to vnímá on, jenomže já tady popisuji svůj pocit, jak ho vnímám jako praktického lékaře (má svou druhou praxi jako psychiatr - to k němu nechodím :) ))

T
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař Jiný

Nikdy jsem neměl s panem doktorem osobní komunikační potíže. Jedenkrát mi nedopatřením zatykal a od té doby jsme si tykali při každé návštěvě - pochopitelně se zachováním úcty pacienta vůči lékaři.
Protože jsem byl okolnostmi přinucený ke změně bydliště o cca 150km dál, bylo nutné změnit aj lékařa. Chci po letech pozdravit a poděkovat. Bylo mi opravdu ctí.


H
Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan doktor je pečlivý neměnila bych ho za jiného doktora.Vždy mi pomohl a také má perfektní sestřičku, která je na pacienty příjemná.


Ověřený profil

Nemám ve zvyku hodnotit lékaře,ale po dnešku mi to nedá a musím Vám, pane doktore zvednout skóre:
Kromě toho,že je pan doktor velmi pečlivý,je také jako bonus vtipný, veselý a příjemný člověk.
JK


1
Ověřený profil

Nejlepší lékař, jakého jsme kdy měl. Vstřícný, profesionální a hlavně naslouchá.


2
Ověřený profil

Velmi dobrý !!!!!!!! Vyslechne Vás jako přítele, necítíte se trapně ať mluvíte o čemkoli, je to dobrý člověk a vynikající lékař !!!!!!!!


D
Ověřený profil

Zdá se mi, že paní s k. alias kos t. alias skonci s. by tohoto lékaře možná mohla začít navštěvovat ve dnech jeho psychiatrické praxe, diagnóza někde kolem F20.0?
Doktor Fiala je mým praktickým lékařem již řadu let, vlastně i několika dalších členů rodiny. Za celou dobu není sebemenší věc, kterou bych mu mohl vytknout, právě naopak. Pokud hledáte nového lékaře a pokud bude mít MUDr. Fiala volnou kapacitu, rozhodně neváhejte.


M
Ověřený profil

Pro paní Kovářovou, která dne 29.12.2011 vytvořila 3 hanlivá hodnocení.
Až si vyberete nového lékaře, informujte ho předem, že se nechcete v ordinaci svléknout při vyšetření a že se musí předem zeptat, na co se Vás lékař či sestra mohou ptát. Lékařské tajemství je lékařskou prioritou a pracuje-li lékař ve zdravotnictví více než 35 let, tak to už zná.
Stejnou prioritou je slušnost ke všem klientům, nejsou-li hulváti. Potřebujete-li nadále zveřejňovat své negativní životní pocity, vytvořte si, prosím, vlastní stránky či facebook. Uvítám, když opravíte své mínění, ale není-li to možné, nezlobím se.


Ověřený profil

je to velmi špatný doktor, ale v ivančicích si nevyberete asi. u něj lékařské tajemství či etika nic neznamená. mladé holky by k němu neměly vůbec chodit

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu