Therapy Kyjov s.r.o.
Komenského 616, Kyjov

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Milá nepodepsaná !!! Pod tady tohle co tady píšete o paní doktorce se ani nedivím, že se nepodepíšete, bych se být Váma styděla !!!
Jinak já můžu paní doktorku všem jen doporučit, je moc fajn a dokáže člověku pomoci. J.M.

Doporučuji, nějakou dobu jsem chodila k paní doktorce. Pomohla mi - byl to takový start mojí léčby-sama mi doporučila po čase jiného psychologa, který se specializoval konkrétně na potíže, které jsem tehdy měla.Takže jí touto cestou dodatečně moc děkuji.

Ahoj Petro, jasně že psychické problémy můžou potkat každého...v tom s tebou určitě souhlasím. Jen si myslím, že paní doktorka není taková a to je zase můj názor. Na věk jsem se ptala, protože by mě zajímalo kolik je Ti let...protože podle toho co tady píšeš by mě to opravdu zajímalo. A jestli by jsi tohle všechno co tady čtu dokázala taky říct paní doktorce, protože já co bych nedokázala říct člověku do očí, tak bych rozhodně neventilovala tady. Takže pro ostatní: vřele doporučuji paní doktorku !!!

Jano,
moc ti přeju to, že ti paní doktorka pomohla. Sama z vlastní zkušenosti vím, jaké to je, když má člověk problémy s vlastní psychikou, a že třeba taková zlomená ruka se může zdát ve srování s psychickými problémy jako "prkotina". Mě ovšem nepomohla a spíš hodně přitížila - bohužel pro mě.

Jarko,
to samé můžu říct tobě.
Jestli si i s Janou myslíte, že jsem si to, co jsem napsala vymyslela, tak si to myslete, na tom já nic změnit nemůžu a rozhodně Vám nepřeju, abyste o tom, co říkám přesvědčili na vlastní kůži, to ne. A kolik je mi let? Není to přece jedno? Problémy psychického rázu můžeš mít už někdy na prvním stupni základní školy, ale taky se tě to může dotknout až třeba v šedesáti. Takže si opravdu myslím, že to, kolik je mi let není vůbec podstatné. Podstatné je pouze to, že se člověk rozhodne psychické problémy nějak řešit, v čemž mi paní doktroka vůbec nepomohla, efekt to mělo spíš opačný. Díky těmto zkušenostem jsem měla pak nedůvěru ke všem psychologům vůbec a trvalo mi hodně dlouho, než jsem sebrala odvahu zajít jinam, kde mi moc pomohli. Kdybych to udělala hned, ušetřila bych si spoustu starostí. A proto jsem taky tohle všechno tady napsala, protože i jedna negativní zkušenost je taky zkušenost a myslím si, že když už se člověk dívá na tyhle stránky a hledá si nějakého doktora, tak by měl znát i ty negativní zkušenosti a podle toho se sám rozhodnout, kterého si vybere.

Petro, tomu se mi ale vůbec nechce věřit. Paní doktorka by měla držet lékařské tajemství, takže asi tak. Mohu se zeptat, kolik je Ti let ? Každý má ale jinej názor a žádný člověk se nezavděčí všem, to je pravda. Jinak paní doktorka je skvělá, mám ji osobně moc ráda. Vřele doporučuji !!!

Petro,každý máme jiné zkušenosti.Já si opravdu nemůžu na paní doktorku stěžovat,moc mi pomohla.Moc ji za to také děkuji.

JARKO a JANO
nesouhlasit s mím přízpěvkem můžete, ale já z vlastní zkušenosti vím svoje. Paní "doktorka" mi nikdy neudělala žádný psychologický rozbor. Ze začátku bylo všechno fajn a dokonce jsem si myslela, že mi pomohla. Problém nastal ovšem po té, co se moje stavy a problémy vrátily a já jsem se opovážila paní doktorku opět žádat o pomoc. To už byl přístup jiný. Chovala se ke mě jako k nějakému simulantovi, který si všechno vymýšlí a plýtvá jejím časem. Vrcholem všeho bylo to, když si popovídala s mým nadřízeným v tehdejším zaměstnání a oba dva mi to ještě ke všemu přiznali. A naráz věděla paní doktorka o věcech o kterých jse jí neřekla, protože jsem je považovala za nepodstatné a taky můj nadřízený věděl najednou spoustu věcí, o kterých jsem s ním nemluvila a to NIKDY. Takže mi obě vysvětlete, kde to asi vzali, že?! Navíc když mi sami řekli, že spolu o mě mluvili. Takže léčení "paní doktorky" mě stálo pracovní místo a dlouhé 2 roky trápení. To všechno jsem si mohla odpustit, kdybych šla včas jinam. Na druhou stranu Vám oběma věřím, že Vám paní doktorka mohla pomoct, protože jsem i od jiných jejích bývalých pacientů slyšela názor, že pokud má paní doktorka "svůj den" tak třeba i pomůže. Kdybych tohle všechno věděla hned na začátku, volila bych jinou paní doktorku. Takže NEDOPORUČUJI, pokud možno hledejte jinde.

Moc hodná paní doktorka. Mám ji ráda a vždy mi dokázala pomoct. Vřele doporučuji !!!

Spokojenost.

K paní doktorce Voráčové jsem chodila delší dobu.Nemůžu si stěžovat.Vždy mi pomohla.Nevěřím,že by problémy lidí roznášela.tomu prostě nevěřím.Všem ji doporučuji.