Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Poříčí 1041/12, Praha
Homeopatická poradna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Zkušenosti

O mně

Nabízíme šetrnou cestu řešení Vašich aktuálních i dlouhodobých potíží. Homeopatická poradna je otevřena pro děti i dospělé.


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Jitka Vaníčková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z vnější strany - místa jsem označil na obrázku - ctrlv.cz/shots/2018/02/15/tSRr.png

Navíc když si na těchto místech jemně zatlačím prsty, je to jako kdyby mě někdo přes ně vzal pohrabáčem. Také se mi občas stává (nevím jestli to s tím souvisí) že když delší dobu sedím, tak mě začnou brnět nohy a někdy i v pánvi. A když si vezmu těsnější kalhoty nebo spodní prádlo, tak mě tato oblast ještě příšerně pálí. Nebo také když jdu spát a vezmu si teplou deku, prostě zhoršuje se to v teple a naopak zlepšuje (bolest, pálení) v chladu. Napadá vás něco, čím by to mohlo být? Děkuji.

Dobrý den,potíže by mohly mít základ neurologický nebo cévní. Nezmiňujete to, ale pokud by na pokožce postižené oblasti byly viditelné změny jakéhokoliv charakteru (barva, suchost...), tak i kožní. Dle Vašeho popisu potíží se domnívám, že by na vaše problémy mohla pozitivně působit homeopatie, popřípadě čínská medicína.
Přeju Vám brzkou odlevu od potíží.

Jitka Vaníčková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Nabízíme šetrnou cestu řešení Vašich aktuálních i dlouhodobých potíží. Homeopatická poradna je otevřena pro děti i dospělé.