Homeopatická poradna
Na Poříčí 1041/12, Praha

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Nabízíme šetrnou cestu řešení Vašich aktuálních i dlouhodobých potíží. Homeopatická poradna je otevřena pro děti i dospělé.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Jitka Vaníčková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z vnější strany - místa jsem označil na obrázku - ctrlv.cz/shots/2018/02/15/tSRr.png

Navíc když si na těchto místech jemně zatlačím prsty, je to jako kdyby mě někdo přes ně vzal pohrabáčem. Také se mi občas stává (nevím jestli to s tím souvisí) že když delší dobu sedím, tak mě začnou brnět nohy a někdy i v pánvi. A když si vezmu těsnější kalhoty nebo spodní prádlo, tak mě tato oblast ještě příšerně pálí. Nebo také když jdu spát a vezmu si teplou deku, prostě zhoršuje se to v teple a naopak zlepšuje (bolest, pálení) v chladu. Napadá vás něco, čím by to mohlo být? Děkuji.

Dobrý den,potíže by mohly mít základ neurologický nebo cévní. Nezmiňujete to, ale pokud by na pokožce postižené oblasti byly viditelné změny jakéhokoliv charakteru (barva, suchost...), tak i kožní. Dle Vašeho popisu potíží se domnívám, že by na vaše problémy mohla pozitivně působit homeopatie, popřípadě čínská medicína.
Přeju Vám brzkou odlevu od potíží.

Jitka Vaníčková