MUDr. Jitka Skoupá

Zubař Více

Kanice 1 adresa

6 názor

Adresa

Praktická zubní lékařka
č.d. 44, Kanice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Někdy si člověk řekne,jak je na tom s kvalitou práce lékař z malé obce,ve srovnání s jeho kolegy např.z Brna.Jednou jsem potřebovala akutní ošetření a Mudr.Skoupá byla ten týden nejblíž.Poprosila jsem o ošetření a mile mě překvpila usměvavá,empatická a vstřícná paní,která ošetření zvládla jako pravý profík.Jednak pečlivě vysvětluje co a proč něco dělá,zkouší zuby zachránit jak jen to jde a výplně krásně drží....Už jinde chodit nechci :-)

Ověřený profil

O vysokých profesionálních i lidských kvalitách paní doktorky Skoupé jsem měl možnost přesvědčit se osobně, když mě náhle jednoho pátečního rána začal bolet zub (den před zahraniční pracovní cesotu). Z počátku nic vážného, nicméně v průběhu dopoledne bolest zesilovala, což nakonec přispělo k mému rozhodnutí vyhledat ošetření. Z pohledu dostupnosti byla ordinace paní doktorky Skoupé pro mě nejvýhodnější, tudíž jsem se po telefonickém dotazu vypravil právě sem. Soudím, že asi jen na málo místech bych byl přijat a ošetřen tak kvalitně a šetrně, jako zde (v pátek, krátce před koncem ordinační doby, navíc jako neregistrovaný pacient, bez předchozího řádného objednán). Snad celou hodinu se paní doktorka zabývala nalezením a následným pečlivým odstraněním skrytého kazu, který odhalil až provedený rentgen. Tímto bych rád ještě jednou paní doktorce Skoupé poděkoval za její ochotu a vstřícnost. Její chování a přístup k pacientovi by měly být vzorem ostatním lékařům.

Ověřený profil

Milá, velmi příjemná, pečlivá s profesionálním přístupem k pacientovi. Je schopná zachránit i to co by jiný kolega vzdal...


K

velice dobrý přístup k pacientovi,delší objednávací čas


Milá, vstřícná, šikovná. Plomby od ní mi drží desítky let, nikdy žádná nevypadla, nikdy žádný problém. Opravdu, co tato paní Dr. udělá, to drží.


B

Vyborna, vse vysvetluje pritom co to dela... malo bolestna
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu