porodnibaba.cz, Trutnov

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Jsem porodní asistentka, která provází ženy a nově vznikající rodiny těhotenstvím, porodem i obdobím po porodu.
Podporuji aktivitu ženy a odpo...

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

20 názor pacienta

Š
Umístění: Porodnibaba porodní asistence

Rozhodnutí pro vyhledání služeb porodní asistentky Jitky, bylo jedno z nejlepších v posledních letech. Byla nám s mužem rádcem a oporou v 1. i 2. těhotenství, provedla porodem, šestinedělím a vždy poradila a byla oporou v péči o děti.
Jitka je erudovaný profesionál, který do své profese dává vše. Věnuje se celoživotnímu vzdělávání a aplikuje do praxe nejnovější oborové poznatky. Její zaměření je komplexní na matku i dítě, poskytované služby jsou kontinuální a individuálně zaměřené.
Její ochota, empatie, vhled a pochopení je vítaným bonusem. Vše ochotně domluví a nic pak nevypadá nemožné.

Umístění: Porodnibaba Jiný

Na Jitku jsem dostala doporučení od jiné PA, když jsem sháněla někoho, kdo se o mne a mimčo postará po ambulantním porodu. Ten nakonec bohužel nedopadl, nicméně Jitka mi velmi pomohla, když jsem potřebovala poradit a informovat se. Na mé zprávy odpovídala pohotově, vstřícně a laskavě. Jitka je navíc osobnost, která i roztržité nátuře, jako jsem já, pomůže vnést do života trochu zenu jenom tím, že je. Díky za to!

Umístění: Porodnibaba porodní asistence

Jako prvorodicka jsem si k porodu prala nekoho zkuseneho. Nekoho, kdo mi da pocit bezpeci, silu, podporu. Nekoho, na koho se budu moci spolehnout a budu mu moci plne duverovat. A hlavne jsem chtela pohodovy porod pro sebe a sveho chlapecka, aby mel krasny start do zivota.
Diky Jitce se mi vsechno splnilo a ja ji nikdy neprestanu byt vdecna, protoze diky ni (a memu priteli) jsem mela moznost prozit krasny porod a na svet prislo klidne, pohodove a spokojene miminko
Vsem tehotnym zenam bych prala, a aby u porodu mely "svoji Jitku" protoze ona je opravdu andel

Umístění: Porodnibaba pooperační péče

Jíťa je anděl, kterého nám seslalo samo nebe. Radila mi během těhotenství a moc nám pomohla nejen v šestinedělí. Je studnicí vědomostí a zároveň má přátelský a empatický přístup. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Jitka pro mě byla poradním hlasem před i po porodu. Ale hlavně mě doprovázela do Náchodské porodnice, kde mi byla velkou oporou a přístavem klidu, který měla celou dobu v očích. Přijela v noci, držela mě jako člen rodiny za ruku a dodávala mi sílu, když jsem si vždycky už myslela, že mi žádná další nezbývá. Jako dula byla super a věřím, že když vede porod ona, tak se celý ten proces posune ještě na jiný level. Děkujeme a určitě doporučuji!

Umístění: Porodnibaba porodní asistence

Přístup paní Jitky je profesionální, respektující, empatický, klidný a láskyplný. Se vším velmi ochotně poradí a její vlídný hlas dokáže pohladit na duši a uklidnit, když je potřeba.

Umístění: Porodnibaba porodní asistence

Jitka je velmi profesionální porodní asistentka se skvělým lidským přístupem, zodpovědností a ochotou. Vřele doporučuji.

Umístění: Porodnibaba porodní asistence

Děkuji moc Jitce, která mi pomohla na svět s mým třetím synem. Díky ní jsem porodila 4kg miminko defakto bez poranění. Porod byl moc pěkný, vše probíhalo dle domluvy.

Umístění: Porodnibaba porodní asistence

Děkuji Jitce, že mi mohla být oporou v průběhu mého třetího těhotenství a přípravy na porod. Je to člověk na správném místě s velkou dávkou empatie a porozumění. Díky ní mají ženy možnost kontinuální péče v průběhu těhotenství, porodu i v době šestinedělí.

Umístění: Porodnibaba

Paní Jitku mohu jen doporučit! Je velmi ochotná, vstřícná, příjemná, pečující a podporující. Važím si jejích zkušeností, vědomostí a hlavně ochoty být tu pro ženy. Díky za to!

Podporuji aktivitu ženy a odpo...