Porodnibaba

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Jsem porodní asistentka, která provází ženy a nově vznikající rodiny těhotenstvím, porodem i obdobím po porodu. Podporuji aktivitu ženy a odpovědný ...

Návštěva doma

Pooperační péče

Porodní asistence

Umístění: Porodnibaba

Paní Jitku mohu jen doporučit! Je velmi ochotná, vstřícná, příjemná, pečující a podporující. Važím si jejích zkušeností, vědomostí a hlavně ochoty být tu pro ženy. Díky za to!

Umístění: jiné místo Navyseni laktace

Vrele doporucuji, kontaktovala jsem pani Jitku telefonicky a dala mi spoustu praktickych rad ohledne kojeni a navyseni laktace. Je ochotna vyslechnout, poradit. Empaticke a mile jednani zahrnuto.:)

Umístění: Porodnibaba Porod

Slečnu/paní Jitku doporučuji ještě před porodem. Velmi milá, ochotná a zkušená. I ve večerních hodinách mě neodmítla, komunikovala se mnou přes fb a dala spousty rad k porodu, které mě strašně uklidnila a u porodu na ne budu myslet- a tak bude můj druhy porod skvělý díky ní ❤️
Ještě jednou moc děkuji!

Umístění: jiné místo Pocinajici zánět v prsou. Kojeni.

Moc milý a vstřícný přístup u mne doma. Určitě mi moc pomohla. Vse další ochotně řešila po telefonu. Vzdy poradila a uklidnila me.

Paní Jitku určitě doporučuji maminkám,které mají problém s kojením.Ochotně poradí a pomůže.Velmi ráda jsem ji poznala a určitě budu doporučovat i jiným maminkám.

Paní Jitku mohu jen doporučit, je to velmi empatická, milá a ochozná žena. Uklidnila mě po návratu z porodnice, co se kojení týče. Má odborné zkušenosti a věřím, že mnoha ženám, rodičkám a maminkám může pomoci.

Paní Jitka je velmi milá, příjemná paní. Pomohla mi při problémech s kojením, které jsem si donesla z porodnice, ukázala mi správnou techniku kojení. Byla mi velkou oporou v prvních týdnech, kdy jsem měla obavy, že kojit nezvládnu a přejdu na UM. Díky její ochotě a radám i podpoře dnes kojím dceru beze strachu a bolesti. Paní Jitku velmi ráda doporučuji.

Můžu jen doporučit. Hodna, milá,ochotna a hodně mi pomohla s kojením a vždycky mi ochotně pomohla na telefonu.

JItka mi byla velkou oporou během těhotenství i u velmi náročného porodu. Vždycky na telefonu ochotná poradit a zodpovědět dotazy, milá, velmi chytrá a zkušená porodní asistentka. Pomohla mi s přípravou na porod i s otázkami k šestinedělí. Neumím si představit jak bych bez ní svůj porod zvládla. Doufám, že mě bude doprovázet i k případnému dalšímu porodu :)

Velmi chytrá žena, inteligentní milá a ochotná, vyjde vždy vstříc :) Jen doporučuji