Jitka Partyšová, psycholog Svitavy

PhDr. Jitka Partyšová

Psycholog Více

13 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Purkyňova 37, Svitavy
Klinická psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Klinická psychologie doporučení

Lékařka je šikovná a je na ní soplech a poradí . Díky ní dělám malí posuny v životě . Je šikovná a správně dokáže nasměrovat kam pacient potřebuje nasměrovat . Velmi jí doporučuji .


M
Ověřeny pacient

Paní Partyšová je úžasná, chápající, citlivá a silná osobnost, které vděčím za posun, který jsem na sobě udělala. Lidi, neudělá to nikdo za Vás. Psychoterapie je dřina, ale stojí to za to! Mám toho ještě mnoho před sebou... ale věřím, že i kdybych nedošla až na konec, jdu tím správným směrem... A propo: "je vůbec nějaký konec v práci na sobě?" Paní Partyšová, moc děkuji že jste! A děkuji i panu PhDr. Jaroslavu Simonovi, že mi ji doporučil.


V
Ověřeny pacient

U p.Partyšové jsem byla před více jak rokem. Absolutně ji nezajímaly mé problémy, na vše odpovídala jen jakýmsi ,,Hmmm.." a ,,Tak to v životě je.." ,... Nakonec mi řekla, že si musím poradit sama! (Tak to řekla 14-leté holce, která byla na dně!)

Rozhodně mi nepomohla! Neříkám, že se tak musí chovat ke všem, ale já bych ji nikomu nedoporučila.
Pomohl až o pár měsíců později Mgr. Libor Troneček! Toho mohu vřele doporučit! Vaše problémy ho zajímají, naslouchá, umí se do člověka vcítit, umí poradit a pomoci! Docházela jsem k němu na rodinné terapie..

Kdybych se řídila radou p.Partyšové a nedostala se k Mgr. Tronečkovi, nemuselo to dobře dopadnout...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka, jak má být. Pocítila sem okamžitou úlevu po první návštěvě. Všechno jakoby prožívala se mnou a měla soucit.


Ověřeny pacient

Tato žena má rozhodně moji úctu a respekt. Hodně mi pomohla a mohu ji vděčit za to, kde teď jsem.


Výborná psycholožka a hlavně vysoce empatická a citlivá osobnost


Když jsem k ní šel poprvé, tak jsem ze setkání s ní trochu strach, ale když jsem odcházel, jakoby všechny problémy zmizeli


-

Toto je opravdu odborník na slovo vzatý. Kromě toho má charakter a nedělá rutinní práci. Každý člověk i jeho problém ji zajímá. Odivuji ji a vřele doporučuji. Dokáže zachraňovat životy. Psycholgů jsem zažil více, ale na tuto dámu nikdo z nich neměl. Vřele doporučuji.


Život se se mnou nikdy nemazlil a uštědřoval mi jedno trápení za druhým.Vždycky jsem bojovala sama,ale najednou to nešlo.Bylo toho moc,co jsem měla v sobě nastřádané.Na doporučení jsem navštívila p.dr.Partyšovou.Díky jejímu profesionálnímu přístupu jsem dokázala otevřít své srdce a zbavit se toho břemene v podobě bolesti a trápení.Dnes se na celou věc dívám úplně jinýma očima a nepřestanu jí být vděčná.Bylo zbytečné tolik let trpět,když je tu člověk,který vás svým milým,vstřícným a naprosto profesionálním způsobem navede na cestu,jak pochopit a naučit se řešit své problémy a trápení.
Všem vřele doporučuji.


K

Je to úžasná dáma, jestli mi v životě někdo opravdu pomohl, byla to ona. Člověk na svém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti