Jitka Macková, pediatr Veselí nad Moravou

MUDr. Jitka Macková

Uložit

Pediatr Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka bobužel neumí nebo se jí nechce léčit...mnohdy nasadí dětem nevhodné léky.Místo antibiotik pouze kapky na kašel nebo Biseptol a to i potom že jí oznamuju že už jsem zkusila více kapek a léků volně prodejných a je to i po 2 týdnech čím dál horší ...... a po týdnu pošle očividně nemocné dítě do školy..... samozřejmě mám sama i bez ní zdravý rozum a nemocné dítě do školy s hnisavou angínou a zánětem středního ucha nepošlu jen mi bez jejího razítka nevydají potřebné antibiotika které mu měla dát hned a ne až po 2 měsících kdy mu hrozí trhání mandlí.... a to je už po několikáte co mi takhle léčí syna.... bývala lepší....přešla bych jinam ale je to tady v tom Veselí všecko na jedno brdo.... jedno řešení bych měla. ..pryč z Veselí... co nejdál.


Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

skvělá lékařka,odborník na svém místě,příjemné vystupování


V
Ověřeny pacient

Výborná lékařka, přátelská k dětem. Vždycky se jí zeptám, když mému synovi předepíše něco odborný lékař a nepozdává se mi to. Názor paní lékařky je pro mě rozhodující. Věřím jí. Kdysi tam měla místo sebe na krátkou dobu záskok v době dovolených, syn byl nemocný náhradní lékařka předepsala něco, co nám paní doktorka nikdy před tím a byla jsem z toho nervozní. Už i já jako dítě jsem k paní doktorce chodila a byla jsem spokojená. Přeji paní doktorce jen to nejlepší.


Je to ta nejlepší dětská lékařka, kterou znám. Chodíme k paní doktorce už dlouho a vždy je milá, příjemně naladěná, s dětmi si popovídá a má je ráda. K tomu krásnému přístupu je navíc skvělým odborníkem, který své práci rozumí, vždy umí poradit, dobře určí diagnózu, pokud je potřeba posílá k odborníkům. Je vidět, že se zajímá o novinky a používá moderní postupy v léčbě. Je prostě skvělá, lidská a mohu jen vřele doporučit. A jako bonus má moc hodnou sestřičku, která má děti ráda a je k nim hodná a milá, takže je radost k ní do ordinace chodit. Mé děti od paní doktorky nechtějí jít ani domů a pokud něco vyrábí, tak vyrábí i pro paní doktorku, kterou milují.


moc milá paní doktorka,vždy se na ni můžu obrátit se sebe menším problémem a vždy poradí,s dětmi to umí na jedničku.


Profesionalita, skvělý přístup k dětem, ochota.


Paní doktorko, děkujeme


Skvělá doktorka


A

nemam vyhrady.


Pani doktorka má velmi pěkný přístup k dětem. Je velmi milá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti