MUDr. Jitka Macková

Pediatr Více

Veselí nad Moravou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je fakt skvělá doktorka na správném místě! Není to typ doktorky, která zbytečně všechno řeší skrze kortikoidy, nebo ATB. Žádnou věc nezanedbává, pokud je dítě nemocné, vždy se na to zaměří komplexně. Vyšetření (poslech, pohmat atd.) neudělá jen tak nějak, ale fakt zodpovědně, odebere krev, potřebné stěry, výtěry, prostě vše vyšetří, popřípadě pošle do potřebné odborné ambulance. Jsem také zdravotnický pracovník (ne lékař), ale v určitých věcech se orientuji a musím říct, že paní doktorka je fakt TOP! Taky si myslím, že paní doktorka je typ, co stále sleduje aktuální dění a nové lékařské postupy a doporučení, protože už několikrát jsem zažila, že nám doporučila/předepsala něco podle nových doporučených postupů a kdyby se nevzdělávala a nezajímala o to, tak by to nevěděla. Jsem spokojená s její péčí a doufám, že bude ordinovat ještě dlouho, protože když vidím ty pediatry v dnešní době tak to se nedá. Paní doktorka je prostě fakt pediatr snů.

Paní doktorka bobužel neumí nebo se jí nechce léčit...mnohdy nasadí dětem nevhodné léky.Místo antibiotik pouze kapky na kašel nebo Biseptol a to i potom že jí oznamuju že už jsem zkusila více kapek a léků volně prodejných a je to i po 2 týdnech čím dál horší ...... a po týdnu pošle očividně nemocné dítě do školy..... samozřejmě mám sama i bez ní zdravý rozum a nemocné dítě do školy s hnisavou angínou a zánětem středního ucha nepošlu jen mi bez jejího razítka nevydají potřebné antibiotika které mu měla dát hned a ne až po 2 měsících kdy mu hrozí trhání mandlí.... a to je už po několikáte co mi takhle léčí syna.... bývala lepší....přešla bych jinam ale je to tady v tom Veselí všecko na jedno brdo.... jedno řešení bych měla. ..pryč z Veselí... co nejdál.

skvělá lékařka,odborník na svém místě,příjemné vystupování

Výborná lékařka, přátelská k dětem. Vždycky se jí zeptám, když mému synovi předepíše něco odborný lékař a nepozdává se mi to. Názor paní lékařky je pro mě rozhodující. Věřím jí. Kdysi tam měla místo sebe na krátkou dobu záskok v době dovolených, syn byl nemocný náhradní lékařka předepsala něco, co nám paní doktorka nikdy před tím a byla jsem z toho nervozní. Už i já jako dítě jsem k paní doktorce chodila a byla jsem spokojená. Přeji paní doktorce jen to nejlepší.

Je to ta nejlepší dětská lékařka, kterou znám. Chodíme k paní doktorce už dlouho a vždy je milá, příjemně naladěná, s dětmi si popovídá a má je ráda. K tomu krásnému přístupu je navíc skvělým odborníkem, který své práci rozumí, vždy umí poradit, dobře určí diagnózu, pokud je potřeba posílá k odborníkům. Je vidět, že se zajímá o novinky a používá moderní postupy v léčbě. Je prostě skvělá, lidská a mohu jen vřele doporučit. A jako bonus má moc hodnou sestřičku, která má děti ráda a je k nim hodná a milá, takže je radost k ní do ordinace chodit. Mé děti od paní doktorky nechtějí jít ani domů a pokud něco vyrábí, tak vyrábí i pro paní doktorku, kterou milují.

moc milá paní doktorka,vždy se na ni můžu obrátit se sebe menším problémem a vždy poradí,s dětmi to umí na jedničku.

Profesionalita, skvělý přístup k dětem, ochota.

Paní doktorko, děkujeme

Skvělá doktorka