U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Paní doktorka bobužel neumí nebo se jí nechce léčit...mnohdy nasadí dětem nevhodné léky.Místo antibiotik pouze kapky na kašel nebo Biseptol a to i potom že jí oznamuju že už jsem zkusila více kapek a léků volně prodejných a je to i po 2 týdnech čím dál horší ...... a po týdnu pošle očividně nemocné dítě do školy..... samozřejmě mám sama i bez ní zdravý rozum a nemocné dítě do školy s hnisavou angínou a zánětem středního ucha nepošlu jen mi bez jejího razítka nevydají potřebné antibiotika které mu měla dát hned a ne až po 2 měsících kdy mu hrozí trhání mandlí.... a to je už po několikáte co mi takhle léčí syna.... bývala lepší....přešla bych jinam ale je to tady v tom Veselí všecko na jedno brdo.... jedno řešení bych měla. ..pryč z Veselí... co nejdál.

skvělá lékařka,odborník na svém místě,příjemné vystupování

Výborná lékařka, přátelská k dětem. Vždycky se jí zeptám, když mému synovi předepíše něco odborný lékař a nepozdává se mi to. Názor paní lékařky je pro mě rozhodující. Věřím jí. Kdysi tam měla místo sebe na krátkou dobu záskok v době dovolených, syn byl nemocný náhradní lékařka předepsala něco, co nám paní doktorka nikdy před tím a byla jsem z toho nervozní. Už i já jako dítě jsem k paní doktorce chodila a byla jsem spokojená. Přeji paní doktorce jen to nejlepší.

Je to ta nejlepší dětská lékařka, kterou znám. Chodíme k paní doktorce už dlouho a vždy je milá, příjemně naladěná, s dětmi si popovídá a má je ráda. K tomu krásnému přístupu je navíc skvělým odborníkem, který své práci rozumí, vždy umí poradit, dobře určí diagnózu, pokud je potřeba posílá k odborníkům. Je vidět, že se zajímá o novinky a používá moderní postupy v léčbě. Je prostě skvělá, lidská a mohu jen vřele doporučit. A jako bonus má moc hodnou sestřičku, která má děti ráda a je k nim hodná a milá, takže je radost k ní do ordinace chodit. Mé děti od paní doktorky nechtějí jít ani domů a pokud něco vyrábí, tak vyrábí i pro paní doktorku, kterou milují.

moc milá paní doktorka,vždy se na ni můžu obrátit se sebe menším problémem a vždy poradí,s dětmi to umí na jedničku.

Profesionalita, skvělý přístup k dětem, ochota.

Paní doktorko, děkujeme

Skvělá doktorka

nemam vyhrady.

Pani doktorka má velmi pěkný přístup k dětem. Je velmi milá.