Jitka Lukáčová, pediatr Český Krumlov

MUDr. Jitka Lukáčová

Pediatr Více

Špičák 114, Český Krumlov
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší paní doktorka na světě! Děkujeme, že Vás máme, Musíte tu být minimálně do sta let!:-)
Děkujeme za vše

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Přemýšlím, jak popsat péči paní doktory, abych dostatečně vyjádřil to, co mám na srdci. Určitě nestačí jen napsat slova skvělá, milá, profesionální, pečlivá, ... protože to po jednotlivých slovech nedává celkový význam, který je prostě výjimečný. Návštěva paní doktorky je opravdu radost.
Velké díky za to, že jste! Maruška, Michael, Petr, Anetta

C

Paní doktorka Lukáčová je zlatý člověk a výborný lékař.Je velmi vzdělaná a chytrá a přesto se nikdy nepovyšuje.Nezažila jsem,že by nebyla milá a příjemná.Vždy výborně a ráda poradí,člověk nemá pocit,že by obtěžoval nebo zdržoval,ani při plné čekárně (u jiných lékařů ten pocit mám i při prázdné čekárně!). Já osobně i můj manžel si paní doktorky velmi vážíme a jsme vděční,že naše děti má v péči právě ona! Věříme jí opravdu na 100%!!Našim dětem u ní bylo také vždy dobře a mají jí rády,za což jsem moc vděčná! Naše děti jsou pro nás všechno a proto jsme vděční,že mají takového anděla!!!! Paní doktorko MOC DĚKUJEME!! Marta,Václav,Simonka a Daneček Cifreundovi.

Velký dík patří také sestřičce Daně. Je to moc milá dušička,ví,co dělá a zvládá bez problémů ten velký každodenní shon,má přehled a ještě se stačí usmívat a být milá na dětičky i na rodiče.Moc hodná teta Dana! Sestřičko,i Vám MOC DĚKUJEME!!

tady nikdo nechce aby p doktorka delala nonstop ale kdyby si udelala ordinacni hodiny jako kazdy - kazdy den od 7-14 ale proc ty odpol.?? to dopol. ten den clovek musi cekat hodne dlouho kdyz mu je zle...

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé - pro svoje děti jsem si nemohl přát nikoho lepšího. Co se týče pracovní doby - nezapomínejme, že i lékař má svůj život, a že i když si vybral zaměstnání "pro dobro druhých", nemůže pracovat pořád non stop! Jen tak dál paní doktorko!!

Ochotná, důsledná, příjemná, rodinná,prostě super. Jak paní doktorka tak sestřička.

Paní zubařka Eva Lukáčová je skvělá. Vždy se snaží pomoci, má zájem, stará se..... Je velice příjemná a já i oba synové k ní chodíme rádi. Její sestřička je hodná a "na svém místě".

Chtěla bych upozornit na příspěvek o pracovní době. ten se netýká paní ZUBAŘKY Lukáčové, ale PEDIATRIČKY Lukáčové, která má ordinaci také v Českém Krumlově a právě v úterý a pátek je v ordinaci až odpoledne.

D. Nádaská, Větřní

Příjemná komunikace, komplexní vědomosti,zkušenosti, otevřenost alternativní medicíně, neustálé vzdělávání, objevování novinek.
Snaží se najít příčiny nemoci, nejen léčit její příznaky. Obětavá, chytrá, milá, vtipná.

Výborná, hodná, profesionální paní doktorka, kvůli ní se nebojím chodit k zubaři. Moderní vybavení zobní ambulance, moc příjemná sestřička.

me jenom mrzi ta p.doktorky ordinačni doba prijde mi to hloupe,doktor tam ma byt porad pro vsechny a ne to mit takhle rozdelene napr.neumim si predstavit ze uz celou noc je me dceri spatne tak clovek ceka na rano aby dosel k lekari ale kdyz to bude utery a ctvrtek tak nemam sanci.. musim cekat az do 11hod.az od 11 je to pro nemocne...a co kdyz se ji tak hodne pritizi co pak? ne p.doktorka je skvela ale mela by to prehodnotit a jak pisu mela by tam byt kazdy den pro vsechny jinak sestra je take skvela