MUDr. Jitka Lukáčová

Pediatr Více

Český Krumlov 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Špičák 114, Český Krumlov

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní Doktorka je prostě úžasná. Píšu s velkým D, protože je to velký odborník a také člověk s velkým srdcem. Díky ní já jako dospělý člověk mohu vést plnohodnotný život, pomohla mi velice. Teď, když mám vlastní děti, byla paní doktorka jasnou volbou i pro ně. O jiném lékaři bych ani neuvažovala. Jsem šťastná, že má moje děti v péči právě ona, protože vím, že pacientů nemá zrovna málo a i přesto - o všech má dokonalý přehled a vždy ví. Je pečlivá, vstřícná a je odborník opravdu na vysoké úrovni. Vše vysvětlí, vždy hledá příčinu problému a je ochotná nabídnout několik alternativ, pokud jsou. U ní není pediatrie pouhou prací, ale posláním. Děti mám hodně malé a tak doufám, že paní doktorka bude ještě ordinovat co nejdéle. Pro rodiče dětí to není obyčejný lékař, ale vlastně téměř domácí lékař. Vždy k ní rádi jdeme, ať už je to obyčejná věc nebo vážnější záležitost. Vždy jsem byla s přístupem a léčbou paní doktorky velmi spokojená. Je takovou jistotou i v dnešní době. Moc si jí vážím jako lékaře i jako člověka a děkuji z celého srdce za její péči.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší paní doktorka na světě! Děkujeme, že Vás máme, Musíte tu být minimálně do sta let!:-)
Děkujeme za vše

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Přemýšlím, jak popsat péči paní doktory, abych dostatečně vyjádřil to, co mám na srdci. Určitě nestačí jen napsat slova skvělá, milá, profesionální, pečlivá, ... protože to po jednotlivých slovech nedává celkový význam, který je prostě výjimečný. Návštěva paní doktorky je opravdu radost.
Velké díky za to, že jste! Maruška, Michael, Petr, Anetta

C

Paní doktorka Lukáčová je zlatý člověk a výborný lékař.Je velmi vzdělaná a chytrá a přesto se nikdy nepovyšuje.Nezažila jsem,že by nebyla milá a příjemná.Vždy výborně a ráda poradí,člověk nemá pocit,že by obtěžoval nebo zdržoval,ani při plné čekárně (u jiných lékařů ten pocit mám i při prázdné čekárně!). Já osobně i můj manžel si paní doktorky velmi vážíme a jsme vděční,že naše děti má v péči právě ona! Věříme jí opravdu na 100%!!Našim dětem u ní bylo také vždy dobře a mají jí rády,za což jsem moc vděčná! Naše děti jsou pro nás všechno a proto jsme vděční,že mají takového anděla!!!! Paní doktorko MOC DĚKUJEME!! Marta,Václav,Simonka a Daneček Cifreundovi.

Velký dík patří také sestřičce Daně. Je to moc milá dušička,ví,co dělá a zvládá bez problémů ten velký každodenní shon,má přehled a ještě se stačí usmívat a být milá na dětičky i na rodiče.Moc hodná teta Dana! Sestřičko,i Vám MOC DĚKUJEME!!

tady nikdo nechce aby p doktorka delala nonstop ale kdyby si udelala ordinacni hodiny jako kazdy - kazdy den od 7-14 ale proc ty odpol.?? to dopol. ten den clovek musi cekat hodne dlouho kdyz mu je zle...

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé - pro svoje děti jsem si nemohl přát nikoho lepšího. Co se týče pracovní doby - nezapomínejme, že i lékař má svůj život, a že i když si vybral zaměstnání "pro dobro druhých", nemůže pracovat pořád non stop! Jen tak dál paní doktorko!!

Ochotná, důsledná, příjemná, rodinná,prostě super. Jak paní doktorka tak sestřička.

Paní zubařka Eva Lukáčová je skvělá. Vždy se snaží pomoci, má zájem, stará se..... Je velice příjemná a já i oba synové k ní chodíme rádi. Její sestřička je hodná a "na svém místě".

Chtěla bych upozornit na příspěvek o pracovní době. ten se netýká paní ZUBAŘKY Lukáčové, ale PEDIATRIČKY Lukáčové, která má ordinaci také v Českém Krumlově a právě v úterý a pátek je v ordinaci až odpoledne.

D. Nádaská, Větřní

Příjemná komunikace, komplexní vědomosti,zkušenosti, otevřenost alternativní medicíně, neustálé vzdělávání, objevování novinek.
Snaží se najít příčiny nemoci, nejen léčit její příznaky. Obětavá, chytrá, milá, vtipná.

Výborná, hodná, profesionální paní doktorka, kvůli ní se nebojím chodit k zubaři. Moderní vybavení zobní ambulance, moc příjemná sestřička.