Sam.ord. lékaře spec. - interna a dia
Čechova 43, Lanškroun

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Profesionálka na svém místě, u ní mi nevadí platit těch třicet korun poplatku, jelikož si je zaslouží.

Příjemná, komunikativní, profesionál zcela na svém místě, vyšetření pečlivé.
O třicet korun na úplný závěr vždy slušně poprosí a vždy na ně vystaví pečlivě vyplněné potvrzení, které při převzetí financí hned podepíše. Vidíme se 4x za rok pravidelně, někdy i mezi tím, když to potřebuji a nemohu si stěžovat. Vadí jen často zaplněná čekárna, jenže je jasné že hned všechno u všech nestíhá, pacientů přibývá a při zachování pečlivosti v práci se ostatním čekaní na vyšetření protahuje. Nápor na vyšetření u ní je značný. Katka

Tady Jenda. Koukám jejda, že jsem včera nenapsal ke chvále na paní doktorku a její obě sestřičky zhodnocení - takže si do ke včerejšku domyslete a dneska si to už přeštete: Všechny jsou super-nejlepší !

Chodím k ní u 7 let pro cukrovku-pravidelně každé 2 měsíce a nepamatuji se, že by někdy byla nepříjemná-možná záleží, kdo proti ní sedí. Vždy mi dobře poradí, všechno mi trpělivě vysvětlí. Převedení na insulin jsme zvládly před 3 roky za 1 den a perfektně, dodneška se na dávkách nic nezměnilo. Mám k ní plnou důvěru, je výborná. Je nejlepší.

Velmi ochotna, pecliva, svedomita, snazi se nadstandardne dle svych moznost pomoct, ochotne vyhleda a doporuci specifickou lecbu. O vsechny sve pacienty se stara velmi dobre.

Souhlasím s předešlými názory a mohu doporučit

MuDr.Homoláčová Jitka je nejen výtečný lékař,ale je velice hodný a spravedlivý člověk,což je důležité při kontaktu s druhým člověkem.Že se zdá býti někomu přísná,to je jen zdání.Ono totiž,když chcete ,či musíte někoho léčit,tak je ta přísnost na místě,z důvodu dojít ke správnému cíli.Léčit lidi není jen práce,ale je to obrovská odpovědnost a hlavně je to poslání.Je to lékař se srdcem na dlani.

Dobrý Lékař doporučuji všem Jarda D.

Paní doktorka je pečlivá, své práci určitě rozumí(pokud to mohu hodnotit), má výbornou ordinační dobu do odpoledních hodin, což mi vyhovuje a je snad jediná co takto dlouho pracuje. Je pravdou, že má neustále plnou čekárnu a to svědčí o tom, že lidé k ní rádi chodí. Občas bývá sice náladová, ale kdo by nebyl, práce s lidmi je opravdu náročná.
Sestřičky jsou úžasné s nimi je radost komunikovat.