MUDr. Jitka Heřmánková

Oční lékař Více

Český Krumlov 1 adresa

Soukromá oční ordinace
Kaplická 208, Český Krumlov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Výborná zkušenost. Byla jsem v Jižních Čechách na dovolené a dostala bakteriální zánět do oka. Paní doktorka, ačkoliv má plnou kapacitu, mě jako akutní případ ihned ošetřila a díky ní jsem si zbytek dovolené skvěle užila. Moc paní doktorce děkuji a přeji jí, aby se vždy, když bude něco potřebovat, setkala s takovými profesionály, jako je ona sama.

Doktorka perfektní milá ,hezký přístup k dětem ,poradí pomůže a sestřička je také moc milá paní . Ordinační doba perfektní až do odpoledne což už se málo kde vidí.

nejhodnejsi machr ve svem oboru

Chtěli bychom paní doktorce poděkovat, že vyléčila našeho syna. Byli jsem s ním i v nemocnici na očním, ale až ona nám provedla výtěr a nasadila správná antibiotika,takže se syn uzdravil. Vřele doporučujeme. S dětmi to opravdu umí.
Váchovi

Dobrý den, chtěla bych reagovat na ty záporná hodnocení.
Vím, že mýlit se je lidské, ale když jde o zdraví člověka je to horší.
Mám známé lékaře a každý z nich se né jednou mýlil v diagnóze, i lékaři jsou přeci jen lidé. Každý člověk udělá v životě několik chyb a určitě jich hodně lituje, ale vrátit zpátky nejdou, to samé je to i u lékařů.
Mám podobnou zkušenost z kožním lékařem, nebyla jsem vůbec spokojená a ještě k tomu to byl velmi nepříjemný člověk. Prostě jsem se sebrala a šla jinam a už jsem k němu nikdy nešla a ani by mě nenapadlo to dál řešit.
Pro mě patří pani doktorka Heřmánková k tomu lékaři, ke kterému se ráda vracím a určitě ji mohu doporučit.
Pomohla mě i mé dvou-měsíční dceři, se kterou jsme lítali po všech čertech a pani doktorka zjistila příčinu, tak že já dávám hodnocení nejlepší.

Milý a lidský přístup k pacientovi, evidentní odbornost a dobré vybavení ordinace. Navíc musím zmínit i skvělou a slušnou sestřičku, se kterou je možné se vždy domluvit a odejít i z ordinace s dobrým pocitem.

Paní doktorka je zodpovědná, milá a vstřícná. Její profesionální přístup a svědomitost pomáhají nejen mě, ale celé mé rodině. Děkujeme.

Dobrý odborník, pečlivá, milý přístup. Chodíme k ní celá rodina a jsme moc spokojení.
Interiéry sice neléčí, ale čeká se zde na ošetření podstatně příjemněji (zvláště s dětmi) než ve špíně na poliklinice.

Velice milá paní doktorka. Nenechá nic náhodě a je opravdovým odborníkem nejen v přístupu k pacientovi, ale i vybavením ordinace!