Psychiatrická ambulance
jelínkova 1116/41, Třebíč

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka je žena s velkým srdcem a já mohu pouze poděkovat, za perfektní přístup a její profesionalitu.

Bohužel nemůžu o pani doktorce říci nic pozitivního. Přišla jsem s těžkými depresemi a chvíli po návštěvě mi hned pani doktorka oznámila ze nejsem typ, co by trpěl depresemi - neco takového bych od doktora opravdu nečekala. Z kazde návštěvy jsem mela dojem, ze pacient je pro pani doktorku jen další v rade, kterému naordinuje antidepresiva, chápu ze to je standardní léčba, ale chci tim rict, ze z její strany nebyl zadny osobní přístup. Naopak mi přišla pani doktorka jeste velmi neempaticka. Dostala jsem léky po kterých jsem spala i 16 hodin a nebyla nic schopna dělat, vzdy když jsem se je snažila po case vysadit (i po velmi malem snizeni davky) me pronásledovaly hrozivě noční můry a spánkové paralýzy. Ze zoufalosti kvuli neucinnosti lecby a nemoznosti leky vysadit jsem zkusila CBD, které kupodivu velmi dobre pomohlo pri vysazeni zmiňovaného léku. Když jsem byla na posledni návštěvě řekla mi pani doktorka ze mam byt opatrná, ze mam deprese vrozené a budou se vracet - celkem obrat od původního predsudku, ze nejsem depresivni typ. Co je taky neprijemne je, ze je clovek objednaný na určitou hodinu, ale vždy čeka v čekárně kolem tri hodin.

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Paní doktorka je "lidská" - vstřícná, empatická, laskavá a vlídná, dokáže pochopit a povzbudit, snaží se pomoci v těžké životní situaci a přitom je naprosto profesionální.

Paní doktorka je sluníčko zlatíčko je moc milá a lidská hodně své práci rozumí a já ji za to moc děkuji Štěpán Jordánek