Jitka Bubáková, dermatolog Poděbrady

MUDr. Jitka Bubáková

Dermatolog Více

16 názorů

Uložit


Adresa

Lázeňská poliklinika 363, Poděbrady
Soukromá dermatovenerologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
16 názorů

E
Ověřeny pacient

Rozhodně nedoporučuji. Nejen, že se p. doktorka chová arogantně, ale navíc je absolutně neschopná! Já mám kvůli ní do konce života zničený obličej, když to viděla docentka na Bulovce říkala, že je to na sebrání diplomu a pokud chci můžu ji klidně zažalovat! Z naší rodiny na ní narazila bohužel ještě babička, která si nedala říct, že je dr. Bubáková neerudovaná a cca rok k ní docházela na vypalování bradavice. Dopadlo to tak, že když už bab nemohla ani chodit konečně jsem ji donutili zajet na Dermu do Kolína, kde byli samozřejmě zhrozeni léčebným předchozím postupem. Nehledě na to, že se Bubáková k naší bab nechovala zrovna hezky - např. když si bab při vypalování stěžovala na bolest a zda by nebylo možné místo lokálně umrtvit řekla jí doktorka Bubáková, že neumrtvuje ani děti, tak a´t nefňuká a drží. Takže pozor!!! u této doktorky pomoc nehledejte..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Už bych k paní doktorce nikdy nešla a přesně kvůli takovým doktorům nadávají lidé na západní medicínu. Paní doktorka trochu zaspala dobu a věci řeší pouze vodičkami, mastičkami a krémy a při léčbě nepomýšlí na nějakou komplexnější diagnozu. Dva měsíce se u ní léčím na akné (je mi 35, takže pubertou to rozhodně není). Nepříjemný přístup už od první návštěvy, člověk se skoro bojí na cokoli zeptat. Ale co, vždycky jsem říkala, že raději arogantního dr. House, ale jen když pomůže. No, nevím. Celé 2 měsíce ji bombarduji svým názorem, že to musí mít někde příčinu a že bych to chtěla zjistit. Celou dobu mi píše jen mastičky a po 2 měsících se mě teprve zeptá "co vám to vlastně způsobilo?" "No paní doktor, to jsem myslela, že mi spíš řeknete vy. Já nejsem doktor". A ona mi na to odpoví, že pokud to je něco zevnitř, tak mě na to léčit nemůže a napsala mi další mastičky. No tak kde to jsme?

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Přístup paní doktorky je naprosto otřesný!!! Krom toho že je arogantní mi vůbec nepomohla. I přes to že jsem jí říkala že mé problémi jsou vždy po ránu, mě objednávali na odpoledne a pak na mě koukala jak když si vymýšlím. Kdybych se já takhle chovala ke svým zákazníkům nevydělala bych ani korunu. Rozhodně nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Tato paní doktorka si neuvědomuje, že nejste lékař, vynadá vám když se dovolíte na něco zeptat. V její ordinaci si budete připadat jako malé dítě které rozbilo okno a právě dostává seřváno od zlé paní sousedky.Je jedno jesli jste dítě, dospělí či důchodce, ke všem kategoriím se chová hnusne. Vřele NEdoporučuji.....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Paní doktorka byla dříve nepříjemná. Čím více k ní chodím, tak má lepší chování. Momentálně léčí vždy s úsměvem. Zatím mi ve všem pomohla.


K
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám jen velmi dobré zkušenosti. Je odborníkem na svém místě. Pokud se řídíte jejími radami, je vstřícná a zasvětí vás sama i do podrobností. Děkuji.


Je pravdou, že paní doktorka umí být vskutku nepříjemná, zkrátka je to zřejmě taková povaha, avšak nic to nemění na tom, že je skutečně odborník a o to tu jde především!!! Měla jsem možnost vyzkoušet několik kožních lékařů a pouze u paní doktorky jsem spokojená. Nikdy nic nezanedbala, spíše naopak, se známými jsme se shodli, že je až "otravná" se svým vyptáváním na prodělané nemoci, alergie, léky atp., ale podle toho se dle mého názoru pozná dobrý lékař, který má o pacienta zájem.


Já jsem byl vždy spokojen Jaroslav T


Dobrý den, v kožní ambulanci jsem se setkal " s obyčejným lidským" přistupem k mým rodičům - léči se s bercovými vředy i k mým dětem - léčí se s atopickým eczemem.Doporučuji František N z Poděbrad


Dojíždíme za pani doktorkou, nečekáme, jsme objednáni na určitý čas, pokud je potřeba, posílá naše příbuzné i na další odborná vyšetření.
Jsme spokojeni, dojíždění se nám bohatě vyplatilo a v budoucnu věříme ,že i
vyplatí.Doporučujeme a děkujeme spokojení pacienti


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti