Adresa

Odborná oční lékařka
Březinova 62a, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Umístění: Odborná oční lékařka Jiný

Velmi nepříjemné jednání sestry do telefonu. Dotazy odkud jsem, kde přesně bydlím a pak arogantní až hrubé sdělení, že neberou nové pacienty. Sama jsem zdravotník a toto bych si nikdy nedovolila. Asi sestru nikdo nenaučil jak se chovat k lidem.

R
Umístění: Odborná oční lékařka Jiný

Sedím tu v čekárně sám přes 2 hodiny
Mezitím co si sestřička s doktorkou popíjí kávu a povídají si co dělali minulí týden

O
Umístění: Odborná oční lékařka Jiný

Na dotaz,jestli paní doktorka příjímá nové pacienty mi sestřička odpověděla otázkou odkud jsem a na mojí odpověď "z Jihlavy" mi nevrle odpověděla ale odkud z Jihlavy-myslím,že pro ní nedůležitý údaj,jsem jí řekla,že bydlím na městě a to byla konečná,najednou už paní doktorka nové pacienty nepřijímá.Amen


T
Ověřený profil

S paní doktorkou,nejsem moc spokojená.Nikdy mi neřekne na co to vyšetření je.pokaždé když k ní jdu tak mi řekne že mám ten stejný problém i když mě to tak nepřijde.Pokaždé mě ty oči bolí jinak,ale podle mě ji to vůbec nezajímá.jako kdyby si stále stále za tím stejným.


S paní doktorkou jsem velmi spokojena.


Velmi příjemná lékařka i sestřička.


Ověřený profil

Nejsem moc spokojená. Paní doktorka si vždycky provede nějaké vyšetření a vůbec mi neřekne k čemu je. Když se jí zeptám, tak mi odpoví, ale nijak informacemi zrovna nepřekypuje. Je to v duchu: "Stejně tomu nerozumíš, tak se tak blbě neptej..."


Dobrý den,

paní doktorka bohužel nedodržuje hygienické návyky, ochota a vstřícnost úplně chybí. Nejhorší je setrička, ktera plete terminy, neochota sama. Nedoporucuji z vlastni bohate zkušenosti jsem znechucena touto ordinací a zvlaště sestříčkou.


Letitá zkušenost ... možná někomu připadá, že klienta zvládne podezřele rychle, ale nemám zkušenost, že by někdy něco zanedbala. Mě tato rychlost naopak vyhovuje. Moc se mi líbí i systém objednání na čas ! Jsem velmi spokojen a to jsem v její péči se závažnou oční chorobou již zhruba od roku 1995.


je dobrá


Došlo k chybě, zkuste to znovu