Březinova 62a, Jihlava
Odborná oční lékařka

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

S paní doktorkou,nejsem moc spokojená.Nikdy mi neřekne na co to vyšetření je.pokaždé když k ní jdu tak mi řekne že mám ten stejný problém i když mě to tak nepřijde.Pokaždé mě ty oči bolí jinak,ale podle mě ji to vůbec nezajímá.jako kdyby si stále stále za tím stejným.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena.

Velmi příjemná lékařka i sestřička.

Nejsem moc spokojená. Paní doktorka si vždycky provede nějaké vyšetření a vůbec mi neřekne k čemu je. Když se jí zeptám, tak mi odpoví, ale nijak informacemi zrovna nepřekypuje. Je to v duchu: "Stejně tomu nerozumíš, tak se tak blbě neptej..."

Dobrý den,

paní doktorka bohužel nedodržuje hygienické návyky, ochota a vstřícnost úplně chybí. Nejhorší je setrička, ktera plete terminy, neochota sama. Nedoporucuji z vlastni bohate zkušenosti jsem znechucena touto ordinací a zvlaště sestříčkou.

Letitá zkušenost ... možná někomu připadá, že klienta zvládne podezřele rychle, ale nemám zkušenost, že by někdy něco zanedbala. Mě tato rychlost naopak vyhovuje. Moc se mi líbí i systém objednání na čas ! Jsem velmi spokojen a to jsem v její péči se závažnou oční chorobou již zhruba od roku 1995.

je dobrá

STOUTO PANÍ DOKTORKOU JSEM TAKY VELICE SPOKOJENÁ.CHODÍM K NÍ SICE TEPRVE 3ROK,A MOHU VŠEM VŘELE DOPORUČIT.JE VÁŽNĚ MILÁ,VSTŘÍCNÁ I OCHOTNÁ.

profik

Naprostá spokojenost