Jitka Bártíková, oční lékař Jihlava

MUDr. Jitka Bártíková

Uložit

Oční lékař Více

16 názor

Uložit


Adresa

Odborná oční lékařka
Březinova 62a, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Umístění: Odborná oční lékařka Jiný

Na dotaz,jestli paní doktorka příjímá nové pacienty mi sestřička odpověděla otázkou odkud jsem a na mojí odpověď "z Jihlavy" mi nevrle odpověděla ale odkud z Jihlavy-myslím,že pro ní nedůležitý údaj,jsem jí řekla,že bydlím na městě a to byla konečná,najednou už paní doktorka nové pacienty nepřijímá.Amen

T
Ověřený profil

S paní doktorkou,nejsem moc spokojená.Nikdy mi neřekne na co to vyšetření je.pokaždé když k ní jdu tak mi řekne že mám ten stejný problém i když mě to tak nepřijde.Pokaždé mě ty oči bolí jinak,ale podle mě ji to vůbec nezajímá.jako kdyby si stále stále za tím stejným.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena.

Velmi příjemná lékařka i sestřička.

Ověřený profil

Nejsem moc spokojená. Paní doktorka si vždycky provede nějaké vyšetření a vůbec mi neřekne k čemu je. Když se jí zeptám, tak mi odpoví, ale nijak informacemi zrovna nepřekypuje. Je to v duchu: "Stejně tomu nerozumíš, tak se tak blbě neptej..."

Dobrý den,

paní doktorka bohužel nedodržuje hygienické návyky, ochota a vstřícnost úplně chybí. Nejhorší je setrička, ktera plete terminy, neochota sama. Nedoporucuji z vlastni bohate zkušenosti jsem znechucena touto ordinací a zvlaště sestříčkou.

Letitá zkušenost ... možná někomu připadá, že klienta zvládne podezřele rychle, ale nemám zkušenost, že by někdy něco zanedbala. Mě tato rychlost naopak vyhovuje. Moc se mi líbí i systém objednání na čas ! Jsem velmi spokojen a to jsem v její péči se závažnou oční chorobou již zhruba od roku 1995.

je dobrá

STOUTO PANÍ DOKTORKOU JSEM TAKY VELICE SPOKOJENÁ.CHODÍM K NÍ SICE TEPRVE 3ROK,A MOHU VŠEM VŘELE DOPORUČIT.JE VÁŽNĚ MILÁ,VSTŘÍCNÁ I OCHOTNÁ.

profik
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti