U Dvora 815, Letohrad
Sam.ord. PL - gynekologa

Nejlepší doktorka, která může být. Její milý, laskavý, starostlivý a lidský přístup je neocenitelný. Musím říct, že na ní nemají i nejlepší doktoři v Hradecké nemocnici.
Je super a přeji jí hodně zdraví a životní elán. Děkuji jí za veškerou péči, kterou mi věnovala.

Výborná paní doktorka, ke které chodím od 15 let.. A díky i její laskavé a starostlivé péči mám momentálně v náručí 4 měsíční mimčo .. Více takových lékařů!

Můj velký dík za laskavé přijetí, empatický přístup a bleskové doporučení k dalšímu vynikajícímu gynekologovi - primáři - operatérovi.

Velmi milá ochotná přijemna a diky za všechno!

Mohu hodnotit jen kladně. Naprosto ideální.

Paní doktorka je supr po všech stránkách.

Dobrý den.Souhlasím se všemi pozitivními hodnoceními.Já k paní doktorce chodím takřka od svých 15 let ,brzy mi bude 27 a s paní doktorkou jsem velice ale velice spokojená.Je to ta nejlepší gynekoložka široko daleko.Je spolehlivá,solidní,zodpovědná ale i příjemná,vždy pomůže a poradí.Mooooc děkuji.

K paní doktorce Slezákové mám opravdu důvěru. Je velmi pečlivá a zodpovědná. Jsem moc ráda, že můžu chodit právě k ní. Neměnila bych. Děkuji Vám paní doktorko.

Jsem velmi spokojená! Příjemná lékařka, přístup je profesionální a zároveň "lidský". Udělá si na Vás čas, vše co chcete řádně a s citem vysvětlí. Jen má hodně pac.,proto čas, na který jsem objednaná beru s rezervou a trpělivě čekám třeba hodinu...

nejlepší