Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Odborný lékař plastické chirurgie
Marie Majerové 794/2, Prostějov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař plastické chirurgie Jiný

Děkuji paní doktorce za to, jak krásně se postarala o babičku. Její přístup byl opravdu nadstandardní a lidský!! Babička o návštěvách u paní doktorky mluvila vždy s velkym nadsenim. Děkuji paní doktorce i sestřičkam!

S
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Naprosto dokonalé. Všechno od prvního kroku k recepci, až po odchod.Nemám slov. Vracím se a vracet se budu. Paní doktorka je nejen člověk, žena s velkým ,,Ž,, ale takový profík, že nemám slov.Není první s kým jsem konzultovala krásu a zákroky, ale rozhodně je poslední protože jinam už nepůjdu. Přístup je dokonalý a několik různých zákroků u ní je návrat do světa spokojenosti a krásy tak strašně přirozenou cestou, že nemám slov. Velice moc děkuji, že mohu bez obav z výsledku svěřit to nejcennější na kráse ženy, což je obličej do rukou takového profesionála bez obav ze ztráty přirozenosti a dokonalosti. Vždycky se cítím jako na návštěvě u kamarádky a velmi příjemně. Těžko to lze popsat.Vřele doporučuji všem, kteří hledají ,,jistotu,, v tom o čem se bojí přemýšlet. Paní doktorka vás vrátí přesně tam, kde si přejete být, bez jediné chybičky.

Z
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař plastické chirurgie plastická operace prsou

Paní doktorka je opravdový odborník na svém místě. Je nadmíru pečlivá, ochotná, empatická, velmi příjemná a optimistická. V mém případě odvedla precizní práci, jsem více než spokojená. Pooperační péče byla přímo nadstandartní. GIA Clinic je velmi příjemné pracoviště na vysoké úrovni. Veškerý personál je vysoce odborný a velmi příjemný. Cítila jsem se tam velmi dobře. Pokud budu potřebovat opět nějaký zákrok, ráda se tam vrátím. Paní doktorce a všem jejím spolupracovníkům tímto velmi děkuji. Danuše Šrotová.


Došlo k chybě, zkuste to znovu