Májová 19, Cheb
Gastroenterologická ambulance

Zobrazit ostatní gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologická ambulance kolonoskopie

Dnes jsem byla vyšetřena na Kolonoskopii u Mudr Morávkové.Paní doktorka se sestrou jsou úžasné,nic jsem necítila,žádná bolest.. Všem co zvažují podstoupit tento zákrok doporučuji.Opravdu se není čeho obávat.
za mně *****

Umístění: Gastroenterologická ambulance

Profesionální přístup Sestřičky i paní doktorky Morávkové. Příjemné prosřtředí a zdravotnické služby na té nejvyšší úrovni. Doporučuji úplně všem ať jste odkudkoliv. K pěti hvězdičkám přidávám ještě dalších pět ☆☆☆☆☆.

Umístění: Gastroenterologická ambulance Kolonoskopie

Prodelal jsem jiz drive a jinde toto neprijemne vysetreni ale takovy profesionalni a predevsim lidsky pristup to uz je velice ojedinele.Pani doktorka a sestricka jsou odbornici ,kteri se pacientum venuji s velkou peci . Vice takovych ,to by ceske zdravotnictvi bylo opet na vysi.Dekuji.
V.Sestak.

Velice laskavá lékařka,s citlivým přístupem a navíc velice erudovaná ve svém oboru.Přála bych si více takových lékařů.

Skvělý přístup, připadám si jako lidská bytost a necítím zbytečné ponížení a bolest!
Anna Lorencová

Š

Začnu slovy, kdyby takových lékařů bylo víc..paní doktorka je profesionální a velice pečlivá. Absolvovala jsem nespočet (a ne zrovna příjemných) vyšetření v Plzni a až tato lékařka objevila můj zdravotní problém, což je neskutečné. Hned při první návštěvě, mě zarazilo, že si jako první lékařka vyžádala ode mě veškeré vyšetření, které jsem dosuď absolvovala! Po šesti letech vyšetřeních, to byla první lékařka, která si mě "pečlivě prostudovala". Prostě víc než profesionál!! Kdyby bylo víc lékařů, než těch, co vám řeknou, nic jsme nenašli, tak se s tím naučte žít.

Nepotkávám se často s tak milým lékařem, který dokáže i prohlídku, která není z nejpříjemnějších, provést šetrně s podrobným vysvětlením potíží v příjemné atmosféře.. Pokud by byla škála hodnocení rozšiřitelná, nebál bych se hodnocení " skvělý".

Dnes jsem absolvovala vyšetření u MUDr Morávkové. Strach byl obrovský, ale zbytečný. Chci jí i sestřičce tímto poděkovat za profesionální, ale hlavně lidský přístup. Vše mi vysvětlila a pod jejím pečlivým vedením jsem vše zvládla.
Pokud musíte, nebojte se a jděte. Paní doktorka je výborná a sestřička také. Děkuji.

Paní doktorka je úžasná,vše dobře vysvětli,dokáže utěšit.Sestřička taky skvělá,při gastroskopii neustále povzbuzuje jak si člověk vede dobře.Paní doktorka nenechá nic náhodě,vyšetření je opravdu se vším všudy.Já jí můžu každýmu jen a jen doporučit.Tohle je nej doktorka.

Setkala jsem se s velice empatickým přístupem paní doktorky i sestry.Jejich přístup k pacientovi by měl být vzorem pro všechny zdravotnické pracovníky.