Gastroenterologická ambulance
Májová 19, Cheb

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologická ambulance Jiný

Profesionální,ale lidský přístup,i přes mé obavy z kolonoskopie jsme to společně zvládli, doporučuji nepodcenit přípravu, příště budu mnohem klidnější.Za mně palec nahoru a paní Doktorce i sestřičce děkuji a přeji ještě spoustu spokojených pacientů a hodně pracovních úspěchů. Všem klientům držím palce, ať vyšetření dopadne dobře a nebojte se,dá se to zvládnout.

Umístění: Gastroenterologická ambulance Jiný

Paní doktorka je milá, profesionální, chápavá, lidská. Jedním slovem skvělá. Chodím k ní řadu let a modlím se aby neodešla do důchodu.

Umístění: Gastroenterologická ambulance Jiný

Dnes jsem podstoupil gastroskopicke vyšetření a před nějakým časem koloskopii u paní doktorky Morávkové, mohu všem doporučit.. Její profesionální a lidský přístup je úžasný, byl jsem v obou případech nad míru spokojen...

Umístění: Gastroenterologická ambulance Jiný

Tomuto vyšetření jsem se dlouho vyhýbala a když už jsem se rozhodla, jsem šťastná, že mi známá doporučila paní doktorku Morávkovou. Paní doktorka byla milá, lidská a vše mi pěkně vysvětlila. Spadl ze mě strach a ostych. Sestřička byla taky milá. Oběma moc děkuji.

Umístění: Gastroenterologická ambulance Jiný

Po dlouhé době správné rozhodnutí. Perfektně vysvětleno a provedeno. Přístup paní doktorky a sestřičky 100%.

Umístění: Gastroenterologická ambulance kolonoskopie

Dnes jsem byla vyšetřena na Kolonoskopii u Mudr Morávkové.Paní doktorka se sestrou jsou úžasné,nic jsem necítila,žádná bolest.. Všem co zvažují podstoupit tento zákrok doporučuji.Opravdu se není čeho obávat.
za mně *****

Umístění: Gastroenterologická ambulance

Profesionální přístup Sestřičky i paní doktorky Morávkové. Příjemné prosřtředí a zdravotnické služby na té nejvyšší úrovni. Doporučuji úplně všem ať jste odkudkoliv. K pěti hvězdičkám přidávám ještě dalších pět ☆☆☆☆☆.

Umístění: Gastroenterologická ambulance Kolonoskopie

Prodelal jsem jiz drive a jinde toto neprijemne vysetreni ale takovy profesionalni a predevsim lidsky pristup to uz je velice ojedinele.Pani doktorka a sestricka jsou odbornici ,kteri se pacientum venuji s velkou peci . Vice takovych ,to by ceske zdravotnictvi bylo opet na vysi.Dekuji.
V.Sestak.

Velice laskavá lékařka,s citlivým přístupem a navíc velice erudovaná ve svém oboru.Přála bych si více takových lékařů.

Skvělý přístup, připadám si jako lidská bytost a necítím zbytečné ponížení a bolest!
Anna Lorencová