Adresa

Na Chmelnici 1960, Uherský Brod
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Mohu vřele doporučit! Za panem doktorem Zábojníkem jezdím až z Ostravy. Je to skvělý veterinář a empatický člověk v jednom. Až u pana doktora jsem poznala, že existují lidé na svém místě. Jde mu především o blaho zvířete a jeho rychlé uzdravení. Diagnózu určil bez zbytečně nákladných nebo zdlouhavých vyšetření, jelikož jako jeden z mála naslouchá majiteli. Vždy mi vše vysvětlí a zodpoví všechny dotazy i sdělí svůj názor. Je otevřený, má individuální přístup a zajímá se o své pacienty. Je to precizní lékař a odborník, který má zlaté ruce i srdce. Nemohu si jej vynachválit. V ordinaci věnuje pacientovi tolik času, kolik je potřeba a člověk od něj odchází vždy s dobrým vědomím, že je o jeho miláčka dobře postaráno. Dokáže majitele uklidnit a podpořit, dělá svou práci s láskou, což neomylně pozná každý, kdo k němu vstoupí do ordinace. Jen díky němu má kočka žije! Zkusila si hodně, byla bezúspěšně léčena mnohými veterináři s chladnými a rutinními postupy. Nikdo jiný ji nedokázal pomoci… Mám tedy bohaté zkušenosti k porovnání. Obrovská poklona, obdiv a úcta tomuto veterináři!


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace akutní ošetření o víkendu

Pan doktor je příjemný a uklidní svým přístupem jak zvíře, tak i majitele. Dříve jsem chodila do drahých klinik v UH ( nebudu jmenovat raději), ale neosobní chování, přístup jako na běžícím páse, mě dovedl k panu doktorovi Zábojníkovi v nové ordinací u hřbitova v UH. B. Jsem spokojená. Pan doktor je na příjmu i o víkendu, kdy si od rodinných radovánek několikrát odskočil ošetřit mé psy. Moc děkuji za Vaši péči, pane doktore.


B
Ověřeny pacient

Návštěva je vždy příjemná a kocourek je v dokonalé péči. Ochota a vysoká odbornost je samozřejmostí.


V
Ověřeny pacient

Ochotný,pečlivý pan veterinář vše vysvětli,poradí jsme moc spokojeni...škoda,že nemá ordinaci blíž....DOPORUČUJI


A
Ověřeny pacient

Výborný veterinář, pečlivý a ochotný. Měli jsme akutní případ a pan doktor zůstal v ordinaci v pátek skoro do osmé večer.


Y
Ověřeny pacient

Pan doktor zachránil 2,5 kg fenu křížence, kterého už jiný veterinář v Uherském Brodě (MVDr. Kaděra) hodlal utratit. I když jí nedával velké naděje, vrátil ji zpátky do života a pes běhá zase jakoby se mu nic nestalo. Ceny jsou příjemné, přístup ke zvířeti i majiteli je velmi citlivý a ochotný. Akutní případy přijímá takřka okamžitě po nahlášení na jeho osobní mobilní telefon. Absolutně nemám co bych mu vytknul. VELMI DOPORUČUJI !!!


P
Ověřeny pacient

taky jsem spokojený


Ověřeny pacient

Skvělý pan doktor, po špatných zkušenostech u jiných jsme k němu chodili 10 let, vždy bez problémů. I když je případ akutní, není problém přijet.


Chodím k panu veterináři už několik let s jsem s ním velmi spokojena.


Již roky za ním chodím se svým Labradorem- vždy pomůže a poradí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti