Palackého 201, Trutnov
Sam. ordinace PL - gynekologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Velmi doporučuji. Příjemné jednání, vysoká odbornost. Navíc hezké prostředí a příjemné sestry. Neznám lepšího gynekologa.

Určitě nedoporučuji, laxní přístup, nebyl ochotný řešit problémy.. Spíš jako by ho pacientky obtěžovaly..

Tohoto lékaře nedoporučuji. Tento lékař neodhalil během mého těhotenství, že můj syn má kritickou vrozenou srdeční vadu. Myslela jsem, že těhotenství probíhá v pořádku a že se nám narodí zdravý syn. Bohužel, den po porodu nám syn zemřel po převozu do FN HK. V každém případě změním gynekologa. Renata

Pan doktor je z mého pohledu dobrý, má pěknou ordinaci, dobré vybavení pro těhotné ženy ale bohužel nepříjemné sestry. Jeho práce je podle mě laika dobrá ale několikrát mi přišlo že se nevyzná v kartě kterou sám píše.

Velmi milý, vstřícný pan doktor. Nikdy se mi nestalo, že by mi neporadil nebo nepomohl. Právě naopak. Co se týče čekárny - malinká, ale útulná. Pana doktora bych neměnila.

Tohoto pana doktora nedoporučuji, přestože jsem u něj byla pouze jednou před půl rokem. Tento lékař mi potvrdil těhotenství pouze z těhotenského testu a ultrazvuku. Nicméně po dvou dnech jsem začala krvácet a tento lékař mi bez prohlídky tvrdil že jsem v pořádku. Až v nemocnici se ukázalo že mám mimodložní těhotenství a na snímku z ultrazvuku, který mi pan doktor Vambera provedl lékař z nemocnice žádné těhotenství neviděl. Až v nemocnici mi teprve provedli krevní testy kterých jsem se u pana doktora Vambery nedočkala. Kdybych poslechla pana doktora Vamberu a nikam jinam už nešla, tak tady ani nemusím být.

Pana doktora též nedoporučuji, chodila jsem k němu v době těhot. bohužel v 8 měs. jsem měla 2krát vys.tlak, otoky apod..p.doktor mi pouze řekl at odpočívám a já do 3 dnů předčasně porodila pro preeklamsii, následně jsem dostala HELP sy a skončila v HK na KARIM (ARO). Opravdu už nikdy více a jeho nepříjemné sestry zažít taky nechci.

na pana doktora si nemohu ani v nejmenším stěžovat, je velice příjemný a své práci rozumí, ostatně já si nemohu stěžovat ani na sestřičky, vždy si spolu příjemně popovídáme

Tohoto lékaře opravdu nedoporučuji. Neřekne pořádně, co Vám je, ale neustále opakuje, že se to upraví. A takhle to jde půl roku, až skončíte na operačním sále. Prostě nejde dělat najednou lékaře a ještě politika.

na pana doktora jsem změnila názor při svém těhotenství,nedělal mi vyšetření,které mi dělat měl,týden jsem přenášela a kdybych nenastoupila do porodnice na vyvolání porodu,zemřel mi syn a já bych asi měla otravu krve... Tohohle doktora opravdu nedoporučuji pokud chcete být zdravé

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi 14 a už 9 dní nemám menstruaci. Pobolívá mě v podbřišku, jako by to mělo přijít, ale pořád nic. Předem děkuji za odpověď.

Nepravidelnosti menses v prvním roce od začátku měsíčků jsou běžné

MUDr. Jiří Vambera

• Dobrý den, zajímal by mne Váš názor na situaci, kdy jsem v lednu 2019 začala znovu po roční pauze užívat antikoncepci, z důvodu velkých bolestí, nepravidelnosti bez HA. Jsem nerodička, je mi 23 let. Tyto bolesti popisuju, tak, že mě bolí klouby zejména kolena, sotva vylezu z postele, a hrozně těžko se mi mluví, obrovské křeče v podbříšku, dva dny pouze proležím v posteli. Po menstruaci cca 1-2dny po se mi ještě asi 2x dělala krvavá cysta (44mm) (návštěva u gynekologa) vždy se nakonec vstřebala. Poté jsme nasadili jsme prvně HA Ayreen, první půl roku více méně bez problému, ale od srpna, jsem začala dostávat menstruaci přes prášky, v pauzách jsem jí měla také, kolikrát jsem to měla 4 dny, 2 dny špinění a poté jsem to dostala znovu (měla jsem to klidně 9 dní v kuse) poznám to podle bolestí, že mi začal opět cyklus. Tohle trvalo do září/října, poté jsem se gynekologem domluvila na změně antikoncepce a nyní od cca října mám náplasti EVRA a 2x jsem navštívila gynekologa, prvně, že to mám už 14 dní v kuse, poté už 21 dní v kuse (nasazen Ascorutine), a před dvěma dny mi začal opět další cyklus (přes pravidelně braní Ascorutinu, menstruace je slabší, ale cyklud jede opět na novo), opět poznám podle bolestí, které mám každý víkend a vždy je menstruace první dva dny silnější.
    za ten rok jsem skončila v rukou cca 3 gynekologů, od každého padl názor na podezření, že mám Endometriozu, nevím ale furt důvod, z jakého důvodu mi toto nikdo nechce nechat podstoupit tento zákrok, aspoň abychom to mohli vyloučit, že tento problém nemám, a z respektu a úcty k lékaři, do toho nechci opravdu nikomu kecat, ale psychicky mě to celkem už odrovnává, jsem slabá, bez energie. s odporem k antikoncepci a k menstruaci. Co mi vlastně paní doktorka řekla ted naposled je, že musím ty první 3 měsíce vydržet (nová antikoncepce, tělo si zvyká) ale pokud mě ten samý problém trápil s antikoncepcí minulou a ted znovu a trvá to už opravdu dlouho, tak si opravdu nemyslím, že by to bylo tím, že mi HA nesedí... Děkuji za názor a radu.

Existuje v Praze centrum pro léčbu endometriózy a jsou na ni i jiné účinnější léky než antikoncepce, je-li příčinou opravdu endometrióza.

MUDr. Jiří Vambera