Sam. ordinace PL - gynekologa
Palackého 201, Trutnov

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Pana doktora absolutně nedoporučuji. Pan doktor mi před 3mi měsíci potvrdil těhotenství. Vše probíhalo normálně až na poslední dvě
návštěvy. Před týdnem ve středu mi pan doktor měřil přes UZ miminko. Bylo vidět, že se mu něco nezdá, ale na mou otázku zda je vše v pořádku odpověděl , že naprosto. Pozval mě na další prohlídku přesně za týden další středu. Na prohlídce mi bylo řečeno, že miminku netluce srdíčko.
V nemocnici mě přijali ihned a dle ultrazvuku mi oznámili, že miminko je mrtvé už zhruba 3 týdny . Takže na mé předešlé kontrole už nežilo a doktor Vambera mě poslal domu.
Čas už nevrátím , ale určitě změním svého gynekologa.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Velmi doporučuji. Příjemné jednání, vysoká odbornost. Navíc hezké prostředí a příjemné sestry. Neznám lepšího gynekologa.

Určitě nedoporučuji, laxní přístup, nebyl ochotný řešit problémy.. Spíš jako by ho pacientky obtěžovaly..

Tohoto lékaře nedoporučuji. Tento lékař neodhalil během mého těhotenství, že můj syn má kritickou vrozenou srdeční vadu. Myslela jsem, že těhotenství probíhá v pořádku a že se nám narodí zdravý syn. Bohužel, den po porodu nám syn zemřel po převozu do FN HK. V každém případě změním gynekologa. Renata

Pan doktor je z mého pohledu dobrý, má pěknou ordinaci, dobré vybavení pro těhotné ženy ale bohužel nepříjemné sestry. Jeho práce je podle mě laika dobrá ale několikrát mi přišlo že se nevyzná v kartě kterou sám píše.

Velmi milý, vstřícný pan doktor. Nikdy se mi nestalo, že by mi neporadil nebo nepomohl. Právě naopak. Co se týče čekárny - malinká, ale útulná. Pana doktora bych neměnila.

Tohoto pana doktora nedoporučuji, přestože jsem u něj byla pouze jednou před půl rokem. Tento lékař mi potvrdil těhotenství pouze z těhotenského testu a ultrazvuku. Nicméně po dvou dnech jsem začala krvácet a tento lékař mi bez prohlídky tvrdil že jsem v pořádku. Až v nemocnici se ukázalo že mám mimodložní těhotenství a na snímku z ultrazvuku, který mi pan doktor Vambera provedl lékař z nemocnice žádné těhotenství neviděl. Až v nemocnici mi teprve provedli krevní testy kterých jsem se u pana doktora Vambery nedočkala. Kdybych poslechla pana doktora Vamberu a nikam jinam už nešla, tak tady ani nemusím být.

Pana doktora též nedoporučuji, chodila jsem k němu v době těhot. bohužel v 8 měs. jsem měla 2krát vys.tlak, otoky apod..p.doktor mi pouze řekl at odpočívám a já do 3 dnů předčasně porodila pro preeklamsii, následně jsem dostala HELP sy a skončila v HK na KARIM (ARO). Opravdu už nikdy více a jeho nepříjemné sestry zažít taky nechci.

na pana doktora si nemohu ani v nejmenším stěžovat, je velice příjemný a své práci rozumí, ostatně já si nemohu stěžovat ani na sestřičky, vždy si spolu příjemně popovídáme

Tohoto lékaře opravdu nedoporučuji. Neřekne pořádně, co Vám je, ale neustále opakuje, že se to upraví. A takhle to jde půl roku, až skončíte na operačním sále. Prostě nejde dělat najednou lékaře a ještě politika.

14 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

mám problém s krvácením mimo menstruační cyklus. Vysadila jsem Ha na měsíc a následně mi proběhla po měsíci neopožděná menstruace (15.1.2020), při které jsem zase Ha začala užívat. Po týdnu krvácení přestalo, jenže po cca týdnu se mi dostavilo mírné krvácení, které probíhá relativně celou dobu (mimo cyklus). Dne 5.2. bych menstruaci měla dostat. Může se jednat třeba jen o ,,rozházené,, hormony? Měla bych si dojít k lékaři? Mohlo by se jednat o těhotenství (měla jsem nechráněný styk v době, kdy jsem neužívala Ha - možná je to blbost, ale nikdy jsem se s tímto problémem nesetkala, tudíž mám obavy).
Děkuji

Jak sama píšete, nejpravděpodobněji se jedná o rozházené hormony. Antikoncepční tablety je dobré brát přesně podle návodu. Vynechání na jeden měsíc nemá smysl. Těhotenství po nechráněném styku možné je, kontrola u lékaře velmi vhodná.

MUDr. Jiří Vambera

Dobrý den, je mi 17 let a za poslední půlrok jsem měla dva sexuální partnery oba jsou 20 ti letí a vím že nespí s prostitutkami, avšak také spí nechráněne s dívkami v mém věku, já s nimi měla také nechráněny styk a nemám žádné příznaky jako výtok nebo svědění nebo pupínky, ale některé pohlavní choroby jako třeba AIDS se skoro neprojevuji, takže bych se chtěla zeptat jak je pravděpodobné že bych mohla od někoho z nich chytit AIDS nebo jiné nemoci bez příznaků, a také jestli nemám raději zajít na testy. Ještě jednou vám shrnu že nemám příznaky, jen obavy jestli se AIDS v této věkové skupině vyskytuje, děkuji.

V této věkové skupině se AIDS vyskytuje. Kdo se nechrání, může onemocnět.

MUDr. Jiří Vambera