Adresa

Gynekologická ambulance
č.d. 206, Kobylí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

35 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Pan doktor je prostě skvělý.Je vstřícný,citlivý a vše pěkně vysvětlí.Sestřička je také velmi milá , ochotná a usměvavá.S jejich přístupem jsem velmi spokojená.Doporučuji.

V
Ověřený profil

Pan doktor Švestka je úžasný PAN DOKTOR! Je milý, vstřícný,ochotný a vše pěčlivě vysvětlí. Sestřička je také úžasná.Jen takových více!! Věra

W
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím již 20let..jsem spokojená s jeho přístupem k pacientům,je lidský ,ochotný a hlavně umí lečit! Sestřička je užasná žena i profesionalně -i přesto,že jsem se přestěhovala ,stále dojíždím a dokud budu moct ,budu k tomuto lékaři chodit nadále,doporučuji určitě ostatním pana Švestku jako lékaře-gynekologa všem!! :)Takovych kdyby bylo více..přeji panu Švestkovi ještě hodně dlouhych let praxe a zdravíčko jemu i jeho manželce..s pozdravem V.Š


L
Ověřený profil

Pan doktor, je úžasný. Je příjemný, ochotný a jsem s ním maximálně spokojena. Setřička je taky velmi milá a ochotná. Pana doktora všem doporučuji.


I
Ověřený profil

Pan doktor Švestka je nejlepší lékař jakého jsem kdy zažila-a to jak už po lidské stránce,tak té profesionální.Je příjemný,empatický,odborník na svém místě a to samé platí o sestřičce-je velmi milá a ochotná,člověk se v jejich ordinaci cítí příjemně ,nemá strach ani stud se svěřit se svými problémy,navíc mají i výbornou organizaci-pacientka je objednaná na čas-a nemusí tak dlouho čekat v čekárně-což je super.Panu doktorovi vděčím i za svoje -dvojčátka,které bych bez léčby ve svém věku nejspíš dnes neměla.Moc díky,škoda jen,že takových lékařů není víc,ted marně hledám praktického lékaře alespon přibližních kvalit,ale je to nejspíš marný boj:-)Iveta Z.


Ověřený profil

Pan doktor Švestka a jeho žena jsou prostě super!! Jsou ochotní, milí a vstřícní. Všechno řádně vysvětlí. Vřele doporučuji všem! Moje první těhotenství bylo i jejich zásluhou pohodové a příjemné!!! Tímto jim děkuji. Lucka


Ověřený profil

MUDr. Švestka je úžasný, stejně jako jeho manželka/sestřička! Dříve jsem chodila do Brna k MUDr. Dvořákové a její přístup se absolutně nedá srovnávat s tím, na co jsem teď zvyklá v Kobylí. Oceňuji jejich ochotu a přístup. Pan doktor je velice pečlivý a svědomitý a líbí se mi, že mi před jakýmkoliv zákrokem vše podrobně vysvětlí a popíše. Z jejich ordinace odcházím vždy s úsměvem a dobře naladěná:-)

Šárka


Pan doktor je perfektni,chodim k nemu uz nakych 14let a maximalni spokojenost,vse vysvetli a poradi,je velice prijemny i s jeho manzelkou(sestrickou)prosla jsem snimy cele me prvni tehotenstvi a i kdyz uz bydlim v jinem okrese k panu dr si rada zajedu protoze su snim spokojena tak nac hledat v novem okrese :-)


Nejlepší doktor :)


Nejlepší gynekolog, jakého znám!!!! Profesionální přístup, pečlivost, ochota, empatie......... Nesmím opomenout také výbornou sestřičku!!!! Přestěhovala jsem se do Prahy a marně zde hledám stejně kvalitního gynekologa, jakým je doktor Švestka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu