Gynekologická ambulance
č.d. 206, Kobylí

Pan doktor je prostě skvělý.Je vstřícný,citlivý a vše pěkně vysvětlí.Sestřička je také velmi milá , ochotná a usměvavá.S jejich přístupem jsem velmi spokojená.Doporučuji.

Pan doktor Švestka je úžasný PAN DOKTOR! Je milý, vstřícný,ochotný a vše pěčlivě vysvětlí. Sestřička je také úžasná.Jen takových více!! Věra

W

K panu doktorovi chodím již 20let..jsem spokojená s jeho přístupem k pacientům,je lidský ,ochotný a hlavně umí lečit! Sestřička je užasná žena i profesionalně -i přesto,že jsem se přestěhovala ,stále dojíždím a dokud budu moct ,budu k tomuto lékaři chodit nadále,doporučuji určitě ostatním pana Švestku jako lékaře-gynekologa všem!! :)Takovych kdyby bylo více..přeji panu Švestkovi ještě hodně dlouhych let praxe a zdravíčko jemu i jeho manželce..s pozdravem V.Š

Pan doktor, je úžasný. Je příjemný, ochotný a jsem s ním maximálně spokojena. Setřička je taky velmi milá a ochotná. Pana doktora všem doporučuji.

Pan doktor Švestka je nejlepší lékař jakého jsem kdy zažila-a to jak už po lidské stránce,tak té profesionální.Je příjemný,empatický,odborník na svém místě a to samé platí o sestřičce-je velmi milá a ochotná,člověk se v jejich ordinaci cítí příjemně ,nemá strach ani stud se svěřit se svými problémy,navíc mají i výbornou organizaci-pacientka je objednaná na čas-a nemusí tak dlouho čekat v čekárně-což je super.Panu doktorovi vděčím i za svoje -dvojčátka,které bych bez léčby ve svém věku nejspíš dnes neměla.Moc díky,škoda jen,že takových lékařů není víc,ted marně hledám praktického lékaře alespon přibližních kvalit,ale je to nejspíš marný boj:-)Iveta Z.

Pan doktor Švestka a jeho žena jsou prostě super!! Jsou ochotní, milí a vstřícní. Všechno řádně vysvětlí. Vřele doporučuji všem! Moje první těhotenství bylo i jejich zásluhou pohodové a příjemné!!! Tímto jim děkuji. Lucka

MUDr. Švestka je úžasný, stejně jako jeho manželka/sestřička! Dříve jsem chodila do Brna k MUDr. Dvořákové a její přístup se absolutně nedá srovnávat s tím, na co jsem teď zvyklá v Kobylí. Oceňuji jejich ochotu a přístup. Pan doktor je velice pečlivý a svědomitý a líbí se mi, že mi před jakýmkoliv zákrokem vše podrobně vysvětlí a popíše. Z jejich ordinace odcházím vždy s úsměvem a dobře naladěná:-)

Šárka

Pan doktor je perfektni,chodim k nemu uz nakych 14let a maximalni spokojenost,vse vysvetli a poradi,je velice prijemny i s jeho manzelkou(sestrickou)prosla jsem snimy cele me prvni tehotenstvi a i kdyz uz bydlim v jinem okrese k panu dr si rada zajedu protoze su snim spokojena tak nac hledat v novem okrese :-)

Nejlepší doktor :)

Nejlepší gynekolog, jakého znám!!!! Profesionální přístup, pečlivost, ochota, empatie......... Nesmím opomenout také výbornou sestřičku!!!! Přestěhovala jsem se do Prahy a marně zde hledám stejně kvalitního gynekologa, jakým je doktor Švestka.