GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o.
Mlýnské nábřeží 507/5, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. Jiný

Dobrý den dnes jsem navštívila ordinaci pana doktora(hemeroidy) s velkými obavami a strachem. To vše bylo zažehnáno skvělým přístupem sestřičky a i po sléze i pana doktora. Pan doktor je nejlepší a úžasný vše vysvětlil. Vřele doporučuji děkuji pane doktore, takových kdyby bylo více. Tak by určitě všichni chodili na preventivní kontroly včas.

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. Jiný

Velmi příjemný pan doktor i sestřičky s lidským přístupem k pacientům

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. Jiný

Opravdu jenom ty nejlepší pocity z vyšetření u pana doktora Štuksy. Profesionální a zároveň příjemně lidský přístup i výkon vyšetření. Jsem moc vděčný, že jsem se dostal do jeho rukou.
Vděčnost patří i jeho týmu, sestra byla vstřícná a příjemná. Žádný strach z kolonoskopie u pana doktora Štuksy, je úžasný ve všem co dělá.

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. Jiný

Děkuji panu doktorovi který jako jediný přišel na mé dlouhodobé potíže kdy si nikdo nevěděl rady co mi je.Dva roky jsem měla obtíže se střevy,bolesti, špatné trávení i přesto že mi v nemocnici dělali USG a přehlédli vrozenou vadu na žlučníku z toho akutní zánět slinivky mi napsal novou zadanku na USG kdy mi obtíže byli zjištěny jiným pracovištěm.Pan doktor mi věřil a to je pro mě to nejdůležitější !!! Po zjištění došlo k zaléceni zánětu a následnému odstranění žlučníku.Dekuji že se mohu normálně najíst a mít normální život.Pan doktor je lidský má srdce na správném místě a opravdu mu záleží na pacientovi.dekuju pane doktore že jste!!!!

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. Vysetreni tlusteho streva

Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovym profesionalnim a lidskym pristupem při vysetreni kolonoskopie jako u pana doktora Stuksy a tez u pana doktora Chrastila.A to jsem jiz absolvovala po pate.Dekuji Sochorova I.

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. trvalé zažívací potíže

Pan doktor Štuksa patří mezi nejlepší lékaře, které jsem za posledních několik let poznala. A to nejenom v ČR. On je samozřejmě skvělý lékař a odborník, ale i úžasný a empatický člověk. Vždy je dobře naladěn, nikdy se na pacienty nemračí, ač ho občas také musíme pěkně otravovat :-) Každý člověk má strach co má za zlou nemoc, když má dlouho zažívací potíže a také starosti co se bude dít dál. Ale při návštěvě ordinace pana doktora Štuksy to z člověka spadne a cítí se v jeho péči bezpečně. Ať jde o jakoukoliv diagnózu. Je opravdu úžasný pocit když člověk může věřit svému lékaři.

Pan doktor Štuksa je vynikající specialista s příjemným vystupováním a výborným vztahem k pacientům.
Velmi mi pomáhá v oblasti ERCP v Karlovarské nemocnici.
Velice děkuji, Jaroslav Čejka s rodinou

Z pana Štuksy září vysoká profesionalita, je to chytrý, šikovný a příjemný člověk.
Díky za HAL pane doktore!
A.F.

Z mých zkušeností je tento lékař absolutní špička mezi lékaři v tomto oboru.Znásobeno je to navíc tím,že tento lékař je špička v lidském přístupu a nasazení.

Profesionál s lidským přístupem.