Mlýnské nábřeží 507/5, Karlovy Vary
GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zobrazit ostatní gastroenterologů v okolí

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. Vysetreni tlusteho streva

Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovym profesionalnim a lidskym pristupem při vysetreni kolonoskopie jako u pana doktora Stuksy a tez u pana doktora Chrastila.A to jsem jiz absolvovala po pate.Dekuji Sochorova I.

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. trvalé zažívací potíže

Pan doktor Štuksa patří mezi nejlepší lékaře, které jsem za posledních několik let poznala. A to nejenom v ČR. On je samozřejmě skvělý lékař a odborník, ale i úžasný a empatický člověk. Vždy je dobře naladěn, nikdy se na pacienty nemračí, ač ho občas také musíme pěkně otravovat :-) Každý člověk má strach co má za zlou nemoc, když má dlouho zažívací potíže a také starosti co se bude dít dál. Ale při návštěvě ordinace pana doktora Štuksy to z člověka spadne a cítí se v jeho péči bezpečně. Ať jde o jakoukoliv diagnózu. Je opravdu úžasný pocit když člověk může věřit svému lékaři.

Pan doktor Štuksa je vynikající specialista s příjemným vystupováním a výborným vztahem k pacientům.
Velmi mi pomáhá v oblasti ERCP v Karlovarské nemocnici.
Velice děkuji, Jaroslav Čejka s rodinou

Z pana Štuksy září vysoká profesionalita, je to chytrý, šikovný a příjemný člověk.
Díky za HAL pane doktore!
A.F.

Z mých zkušeností je tento lékař absolutní špička mezi lékaři v tomto oboru.Znásobeno je to navíc tím,že tento lékař je špička v lidském přístupu a nasazení.

Profesionál s lidským přístupem.

Velmi prijemny cely tym, pan doktor vse vysvetli- kolonoskopie
provedena na vybornou bez bolesti.Diky Pavel

Velice solidní a výborný lékař.Já i můj manžel jsme byli v jeho ordinaci v Gastrocentru na kolonoskopii.Přes veliký strach,který jsme z vyšetření měli oba,jsme zažili opravdu profesionální přístup.U vyšetření vládla absolutní pohoda díky panu doktorovi i sestřičce Kátě,kteří vytvořili takřka rodinnou atmosferu a dali nám zapomenout na nepříjemné vyšetření.Rádi se budeme,pokud to bude třeba objednávat pouze k nim.Děkujeme pane doktore i sestřičko za profesionalitu a hlavně za lidský přístup.Opravdu děkujeme.

Velmi solidní přístup k pacientovi, šetrný, diskrétní.

Maminka byla u tohoto lékaře na kolonoskopii a nemůže si pana doktora vynachválit. Tohoto vyšetření se velice bála a pan doktor, společně se sestřičkou Janičkou předvedli absolutně profesionální práci!! Nemohu jinak než velmi chválit!!!