Jiří Štuksa, gastroenterolog Karlovy Vary

MUDr. Jiří Štuksa

Gastroenterolog Více

Mlýnské nábřeží 507/5, Karlovy Vary
GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Názory

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. Jiný

Děkuji panu doktorovi který jako jediný přišel na mé dlouhodobé potíže kdy si nikdo nevěděl rady co mi je.Dva roky jsem měla obtíže se střevy,bolesti, špatné trávení i přesto že mi v nemocnici dělali USG a přehlédli vrozenou vadu na žlučníku z toho akutní zánět slinivky mi napsal novou zadanku na USG kdy mi obtíže byli zjištěny jiným pracovištěm.Pan doktor mi věřil a to je pro mě to nejdůležitější !!! Po zjištění došlo k zaléceni zánětu a následnému odstranění žlučníku.Dekuji že se mohu normálně najíst a mít normální život.Pan doktor je lidský má srdce na správném místě a opravdu mu záleží na pacientovi.dekuju pane doktore že jste!!!!

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. Vysetreni tlusteho streva

Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovym profesionalnim a lidskym pristupem při vysetreni kolonoskopie jako u pana doktora Stuksy a tez u pana doktora Chrastila.A to jsem jiz absolvovala po pate.Dekuji Sochorova I.

Umístění: GASTROCENTRUM KARLOVY VARY, s.r.o. trvalé zažívací potíže

Pan doktor Štuksa patří mezi nejlepší lékaře, které jsem za posledních několik let poznala. A to nejenom v ČR. On je samozřejmě skvělý lékař a odborník, ale i úžasný a empatický člověk. Vždy je dobře naladěn, nikdy se na pacienty nemračí, ač ho občas také musíme pěkně otravovat :-) Každý člověk má strach co má za zlou nemoc, když má dlouho zažívací potíže a také starosti co se bude dít dál. Ale při návštěvě ordinace pana doktora Štuksy to z člověka spadne a cítí se v jeho péči bezpečně. Ať jde o jakoukoliv diagnózu. Je opravdu úžasný pocit když člověk může věřit svému lékaři.

Pan doktor Štuksa je vynikající specialista s příjemným vystupováním a výborným vztahem k pacientům.
Velmi mi pomáhá v oblasti ERCP v Karlovarské nemocnici.
Velice děkuji, Jaroslav Čejka s rodinou

Z pana Štuksy září vysoká profesionalita, je to chytrý, šikovný a příjemný člověk.
Díky za HAL pane doktore!
A.F.

Z mých zkušeností je tento lékař absolutní špička mezi lékaři v tomto oboru.Znásobeno je to navíc tím,že tento lékař je špička v lidském přístupu a nasazení.

Profesionál s lidským přístupem.

Velmi prijemny cely tym, pan doktor vse vysvetli- kolonoskopie
provedena na vybornou bez bolesti.Diky Pavel

Velice solidní a výborný lékař.Já i můj manžel jsme byli v jeho ordinaci v Gastrocentru na kolonoskopii.Přes veliký strach,který jsme z vyšetření měli oba,jsme zažili opravdu profesionální přístup.U vyšetření vládla absolutní pohoda díky panu doktorovi i sestřičce Kátě,kteří vytvořili takřka rodinnou atmosferu a dali nám zapomenout na nepříjemné vyšetření.Rádi se budeme,pokud to bude třeba objednávat pouze k nim.Děkujeme pane doktore i sestřičko za profesionalitu a hlavně za lidský přístup.Opravdu děkujeme.

Velmi solidní přístup k pacientovi, šetrný, diskrétní.