Lázeňská 1001, Třeboň
Chirurgická ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Super doktor, ochotný, parádně pomůže

Vůbec nejsem spokojena s přístupem a s humurem pana doktora, protože i některých lidí se tento humor může dotkonout... Spíše mě ve všem ponižoval, než aby mi stanovil léčbu.. Když o něco požádám, tak mě hned sprdne, že neznám zásady slušného chování.. Opravdu k tomuto doktovi znovu nepůjdu..

Výborný doktor,máme ho rádi,vždy nám pomohl,musíte si zvyknout na jeho" humor".

Super nemá konkurenci spokojenost.....

Proste nejlepsi

Mám s panem doktorem jen velmi dobré zkušenosti. Říká věci tak jak jsou a ničím se nezdržuje. Možná že to je ten důvod pro který ho někteří lidé nemusí. Mne to vyhovuje. P. Maleninský

Jsem taky z Třeboně a rád ho mám. Takže se komentátor z prosince 2008 nemusí schovávat za obyvatele Třeboně. Vždy v pohodě, řezník, ale který chirurg není.

Já i moje rodina máme s Dr Šteflem dobré zkušenosti,chodíme k němu už dlouho,dobrý diagnostik,pozná se praxe u házenkářů.

Každý máme své mouchy.Pan doktor je výborný chirurg a diagnostik.V obstřicích kloubů nemá konkurenci.

Jsem spokojen, výborný diagnostik, pracuje s lidským přístupem a při tom rychle a efektivně.