Jiří Reitinger, pediatr Šternberk

MUDr. Jiří Reitinger

Uložit

Pediatr Více

27 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Oblouková 25, Šternberk
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: jiné místo Jiný

Zkušenost s panem doktorem špatná a nejde o náhodu vzhledem k pochybení u obou dětí.Synovi způsobil hrubým přetažením předkožky pár bolestivých týdnů a zjizvení,lehce arogantní chování se dá zkousnout, nekonzistentní rady od lékařů-kolegů už jsou zmatečné.Po dalších nepříjemných zkušenostech jsem děti přehlásila jinam a tím zjistila,že od syna neměli vůbec lékařskou dokumentaci(nezažádali o její zaslání,a to měl jít na operaci s hydrokélou) a u dcery pro změnu nezapsali očkování Hexou.Navíc náprava trvala tak dlouho,že 2. dávka byla podána mimo doporučené rozmezí.Ujistilo mě to,že jsem odešla v pravý čas.


E
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem se se synem dostala, když jsem sháněla alergologa pro malého syna. Telefonické objednání bylo rychlé a sestřička naprosto profesionálně podala všechny potřebné informace. Vyšetření syna panem doktorem bylo korektní, pan doktor má k dětem hezký přístup a tak jsme bez problémů návštěvu ordinace zvládli, i když syn nemá s muži lékaři až tak dobré zkušenosti. Pan doktor je člověk na svém místě, měl velkou snahu dítěti pomoci a nenechat ho zbytečně trápit. Nekomentoval ani jednání naší dětské lékařky. která sice řekla, že je syn s největší pravděpodobností alergický, ale dál ji to už nezajímalo a neudělala žádná vyšetření, naštěstí nám aspoň napsala potřebné doporučení, když jsem ji o to požádala. K tomuto lékaři jsem šla na doporučení jiných maminek alergických dětí, které má pan doktor v péči a udělala jsem dobře, za nás velká spokojenost, konečně byl syn pořádně diagnostikován a podle toho mohla být zahájena léčba.

MUDr. Jiří Reitinger

Díky za názor.


K
Ověřeny pacient

Lékař odborně je na tom velmi dobře,myslím že jeden z nejlepších,Horší je to s jeho sestrou paní Motáňovou,která mu to velmi kazí,velmi ráda se plete do soukromí rodičů,vymýšlí si a roznáší lživé drby.


J
Ověřeny pacient

Vybírali jsme doktora pečlivě a podle mého jsme vybrali opravdu dobře, toho nejlepšího. Chodíme k němu již necelé dva roky a vždy jsme byli spokojeni jak tu někdo psal o arogantnosti... to je naprostý nesmysl, tento pan doktor má velice příjemné vystupování. Nejdůležitější je ale jeh odbornost vždy jsme dali na jeho rady a doporučení a věřím že jsme vždy udělali dobře. Věřím že i nadále budeme maximálně spokojeni a budeme díky výborné prevenci předcházet problémům.
Velice ochotná paní sestřička je samozřejmě také + k této ordinaci. Jak doktor tak sestřička to s dětmi umí.

Jen si nedovedu představit, že bych nechal vzhledem k lokalitě venku dražší kočárek, ale ve městě jsou ty možnosti dost omezené.


P
Ověřeny pacient

K MUDr. Reitingerovi chodím se synem na alergo teprve půl roku, ale zatím jsme s ním velmi spokojeni. Je to vysoce erudovaný odborník a navíc s milým přístupem k pacientům. Nemáme to k němu zrovna nejblíž (cca 30 km), ale když jsme potřebovali jen napsat recept a syn nemusel zrovna na kontrolu, pan doktor nám nabídl zaslání poštou, což mě potěšilo. Někomu se to může zdát jako malichernost, ale spousta lékařů by se s vámi na toto téma ani nebavilo. Spokojenost, doporučuji!


Ověřeny pacient

Naprosto jedinečný dětský lékař!!!! Odborník na svém místě a s dětmi to prostě umí!!!!Stoprocentně doporučuji!!! Máme tři děti a jsem naprosto spokojená!
Kalfertová Hana Šternberk


Ověřeny pacient

Rozhodně všem doporučuji , pan doktor je super, ´k dětem je hodný a velice příjemný , co se týče jeho odbornosti - tak o té NEPOCHYBUJI !!!! Vždy nám skvěle pomohl a jeho rady a doporučení léků , nebo metod vždy 100% zabírají !!!


Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělí, jen mám špatné zkušenosti se sestřičkou. Příjde mi, že absolutně vůbec nestíhá. Do karty malého téměř vůbec nezapisuje. A do očkovacího průkazu taky jednou zapomněla! Když jsem jednou byla s malým na pohotovosti, tak mě lékař na to upozornil, že máme trochu flákající sestru. Pak jsme si k dr.Raitingerovi měli přijít za 14dní pro výsledky a sestra mě mezi dveřmi odbyla tím, že má plno ať příjdu zítra ( bydlím 14km od štbk a jsem svobodná matka), když jsem ji to tedy vysvětlila nakonec mě odbyla znova, že vůůůůbec neví co po ní vlastně chci, že neví o žádných výsledcích. Ale věřím že kdyby mě ten den pustila k panu doktorovi, ten by určitě už věděl!


Přesla jsem s dětmi od paní doktorky Pachové, která nepoznala u mého dítěte zánět průdušnice a tvrdila, že poslechově čisté. Ještě ten den na pohotovisti mi bylo sděleno, že má syn zánet průdušnice. Také se pohotovnostní lékař pousmál její medikaci. Sym od mé kamarádky byl na tom bohužel hůř .. po 10 dnech horeček a kašlání, kdy doktorka Pachová neslyšela poslechově taky nic kamarádka přehlásila syna ,den po poslední kontrole, k Mudr. Reitingerovi .. syn měl zápal plic. Ihned antibiotika Klacid a za pár dnů byl zdravý.

Pak doktor Reitinger se k nám vždy choval slušně a je vidět, že má rád děti. A i kdyby měl někdy špatný den .. což se ještě nestalo ... raději budu navštěvovat nepříjemného lékaře, co u dítěte pozná zápal plic jak doktorku, která se asi umí jen usmívat a být milá a zápal plic nepozná.


Píši svoji osobní zkušenost s panem doktorem...dle mého názoru je to odborník na svém místě, určitě i skvělý do nemocnice, ale podle mě se nehodí na práci privátního ambulantního lékaře. Jsem zdravotník a posuzuju ho z více hledisek. Ale věřím, že někomu sedět může.Mně ovšem nesedí.A od toho jsou ve Šternberku další lékaři a člověk si tedy může vybrat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti