Jiří Ptáček, veterinář Brno

MVDr. Jiří Ptáček

Veterinář

5 názorů

Uložit


Adresa

Trnkova 610/53, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
5 názorů

Ověřeny pacient

Měl jsem možnost poznat několik veterinárních ordinací a nikdo nebyl lepší… a odmítám názor paní Jarky z 3.8..2014…veterináře bych nedoporučila nikomu!
K panu doktorovi Ptáčkovi chodíme přes 14 let. Pamatuji si dobře jeho začátky ve staré Líšni.
Za 14 let nám ošetřoval 6 kočiček. Provedl celkem sedm vážných operací, jako příklad uvádím odstranění rakoviny dělohy u špatně vykastrované kočičky ( provedené jiným veterinářem ). Úspěšné vyléčení kočičí chřipky. Nesčetněkrát provedenou operaci zubů a vždy bravurně zvládnutou anestezii u kočiček.
Posledním případem bych chtěl vyzvednout jeho odbornost. Postřelili nám kočičku. Projektil zůstal v těle u ramenního kloubu ve svalovině levé nožičky. Protože doktor Ptáček nemá rentgen ( což chápu, není to levná záležitost a údržba je finančně náročná ), hledali jsme pomoc u jiného veterináře s rentgenem. Ten společně s jiným veterinářem, který rentgen provedl nedoporučoval operaci vyjmutí projektilu, s tím, že projektil je na citlivém místě a z obav, aby nedošlo k případnému ochrnutí zvířete...
Terapie tedy byla následující: Ponechat projektil v těle a provést tzv. Zapouzdření projektilu s doporučeným rentgenovým vyšetřením po třech týdnech.
Spojili jsme se doktorem Ptáčkem, který po prozkoumání rentgenových snímků a následnému vyšetření kočičky doporučil vyjmutí projektilu z těla. Následně se ukázalo jeho rozhodnutí správné, jelikož do tělíčka byly společně s ránou zavlečeny chloupky ze srsti a okolí projektilu hnisalo. Kočičku odoperoval, projektil vyndal a kočička žije plnohodnotný životem.
Všem, kteří váháte po přečtení recenzí, sděluji: Pokud hledáte odbornost a zvířeti chcete pomoci ordinace MVDr Jiřího Ptáčka je to správné řešení.
Manžel Dity Fleischlingerové


M
Ověřeny pacient

TOHOTO veterináře v uvozovkách bych nedoporučila nikomu! Těm, kteří chtějí profesionála a znalce v oboru, tak tomuto "lékaři" se prostě vyhněte! Byla jsem tam dvakrát a už nikdy více, i kdyby byl pes na pokraji smrti!
Chlap arogantní a neprofesionální! Nezvládá stresové situace a zvedá na lidi hlas, což si nesmí vůbec dovolit! Na všechny volně dostupné léky vás bude odkazovat do lékárny, což v každé jiné ordinaci je samozřejmost, pro zajištění komfortu majiteli i zvířeti a taky dobrého dojmu. Zde ne! Na odblešení používá jen zastaralý frontline, na který je z 90% vytvořená imunita klíšťat! Jako DZF používá jen hypermangan, který vám nedá, ale samozřejmě musíte do lékárny, aby jste těch starostí neměli málo. Všechnu dzf řeší zastaralým hypermanganem, který v moderní medicíně nemá už co dělat! Proto vynalezli Betadine a alfadine!!!!
Na rozšklebenou kousnou ránu se ani nepodíval, neprosvítil, neprohmatal jak je hluboká. Vypálil ji neředěnou DZF, že pes se tak lekl až sebou skoro 30-ti kilový pes spadl ze stolu! Na stůl s větším psem vám NEPOMŮŽE! a když , tak se u toho tváří, že za to není placen, stejně jako kdyby vám měl něco naředit dzf!!!! Ránu nepročistil před dzf a že se má nechat volně! Byla jsem tak v šoku, že jsem mu "poděkovala" za nic, práskla dveřmi a v životě mě tam už neuvidí! Druhý opravdový veterinář se o ránu postaral bravurně a nasadil okamžitě antibiotika, vyčistil ránu a jsem mu velmi vděčná!
Děkuji Bohu, že mám střední lékařské vzdělání a selský rozum, na jeho rady jsem nedala a vyhledala okamžitě opravdového veterináře a profesionála!!! Doporučuji vrátit diplom nebo absolvovat znovu celou veterinu!!!! NIKDY VÍCE!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím přes deset let. Nejdříve s třemi kočičkami nyní jen s dvěmi. Vždy pečlivý, obětavý, výborně zvládá i náročné operace. Jsem velice spokojená. Doporučuji všem. Dita Fl.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím přes deset let. Nejdříve s třemi kočičkami nyní jen s dvěmi. Vždy pečlivý, obětavý, výborně zvládá i náročné operace. Jsem velice spokojená. Doporučuji všem. Dita Fl.


Pečlivý, výborně zvládnuté i náročné operace. Už k tomuto doktorovi chodím asi 13 let a vždy jsem byla velice spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti