Ordinace PL gynekologa
Hornická 209, Kutná Hora

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Jsem s panem doktorem velice spokojená, dokonce za ním dojíždím až z Prahy! Nikdy jsem s ním neměla problém. Sice bylo vyšetření občas velice bolestivé, ale byla to jen má chyba, protože jsem nebyla dostatečně uvolněná (dámy s negativním ohlasem... by se měli nejdříve zamyslet nad sebou!)... na toto téma jsem dostala velice užitečnou radu přímo od pana doktora... pravidelný sex... :-D ... což mě velice pobavilo a pomohlo mi to abych na nějakou bolest zapomněla a s úsměvem odešla z ordinace (a mezi námi děvčaty... mi ta rada fakt pomohla ;-)) ...

Tak ohodnotím také velmi slabě. Nejen, že mě vyšetřoval jinak než měl, poprvé jsem si nebyla jistá, ale po druhé jsem okamžitě změnila doktora, to v našem městě ještě šlo. Jenže zůstal u nás pouze 1 doktor a já jsem po několika letech zase zkusila p.doktora Plačka. Šla jsem na zákrok, který údajně by okamžitě měl dělat pod narkózou.Až když jsem bolestí omdlela,teprve mně tu narkózu dal. Změnila jsem opět doktra a dojíždím k jinému a to dost daleko.

také nedoporučuji. přišla jsem k němu jen jednou-moje gyndařka byla nemocná a on ji zastupoval. naprosto neprofesionální přístup. hned po vyšetření jsem změnila doktora, protože k tomuto nechci ani když jen zastupuje moji doktorku.

Domnívám se, že nad prvními 2 názory by se dalo polemizovat, neboť jsou zaslány z jedné IP adresy, což vypovídá o tom, že to psala jedna a ta samá "zamindrákovaná" osoba!!
Já už jsem zde pana doktora jednou hodnotila a to kladně! Chodím k němu od 16 let a nikdy jsem s ním neměla jediný problém!

Nad urážlivými názory na pana doktora se nebudu pozastavovat, pisatelky je mi líto.
Já vděčím panu doktorovi za svůj život. Při komplikacích po porodu prvního dítěte mě musel, po otřesném přístupu jedné paní doktorky, tahat hrobníkovi z lopaty a nebýt jeho, tak je dnes manžel vdovec a starší dítko sirotek. Při porodu druhého dítěte stejná lékařka v počátku chybovala opět a naštěstí měl pan doktor službu a na celou záležitost přišel včas a zachránil mě tak podruhé. Patří mu můj obrovský dík.

Zkušený lékař, je vidět, že samovzdělávání mu není cizí. Chování vhodné. Ty dámy, píšící negativní hodnocení jsou skutečně na dvou stejných adresách, ale každá rozumná ženská si udělá obrázek sama a nechť se zalyslí nad sebou, zda se vhodně chová sama.

K panu doktorovi chodím už dlouhá léta. Jsem s ním spokojená po lidské i profesní stránce. Mám smysl pro humor, takže mi jeho poznámky nijak nevadí. Je ale pravda, že mě vyšetření někdy příjde bolestivé a je také pravda, že mi pan doktor jednou nabízel i ten zmiňovaný orgasmus pro lepší uvolnění, což mě zaskočilo, ale neodradilo od dalších návštěv. Pan doktor je svérázný a takové jsou asi i jeho pacienky.

I já musím pana doktora pochválit. Chodím k němu již 12 let a jsem naprosto spokojená. A i když slýchám, že jeho vyšetření jsou bolestivá, za tu dobu co k němu chodím, se mi nic takového nestalo. Odrodil obě moje děti, za což mu patří můj velký dík a navíc k mému prvnímu porodu přijel osobně i když neměl službu v porodnici.

S osobou pana doktora jsem zcela spokojena jak po stránce odborné, tak po stránce lidské

Taky mě velmi záporné názory zaskočili. Také mi přijde, že to píše jedna a ta samá osoba a ta osoba co psala o tom orgasmu by potřebovala asi zřejmě nějaké pořádné problémy. Já patřím do té mladší generace, je mi 20 a nemůžu si na pana doktora stěžovat. Mluví se mnou o čemkoli a mám v něm důvěru. Rozhodně lepší než kdybych chodila k někomu kdo kouká jak bubák, a kouká na to jak by se co nejrychleji pacientky zbavil.