MUDr. Jiří Piskoř

Neurolog Více

Český Těšín 1 adresa

Neurologická ambulance - pracoviště Český Těšín
budova Polikliniky Český Těšín, Český Těšín

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Pan doktor je důkladný,poslal mě na různá vyšetření,hledá příčinu nemoci a to je důležité.Jsem s ním velmi spokojená.

Už rok léčím problémy s krční páteří, byla jsem u spousty specialistů. Až mi kamarádka doporučila zajet do Třince k panu doktorovi. Na jeho doporučení mi byla doporučená rehabilitace a po 2měsících mám po problémech. Opravdu DĚKUJI :)

Dobrý den, včera u Mudr. Piskoře byla moje dcera. Pan doktor si údajně povídal s počítačem místo s dcerou, používal pouze lékařskou terminologii pro běžného člověka málo srozumitelnou a otevřeným oknem vnikal do ordinace rámus z železáren. Dcera nejen že mu špatně rozuměla, ale i špatně slyšela a tak nemohla odpovídat na jeho otázky, což pana doktora rozzlobilo. Nebyla jsem u tohoto vyšetření, jelikož je dcera dospělá. Ale vidím, že pan doktor v dceři vyvolal pocit méněcennosti, ponížení a nedůvěru v lékaře. Divím se, že taková nemocnice jako Poliklinika s nemocnici na Podlesí v Třinci má ve svých ředách ještě takového lékaře, který ponižuje pacienty a přivádí je k pláči. Zřejmě panu doktorovi vadí, že dcera má pouze maturitu na zemědělce a pracuje u kráv. Jestlipak pan doktor rád hovězí, máslo, sýry nebo mléko? Bez lidi jako moje dcera a jejich těžké práce by určitě umřel hlady a on si ji dovolí ponižovat!!!

dlouho mě trápi páteř a jen díky jeho pomoci a spoustě rehabilitace(na jeho doporučení) jsem alespoň částečně bez bolesti.Pro mě je to výborný lékař.

Je to velice dobrý lékař,odborník a člověk na svém místě.Lidské chování k pacientům mu rozhodně nechybí a není to jen můj názor.Mne osobně moc pomohl,zjistil příčinu mého onemocnění,navrhl potřebné odborné vyšetření a zahájil úspěšnou léčbu.
I když jsem měl velké bolesti a nestačil jsem se objednat,byl ochotný mne vyšetřit a předepsat léky i po skončení prac.doby.Moc mu děkuji.Vřele doporučuji.Pavel Sokolík,F-M

při odchodu je člověk víc vystresován, čeká pomoc a bohužel se nedočká