Adresa

Čs. armády 1566, Česká Lípa
Odborný lékař otorinolaryngolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog neprůchodný nos

V roce 2004 odoperovány polypy v nose.Od té doby jenom kontroly vždy s plným pochopením a ochotou,včetně zdravotní sestry.
Jsem prakticky bez zdravotních problémů.


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Uši

Byla jsem dnes u pana doktora Kociána a mohu jen doporučit sestřička byla milá ochotná a pan doktor byl vstřícný hodný a příjemný na dobrý přístup k lidem nečekala jsem dlouho jak jinde hned mě vzal jsem nadmíru spokojená ????


K
Ověřeny pacient

Po příšerném přístupu pana doktora Kočičky z českolipské nemocnice, mi pan doktor Kocián operací zachránil ucho. Stará se o své pacienty kvalitně, i bez objednání je schopen vás vyšetřit. Je příjemný a profesionální. Sestřička je milá a usměvavá. Nikdy jsem s ním neměla problém. Obří spokojenost.


Velmi dobrý lékař, profesionální přístup, a ještě k tomu jako bonus laskavost. Sestra je ovšem docela nepříjemná, neochotná, jako by ji tahle práce obtěžovala- doporučuji jí změnu práce nebo přístupu k pacientům.


Doktor, který léčí už svým hlasem a přístupem k pacientovi, navíc odborník na svém místě. Kéž by takoví byli všichni lékaři...


Moc milý a sympatický doktor a hlavně při objednání tam nečekáte hodiny


H

V posledních létech léčil téměř celou naši rodinu a máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Je to odborník s příjemným vystupováním a skutečným zájmem o pacienta.


Č

velmi spokojená


Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi několik a jsem naprosto spokojená dříve jsem chodila k jinému (nebudu jmenovat není to vhodné), ale to se nedá opravdu srovnat. Mohu jen doporučit!!!


Maximální spokojenost!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti