Odborný lékař otorinolaryngolog
Čs. armády 1566, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Jiný

Skvělý lékař a příjemná sestra. Přišel jsem tam s velmi těžkou a neakutečně vleklou angínou neznámýho původu s podezřením na mononukleozu, kdy obvodní lékařka nebyla ochotna to jakkoliv řešit a poslala mně do lékárny pro Strepsils. Navšitívil jsem tedy sám od sebe, bez objednání pana Kociána. Velmi ochotně mně vzali, i přesto že tam nejsem zaregistrován. Byl jsem tam 2x, nejrpve výtěr a první léčba ATB nezabrala, a tak mi pan doktor při druhé návštěvě předepsal jiný lék, který ihned pomohl a já jsem po týdnu utrpení mohl jíst a pít. Byl velmi ochotný řešit můj problém. Díky moc, snad si to pan doktor přečte!

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog neprůchodný nos

V roce 2004 odoperovány polypy v nose.Od té doby jenom kontroly vždy s plným pochopením a ochotou,včetně zdravotní sestry.
Jsem prakticky bez zdravotních problémů.

Umístění: jiné místo Uši

Byla jsem dnes u pana doktora Kociána a mohu jen doporučit sestřička byla milá ochotná a pan doktor byl vstřícný hodný a příjemný na dobrý přístup k lidem nečekala jsem dlouho jak jinde hned mě vzal jsem nadmíru spokojená ????

Po příšerném přístupu pana doktora Kočičky z českolipské nemocnice, mi pan doktor Kocián operací zachránil ucho. Stará se o své pacienty kvalitně, i bez objednání je schopen vás vyšetřit. Je příjemný a profesionální. Sestřička je milá a usměvavá. Nikdy jsem s ním neměla problém. Obří spokojenost.

Velmi dobrý lékař, profesionální přístup, a ještě k tomu jako bonus laskavost. Sestra je ovšem docela nepříjemná, neochotná, jako by ji tahle práce obtěžovala- doporučuji jí změnu práce nebo přístupu k pacientům.

Doktor, který léčí už svým hlasem a přístupem k pacientovi, navíc odborník na svém místě. Kéž by takoví byli všichni lékaři...

Moc milý a sympatický doktor a hlavně při objednání tam nečekáte hodiny

V posledních létech léčil téměř celou naši rodinu a máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Je to odborník s příjemným vystupováním a skutečným zájmem o pacienta.

Č

velmi spokojená

Chodím k panu doktorovi několik a jsem naprosto spokojená dříve jsem chodila k jinému (nebudu jmenovat není to vhodné), ale to se nedá opravdu srovnat. Mohu jen doporučit!!!