Vsetínská nemocnice a.s., ambulance dětského oddělení
Nemocniční 955, Vsetín

Umístění: jiné místo

Dnes jsem se dozvěděla, že tento člověk zemřel. Jsem ráda, že jsem ho v internetových vodách mohla potkat a poznat. Vrhnul se do diskuzí s matkami domarodakmi. Od prvotního pocit, že nás tam trolí, jsem ho začala mít ráda. Díky němu jsem si ujasnila mnoho věcí, včetně argumentace. Piloval nás nemilosrdně. Nakonec jsem získala pocit, že tohle je lékař, kterého bych chtěla pro své děti a pro sebe jako partnera do diskuse o jejich zdraví. Sám byl určitě dost "anarchista" ve zdravotnictví, takový, jakých je v našem systému třeba - díky za Váš čas, který jste nám věnoval, Kili! Nezapomeneme.
Domarodka :-)

pan doktor je neskutečně sečtělý, rozumný a vzdělaný člověk. děkuju mu za mnoho konstruktivních rad a názorů.
kolegyně

MUDr. Kilián je kapacita.Díky němu se vyřešila obrovská sedimentace u mého ročního syna.Byl příjemný na nás i na syna,vše vysvětlil v klidu a ochotně odpověděl na všechny otázky.Patří mu velké díky.

Díky panu primáři za ochotu a profesní přístup. Nevím, kde jinde bychom hledali takovou odbornou a špičkovou lékařsko pomoc. Jeho rady a včasná diagnostika nám opravdu ušetřila hodně potíží. Děkujeme mu moc a moc jemu i celému personálu.

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Dovede uklidnit, poradit povzbudit.

Nebudu asi sama, kdo bude tomuto člověku doživotně děkovat za to, že si můžeme užívat rodinného života. Pan primář je tam už léta a určitě si zakládá na tom. aby jeho oddělení fungovalo. Myslím si, a podle vizit to i tak vypadalo, že kolektiv je velice dobrý, že komunikace mezi sestrami a primářem funguje, rozhodně jsem nebyla svědkem žádného ponižování či rozrušování. (ani já a ani jiní známí) Ba naopak, atmosféra mi přišla výborná. Pokud má někdo takovéto zkušenosti, pak to hodl musí odpustit a nešířit zvěsti o alkoholismu, to je hotový nesmysl, na oddělení jsem celkem často s dětmi a žádné takové zkušenosti jsem neměla)... přiznejme si, že sestřičky se také mohou mýlit -a ono pokud jde o děti, pak jakákoliv malá chyba¨může vyvolat celkem závažný problém, tak snad zde lze najít vysvětlení napomenutí.