Adresa

Ordinace veterinárního lékaře
Předbranská 415, Uherský Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Pan doktor sám mi ošetřoval zvíře asi jednou, pokud se pamatuju: byl to křeček a měl docela kuriozní zranění, ale pan doktor si s ním poradil.
V jiných případech se mi o zvíře staraly paní doktorky z této kliniky: jak s křečkem, tak nyní se štěnětem. Ale nikdy jsem nemusela řešit nic závažnějšího. Obě jsou milé a člověk se jich může zeptat na cokoli.

X
Ověřený profil

zanedbání péče, zachránil jiný veterinář. má jen RTG, ale ten si může strčit někam. mluví jako buran, nepřizná chybu a lže. proto můj vzkaz také není slušný. zpochybňuje léčbu jiného veterináře, obzlášť když si nevěděl sám rady a nevěnoval se úplně běžnému případu, který zbytečně kvůli němu a jeho týmu vygradoval k málem nejhoršímu. on jede na kvantitu a navic je drahý. raději zaplatim stejné peníze vetovi, který mi opravdu pomůže a má znalostní kapacity, které jsou na základě zkušeností, které Kaděra očividně nemá. nedá se mu věřit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Na pana doktora Kaděru mám velmi negativní názor! K mazlíčkům se chová velmi brutálně, vůbec necítí s nimi a ani s majitelem!Byli jsme na vyšetřění a pejsek si odnesl od něho maximálně tak psychickou ujmu!Choval se k němu velmi nechutně až jsem mu chtěla něco říct!Nikdy jsem pejka neviděla se takto chovat byl jak smyslu zbavený jaký má z něho strach!! Brutálně ho držel a škrtil za obojek!! Takové chování je nepřípustné! A to ani nemluvím o finanční stránce! nehorázné ceny,výsměch majitelům!! NEDOPORUČUJI!!!!Pokud milujete svého mazlíčka obejděte tuto ordinaci na 100m!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřený profil

Pan doktor by měl si vzpomenout co přísahal a pro co študoval...
Kapitalismu a sociální vydírání přes nemocné zvířata je protřídní hyenismus vůči majitulům zvířecích miláčků.
Pokud můžu doporučit jeho ordinaci raději obějděte na 20 metrů, raději zajet do Bojkovic za paní MVDr. Zochrovou.
Poznejte a pak pochopíte....V UB. již žádný veterinář....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Při operaci našeho pejska zanedbal povinnou péči a naše roční štěně nám kvůli tomu umřelo. Při konfrontaci byl doktor arogantní a odmítal vrátit peníze či připustit chybu. Následně nám řekl, že mu nikdy nedokážeme, že psa operoval, protože všechny záznamy už zničil, takže i kdybychom ho nahlásili na komisi, nepomůžeme si. Dodnes, když ho vidím na ulici, mám chuť kopnout mu mezi nohy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pana doktora a jeho tým mohu doporučit. Vždy pomohl a byl (na rozdíl od jiných) k dispozici na telefonu i v noci. Že si za tyto služby nechá zaplatit jako každý jiný doktor je logické a já je klidně zaplatím, protože vidím, za co platím. Pokud se me cena nelíbí, tak se zeptám, jestli existuje jiná alternativa a vždy mi ji nabídnul.

Kromě Dr. Kaděry v jeho ordinaci ordinuje také Dr. Medveďová, která je bezkonkurenční


pan veterinář nemá lidský přístup ke zvířatům natož k jejich majitelům,kteří to taky potřebují.Jejich ceny jsou vysoké!,např. postříknutí rány-hned 100Kč-jako ošetření rány malé!!Jeho kolegyňka či kdo to je,je ochotnější.Asi se poohlédnu po jiném veterináři až budu chtít kastrovat fenku.Psa mi sice vyléčili,ale ty peníze byly taky "pěkné".
Na hygienu si stěžovat nemůžu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Souhlasím s předchozími názory, ale neřekla bych že je nějak velmi dobrý lékař!!! Cena za služby je vysoká, kvalita služby vzhledem k ceně neodpovídá!!! Vždy vybírá tu nejdražší variantu, která existuje a nenabídne další způsoby řešení. Další co mi vadí je, že neupozorňuje na možná rizika, která můžou nastat!!!
Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI NEDOPORUČUJI !!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Jako veterinář velmi dobrý,ale hladný jak hrom,jenom rýžuje,kde by co vydělal,ty jeho poplatky za ošetření jsou ukrutně vysoké a bohužel tu v okolí není nikdo,tak dobrý,třak toho zneužívá.Pomlouvá druhé veterináře a je arogantní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu