Umístění: POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s. Jiný

supr pristup pana doktora. mohu jen z celeho srdce doporucit. pan doktor je hodny, vtipny, napomocny. neni se ceho bat.

Dobrý den, má zkušenost s panem doktorem není dobrá, při svém prvním těhotenství jsem jej upozornila na rodinou anamnezu a on mě jen odbyl, že kdyby se něco dělo on by to poznal. A upřímně houby poznal. V pondělí jsem měla kontrolu kde mi jen prohmatal břicho a udělal ozvy miminka. Vše dle něj bylo ok ani mu nepřišlo divné, že jsem v posledním tydnu těhotenství zhubla vic jak kilo. V úterý večer jsem jela do porodnice kde mi sdělili, že malá je menší o 7týdnů než by měla, má málo plodové vody, špatné průtoky pupečníkem a už nejmíň měsíc není vyživovaná protože placenta už byla špatná. Měla jsem vyvoláváný porod a už tak to bylo na male, kdybych nejela do porodnice dřív než mě tam on poslal dcera by byla mrtvá. Když jsem ho upozornila, že to stejné měla má mama jen se mi vysmál a řekl kdyby se něco dělo ja bych to poznal a na pořádné vyšetření mě odmitl poslat. Proto nedoporučuji!!!!!

byla jsem dlouholetou pacientkou pana doktora, pravidelně jsem chodila na preventivní kontroly, které spočívaly v palpačním vyšetření, maximální v ultrazvuku a receptu na léky.Postrádala jsem zájem o pacienta , lidský a profesní přístup. Byla jsem proto nucena provést změnu gynekologa a změny nelituji, pouze lituji, že jsem to neučinila již dříve a zvažuji soudní proces.