Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s. Jiný

supr pristup pana doktora. mohu jen z celeho srdce doporucit. pan doktor je hodny, vtipny, napomocny. neni se ceho bat.

Ověřený profil

Dobrý den, má zkušenost s panem doktorem není dobrá, při svém prvním těhotenství jsem jej upozornila na rodinou anamnezu a on mě jen odbyl, že kdyby se něco dělo on by to poznal. A upřímně houby poznal. V pondělí jsem měla kontrolu kde mi jen prohmatal břicho a udělal ozvy miminka. Vše dle něj bylo ok ani mu nepřišlo divné, že jsem v posledním tydnu těhotenství zhubla vic jak kilo. V úterý večer jsem jela do porodnice kde mi sdělili, že malá je menší o 7týdnů než by měla, má málo plodové vody, špatné průtoky pupečníkem a už nejmíň měsíc není vyživovaná protože placenta už byla špatná. Měla jsem vyvoláváný porod a už tak to bylo na male, kdybych nejela do porodnice dřív než mě tam on poslal dcera by byla mrtvá. Když jsem ho upozornila, že to stejné měla má mama jen se mi vysmál a řekl kdyby se něco dělo ja bych to poznal a na pořádné vyšetření mě odmitl poslat. Proto nedoporučuji!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

Dobrý den,
byla jsem dlouholetou pacientkou pana doktora, pravidelně jsem chodila na preventivní kontroly, které spočívaly v palpačním vyšetření, maximální v ultrazvuku a receptu na léky.Postrádala jsem zájem o pacienta , lidský a profesní přístup. Byla jsem proto nucena provést změnu gynekologa a změny nelituji, pouze lituji, že jsem to neučinila již dříve a zvažuji soudní proces.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti