MUDr. Jiri Hrdina

Gynekolog Více

Nové Město na Moravě 1 adresa

Umístění: Ordinace Jiný

Naprostý profesionál s obrovskou lidskou empatií. Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala.

Umístění: Ordinace Jiný

Rodila jsem u nej dvě děti a i chodím i do bezne ambulance. Pan doktor naprosto vyniká svým lidským přístupem, snaží se jakoukoli situaci udělat co nejprijemnejsi, opravdu profesionál. Jeden z mála, kterému na pacientkach záleží a nejsou to pro nej jen položky. Vždy nabízí konzultaci, pomoc, řešení, v akutních případech i na dálku. Mohu jen a jen doporučit.

Po návštěvě u pana primáře Jiřího Hrdiny, musím uznat, že je to nejlepší gynekolog. S takovým profesionálním, příjemným, lidským přístupem jsem se nikdy nesetkala. Moc děkuji všem z gynekologického oddělení. Kamila Machová

Nejlepsi gynekolog a lékař,kterého znám. Profesionalni,ale i lidsky přístup a příjemné vystupování.Vše srozumitelnĕ vysvĕtli. Pana primáře a celý personál porodnice Nové Mĕsto na Moravĕ mohu jenom vychválit.
Lucie Rosická

Dobrý den, dnes jsem měla tu čest se poprvé s panem doktorem setkat u ultrazvukového vyšetření mého miminka ( momentálně ještě v bříšku ).Čekám první miminko a za své těhotenství jsem se setkala už z několika lékaři, ale tento předčil mé očekávání. Pracuji ve zdravotnictví už nějaký čas a musím uznat, že profesionální a zároveň lidský přístup, kterým pan doktor oplývá, je v této době neuvěřitelný. Absolutně vstřícný, vše srozumitelně vysvětlí, nešetří úsměvem a milým slovem. I tatínek mohl být u vyšetření, což je v některých nemocnicích problém. Odcházeli jsme oba dva plni dojmů z našeho nenarozeného miláčka, držíc jeho krásné fotečky a s úsměvem na rtech. A to vše díky tomuto lékaři. Vřele doporučuji všem ženám. Děkuji. Nováková Jaroslava

Výborný nejen jako lékař, ale jako člověk. Sympatický, milý, pečlivý odborník s lidským přístupem. Vřele doporučuji!!

Jeden z nejlepsich gynekologu, ktere jsem mela moznost poznat. Peclivy, prijemny, profesionalni. Tohoto lekare mohu jen doporucit!