Jiri Hrdina, gynekolog Nové Město na Moravě

MUDr. Jiri Hrdina

Uložit

Gynekolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žďárská 610, Nové Město na Moravě
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Po návštěvě u pana primáře Jiřího Hrdiny, musím uznat, že je to nejlepší gynekolog. S takovým profesionálním, příjemným, lidským přístupem jsem se nikdy nesetkala. Moc děkuji všem z gynekologického oddělení. Kamila Machová


Z
Ověřeny pacient

Nejlepsi gynekolog a lékař,kterého znám. Profesionalni,ale i lidsky přístup a příjemné vystupování.Vše srozumitelnĕ vysvĕtli. Pana primáře a celý personál porodnice Nové Mĕsto na Moravĕ mohu jenom vychválit.
Lucie Rosická


Ověřeny pacient

Dobrý den, dnes jsem měla tu čest se poprvé s panem doktorem setkat u ultrazvukového vyšetření mého miminka ( momentálně ještě v bříšku ).Čekám první miminko a za své těhotenství jsem se setkala už z několika lékaři, ale tento předčil mé očekávání. Pracuji ve zdravotnictví už nějaký čas a musím uznat, že profesionální a zároveň lidský přístup, kterým pan doktor oplývá, je v této době neuvěřitelný. Absolutně vstřícný, vše srozumitelně vysvětlí, nešetří úsměvem a milým slovem. I tatínek mohl být u vyšetření, což je v některých nemocnicích problém. Odcházeli jsme oba dva plni dojmů z našeho nenarozeného miláčka, držíc jeho krásné fotečky a s úsměvem na rtech. A to vše díky tomuto lékaři. Vřele doporučuji všem ženám. Děkuji. Nováková Jaroslava


Výborný nejen jako lékař, ale jako člověk. Sympatický, milý, pečlivý odborník s lidským přístupem. Vřele doporučuji!!


Ověřeny pacient

Jeden z nejlepsich gynekologu, ktere jsem mela moznost poznat. Peclivy, prijemny, profesionalni. Tohoto lekare mohu jen doporucit!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti