Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Palackého náměstí 20, Jevíčko

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Pan doktor tvrdí, že vše je virozka, žádné vyšetření krve, moči, nebo stěry z krku,vše pozná vlastním okem!

Pokud nemá vaše dítě zdravotní problémy, tak je asi fajn sekretář na potvrzení způsobilosti na tábor, nebo autoškolu, nebo razítko, že nemůže dítko cvičit.
Ale jako doktor, který má léčit, totálně selhává na plné čáře.
Poradit se specialistou? Není potřeba, když je všechno běžná virozka.

Já a bratr jsme k panu Hájkovi chodili,nikdy žádný problém nebyl,ba naopak spíše pozitivum.Ted jako dospělá tam chodím se synkem,vždy má na nás čas,můžu se zeptat na cokoliv,nikdy neřekne spěchám už běžte.Když potřebuji s něčím poradit,vím na koho se mám obrátit.Chodí k němu i sestry....Vážíme si jak milé sestřičky,tak pana doktora.

Doktor,který se radí o anamnéze a lécích se sestřičkou?!!! Naštěstí jsme se odstěhovali a lékaře už máme jiného. Má zastaralé názory ohledně výživy kojenců a malých dětí.Pokud je nějaký větší problém,raději vás odkáže na specializované pracoviště. Jinak v přístupu k dětem milý.

Velmi slabý

Sjeho lecenim jsem nebyla nikdy spokojena!!!