Ambulance pro děti a dorost
Hlavní 94, Velké Pavlovice

Umístění: Ambulance pro děti a dorost nachlazení dítěte

Pan MUDr. Diblík by měl zanechat místo již mladším kolegům. Již několik let přesluhuje a na jeho práci to je znát. Ošetření docela dobré akorát mu nejde rozumět, huhlá pod nosem, je roztěkaný a chodí po místnosti. Návštěva je vždy na dlouho a pro mne i dítě vyčerpávající. Při pouhém nachlazení je schopen dítě nechat doma i čtrnáct dní. Nic se nemá přehánět. Už aby byl ve městě nový nástupce.

Jsme nad míru spokojeni a hlavně máme dcerušku v nejlepších rukou!!! Jde vidět, že pan Doktor má děti moc rád a udělá cokoliv jen ať jsou zdravé a šťastné a když vidí pokroky raduje se s nimi! Děkujeme :)

Po deseti letech se vracím abych našla na internetových stránkách lékaře,jemuž jsem vděčná za uzdravení mého syna,který onemocněl v šesti letech a nebylo to lehké období ani pro syna tak i pro mě.Dnes je mému synovi 16 let a je zdraví.Děkuji Pane doktore,velké díky Vám za to,že jste byl velmi pozorný a pečlivý k mému synovi,který se díky Vám tak dobře zotavil.Dnes mám ještě 5-letou dcerku a nebýt toho,že bydlíme od Vás daleko,tak bych neváhala ani minutu abych Vaši ordinaci navštěvolala i s dcerkou.Přejeme Vám mnoho zdraví a úspěchu.Ještě jednou děkuji za Vaši péči.Maminka Renata a syn Tomáš

Pan doktor Diblík je super.Tak jako každý člověk má i své mínusky,ale já jako maminka dvou dětí nemůžu říci jediné špatné slovo.Vždy velice laskavý i když jsem potřebovala pomoci o víkendu nikdy neřekl jeďte si na pohotovost,"ne"vždy mě vyslechl a poradil .Pane doktore pevné zdraví,nervy a rodinou pohodu vám i vaší manželce přeje maminka z Velkých Pavlovic.Děkujeme Vám.

Je to skvělý doktor. Mým třem dětem pomohl překonat spoustu nemocí a problémů. Jsou už dospělé. Vždycky byl pečlivý, snažil se nám pomoct, jak nejlépe dovedl. Vzpomínáme na něj jenom v dobrém. K předešlému příspěvku: Usměvavý, dobře hovořící a pohledný doktor není ani zdaleka zárukou dobré péče o zdraví našich dětí. Přejeme Vám pane doktore pevné zdraví a pohodu.

Ja jsem spokojena,je to vzborný pediatr.Svou praci nezanedbáva,poradi a je ke svým pacientum ohleduplný.

Výborný doktor, vřele doporučuji. Je to skutečný odborník. Vždy ochotný, nikdy nic nezanedbá. Jde vidět, že mu jde o zdraví svých pacientů. Je sice pravda, že mu není moc rozumět, protože mluví příliš rychle a drmolí. Ale myslím, že toto je až to poslední...

!

Hrozný!!!!!!!!!!!
Není mu rozumět, když se vyskytne problém, poletuje z místnosti do místnosti a roznáší "nervy". Nepůsobí to dobře ani na děti, ani na rodiče.
Jinak jako odborník, ne,í, námitek