Fakultní nemocnice Hradec Králové
Sokolská 581, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Děkuji panu doktorovi Cyranymu za příkladnou péči. Díky němu a sestřičce proběhl zákrok naprosto v klidu. Vše mi vysvětlil, zodpověděl všechny moje dotazy. Jsem moc ráda, že mám možnost být v jeho péči.

Výborný doktor s lidským přístupem. Moc si vážím času, který se mnou strávil, aby mi vysvětlil vše potřebné k mé nemoci.

Skvělý pan doktor, chodím k němu pravidelně, vždy vysvětlí co potřebuji a můžu se svěřit s čímkoliv i mimo jeho obor...doporučuji.

Slušný, svědomitý,poctivý, má k pacientům hezký vztah, je velmi dobrým lékařem, který mi nejednou pomohl ve zdravotních nesnázích.

souhlasím dobře vystiženo

Velmi lidský lékař, který pomůže jak jen může. Je tolerantní, s pacienty jedná jako s lidmi, vysvětlí problém problému, mám k němu naprostou důvěru, věřím mu i když se občes bojím, abych o něj nepřišla z důvodu, že by přešel na lepší místo. Řešení zdr. problému bez něj si neumím představit. Je to můj ob líbený lékař, kterého si vážím a jsem ráda, že existuje - Slušný, svědomitý, má k pacientům hezký vztah

MUDr. Jiří Cyrany

souhlasím, jsem s ním spokojena

Skvělí lékař.Pomůže,poradí....Už mockrát mi pomohl.Moc si ho vážím a všem vřele doporučuji!!!!

MUDr. Jiří Cyrany

Ano, skvělí lékař, také si ho vážím a všem jen doporučuji