Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Vedlejší 8, Brno
MVDr. Jindřich Nešpor

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je člověk na svém místě. Rozumí své práci a má skvělý přístup ke zvířecím pacientům. I když nejsem "místní" jezdím k němu několik let pokud se vyskytne nějaký problém u mých psů. Zvířecím pacientům se věnuje na 100%, vše dopodrobna vysvětlí i několikrát, poradí a doporučí nejlepší léčbu. Je vidět, že jeho práce není jen práce, ale životním posláním. Klinika je samozřejmě skvěle vybavená. Prostě super! Jediná nevýhoda - že nemám pana doktora v místě bydliště. Všem vynikajícího veterináře pana MVDr. Nešpora vřele doporučuji.

Umístění: MVDr. Jindřich Nešpor

Za mě velmi profesionální přistup vůči zvířatům i lidem.Jeho ordinace mají hlavu a patu.Vše konzultuje s majitelem popisuje celou situaci a její průběh velmi srozumitelně.Snaží se a dělá opravdu maximum pro záchranu zvířátek.Hlavně je to velmi dobrý diagnostik!!!Jsem mu velmi vděčná je to člověk na svém místě!!!!Děkuji moc Pane Doktore!!!!!!

Umístění: MVDr. Jindřich Nešpor Chirurgický zákrok

Na první pohled by se mohlo zdát, že tento lékař je strašně příjemný a skvěle se o Vašeho psa postará.

Vše vypadá skvěle až do doby než jsme byli u jiného veterináře v místě bydliště a ten s ním chtěl konzultovat injekci, kterou mu MVDr. Nešpor píchal předchozí den (pes u něj byl na operaci s nohou ale i 4 měsíce po ní stále kulhá a proto jsme jej navštívili jestli se náhodou nestalo, že by se operace nepodařila podle plánu).

To co o nás říkal do telefonu (co se psem pořád otravujeme když už nám říkal, že je to v pohodě apod.) a jak arogantně se choval si podle mě nemůže dovolit žádný doktor ani kdyby měl sebehorší náladu. Je podle mě vcelku logické když pes po operaci skáče po 3 nohách a celé dny kňučí, že se o něj budeme bát a starat se.

Za mě nedoporučuji !!!

Strašně sem si tohoto pana doktora oblibil protože se mi na panu doktory libí přistup k lidem i ke zviřectvu jde prostě na něm vydět láska ke každemu zviřati.Další skvělá vlastnost pana doktora je že se ujistuje třeba položí otazku a za chvili se zeptá zase. Vždy citím s pana doktora optimismus a strašně rad se za ním vracím rozhodně bych tohoto pana doktora už nevyměnil tak jak jsem musel uteci od předchozího veterinaře