Vedlejší 8, Brno
MVDr. Jindřich Nešpor (mapa)

Umístění: MVDr. Jindřich Nešpor Chirurgický zákrok

Na první pohled by se mohlo zdát, že tento lékař je strašně příjemný a skvěle se o Vašeho psa postará.

Vše vypadá skvěle až do doby než jsme byli u jiného veterináře v místě bydliště a ten s ním chtěl konzultovat injekci, kterou mu MVDr. Nešpor píchal předchozí den (pes u něj byl na operaci s nohou ale i 4 měsíce po ní stále kulhá a proto jsme jej navštívili jestli se náhodou nestalo, že by se operace nepodařila podle plánu).

To co o nás říkal do telefonu (co se psem pořád otravujeme když už nám říkal, že je to v pohodě apod.) a jak arogantně se choval si podle mě nemůže dovolit žádný doktor ani kdyby měl sebehorší náladu. Je podle mě vcelku logické když pes po operaci skáče po 3 nohách a celé dny kňučí, že se o něj budeme bát a starat se.

Za mě nedoporučuji !!!

Strašně sem si tohoto pana doktora oblibil protože se mi na panu doktory libí přistup k lidem i ke zviřectvu jde prostě na něm vydět láska ke každemu zviřati.Další skvělá vlastnost pana doktora je že se ujistuje třeba položí otazku a za chvili se zeptá zase. Vždy citím s pana doktora optimismus a strašně rad se za ním vracím rozhodně bych tohoto pana doktora už nevyměnil tak jak jsem musel uteci od předchozího veterinaře

Umístění: MVDr. Jindřich Nešpor Chirurgický zákrok

Za mě nedoporučuji !!!