Jindřich Křepelka, neurolog Beroun

MUDr. Jindřich Křepelka

Neurolog Více

Politických vězňů 40, Beroun
Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Jiný

Pan doktor Křepelka je skvělý odborník, má velice lidský přístup, tak empatického lékaře jsem ještě nezažila. Je vidět, že mu na pacientech opravdu záleží a maximálně se jim věnuje. Jsem velmi ráda, že jsem v jeho péči. On jediný mi pomohl s mými problémy, chodím k němu již 6 let.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Jiný

Pan doktor je především odborník na svém místě, me zdravotní problémy se mnou probral, vše vysvětlil a navrhl léčbu.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Jiný

Pan doktor je milý, ochotný a jako jediný mi pomohl s letitou migrénou.Je to odborník a člověk na svém místě.Neměnila bych a jsem ráda, že je to můj lékař.

Umístění: jiné místo Jiný

Měla jsem velké obtíže způsobené boreliózou, které nedokázal nikdo před ním vyřešit. Jsem mu velmi vděčná.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Jiný

Doporučuji, osobní přistup a hlavně pomohl tam, kde jiní hledali pouze opotřebení těla. Za mě 100 % hodnocení.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Problém s vyhřezlou ploténku

Výborný pan doktor,narozdíl od neurologů z Hořovické nemocnice,tam jsem na pohotovosti dostal pouze injekci na bolest a prášky.Pan doktor křepelka, mi pomohl od velkých bolestí,poslal mě ihned na další vyšetření,atd.
Velice doporučuji a více takových výborných lékařů.
S pozdravem Stočes.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Dlouhodobé problémy.

Empatický, má výborný přehled o nových trendech v léčení. Neustrnul na místě. Vyslechne pomůže. Za mě výborně ????

I po první návštěvě u pana doktora mohu říci, že jsem se svěřila velmi dobrému a zkušenému lékaři, který se věnuje každému nejen profesionálně, ale především individuálně, s cílem pomoci a léčit.

Pan doktor má lidský přístup k pacientům, předepsal mi neinvazivní léčbu a jsem plně spokojen.

Opravdu kvalitni lekar. Profesionalni, lidsky a komplexni pristup. Velmi dukladne a peclive prohlidky.