Odborný lékař neurologie
Poštovní 415, Třinec

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

S přístupem pana doktora jsem velmi spokojená. Je komunikativní, optimistický, své práci rozumí. Pacientovi věnuje potřebný čas... no a sestřička, tá je prostě zlatíčko :-) Starzyková M.

S tímto lékařem mám špatné zkušenosti. Nikdy nenapsal ani důležitá vyšetření, CT, MGR, pak se musel člověk obracet na cizí, kteří odhalili špatný nález, který on nadále bagatelizoval. Byl nevrlý a v rozhovoru nepříjemný. Sestřička je ochotná, ale lékaře bych nedoporučila.

Vážim si jeho odbornosti a přístupu k pacientovi.

Výborný pracovní kolektiv, lékař i sestřička, v přístupu k nemocným, v léčbě i zařizování dalších potřebných náležitostí ohledně léčby. Doporučuji

velmi spokojen s kvalitou a rychlostí ošetření
doporučuji

po objednání ke speciálnímu vyšetření na určitý čas jsem téměř nečekala, vyšetření proběhlo " na úrovni ", měla jsem z návštěvy dobrý pocit. Bez problémů se na tohoto lékaře opět obrátím

jsem spokojen s poskytnutým vyšetřením a léčbou, bez zbytečných průtahů.
Připojuji se k ostatním a doporučuji.

nechtěla bych opakovat kladné hodnocení z předchozích komentářů,
jen se připojuji a doporučuji

nedám na p.doktora dopustit, ochotný, nikdy mě nenechal bez pomoci, i když jsem někdy musela počkat. Děkuji i jeho sestřičce.

p.doktora znám roky- spolehlivý, dobrý přístup i vyšetřovací přístroje.
Diagnosy "sedí".