Jaroslava Vlasáková, praktický lékař

MUDr. Jaroslava Vlasáková

praktický lékař

Plzeňská 87, Líně
Ordinace praktického lékaře (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Na paní doktorku si nemohu stěžovat, vždy mi pomohla.

Teprve se změnou praktického lékaře jsem zjistila, jak otřesná vlastně "doktorka" Vlasáková byla a pro mnohé stále ještě je. Chápu, že díky nedostupnosti laboratoří má omezené možnosti, jak stanovit diagnózu, ale paušálním předepisováním širokospektrých antibiotik si práci neušetří, protože jen u svých pacientů vyvolá na mnohá rezistenci a pak už jí nepomůže ani její chytrá kniha léků, bez které se neobejde, ani když k ní člověk jde s rýmou.

Když pominu poměry v čekárně, kde jsou i zdravé těhotné nuceny sedět i hodinu kvůli receptu mezi prskajícími nemocnými, považuji za zmínění hodnou ještě zdravotní sestřičku. Neumí jednat s lidmi, je netaktní a řeší diagnózy zásadně v přeplněné čekárně. A NEUMÍ BRÁT KREV!
Vždy, když mi už po několikáté napichovala ruku, tak mi nadávala, že mam špatný žíly a že si za to můžu sama, že mi je nemůže najít. Strachu z odběrů krve mě zbavily až zdravotní sestry mé nové praktické lékařky, které odběry zvládají bez problémů a žíly mi naopak chválí.
Vím, že mnozí nemají jinou možnost, než využít "služeb" doktorky Vlasákové, protože je ve vsi jediná. Snad se situace jednou změní s napojením na plzeňskou MHD.

Tato paní doktorka se musí podívat do "chytré knížky" jestli vám na horečku může nabídnout paralen. Jako těhotná jsem v čekárně musela čekat na lístek na peníze klidně 2h a víc mezi nemocnýma,protože těhotenství je asi podle ní taky nemoc! Horší doktorku jsem neviděla

Paní doktorka je dobrá tak akorát na napsání omluvenky. Celá její léčba spočívá v tom, že vám řekne, ať ležíte v posteli a pijete čaj s citronem.