Jaroslava Reslová, dermatolog Ústí nad Labem

MUDr. Jaroslava Reslová

Dermatolog

9 názorů

Uložit


Adresy (2)

Sociální péče 3316/12A, Ústí nad Labem
Masarykova nemocnice Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
9 názorů

K

Jeto již několik let co jsem tuto paní doktorku navšívila.To byl teda zážitek, nepříjemná až na půdu. Zjistila mi alergii, ale ani mi neřekla jak ji léčit, jaký mám možnosti atd. Hlavně jí zajímalo abych podepsala nějaký papíry a můj zaměstnavatel mi zaplatil za nemoc z povolání. Źádný papíry jsem jí nepodepsala, normálně jsem se slušně ze zaměstavatelem dohodla že s alergickou látkou pracovat nebudu a je to.
Vykašlala jsem se na tuto paní doktorku a problém jsem řešila s mojí praktickou dr.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Až se příště narodím, chci být kožním lékařem v Ústí nad Labem!!! Pacienta si vskutku velmi hledí, pěstují si ho a vždy u každého setkání po vás chtějí "vyrážkovou žebračenku" ve výši 30 Kč, a to i v případě, že vás nijak nevyšetřují. Bylo mi vysvětleno, že pokud se vám lékařka dívá do očí a vysvětluje problém (se který tam jste již po 6 a zatím se nic nemění) tak jste povinni zaplatit. Prostě senzační!!! Závěrem vám doporučí, aby jste si získali nějaký jiný náhled na vaši chorobu například u jiného lékaře a že bude velmi ráda, když jí prozradíte jakým způsobem by se váš problém dal vyřešit, že bude ochotně spolupracovat. Proto vřele doporučuji několikanásobné zvýšení platů některých kožních lékařů, protože z uvedeného vyplývá, že zejména tato lékařka (velmi vstřícná, ochotná a milá) si to zaslouží. Patrně zemřete na ekzém celého těla, ale bude mít dobrý pocit, že vás léčila ta nejlepší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

dnes jsem navštívila tuto lékařku. Přišla jsem jako první, docházela poslední. Lékařka na mě měla jen dvě minuty a mě - ženě v 6 měsíci těhotenství ( je to velmi dobře vidět) napíše na ,,těhotenskou vyrážku'' mast který nemohou užívat těhotné!!!! je to Deb**** , hlavně že pospíchala na oběd

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorku jsem navštívila jednou a už nikdy víc. Chovala se povýšeně a necitlivě. Jediné pozitivní z návštěvy u ní byla sestřička, která je oproti paní doktorce moc milá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dříve jsem chodila ka paní doktorce do TP a poté při jednom problému přišla k p.doktorce Resslové, která udělala maximum pro vyléčení infekční choroby. Vše vysvětlila svým trochu rázným přístupem i s trochou humoru ale s nadhledem a trpělivostí. Jinak mám odmalička atopický ekzém a bývalá paní doktorka mě při zhoršení poukazovala na změny počasí atd. Nikdy ji nenapdalo mi udělat tzv.kontaktní testy, zda mi nevadí nějaký alergen v mém okolí. Až p.doktorka Resslová udělala pro léčbu vše, sice se nic neprokázalo, ale máme ,,klid,, že je to opravdu jen psychikou.Udělala maximum co mohla !! Doporučuji


Paní doktorka Reslová je podlě mě jendou z nejlšpích lékařek ve svém oboru... Vše velmi podrobně vysvětlí, navrhne více způsobů léčby, dikutuje s vámi o problému. K pacientům má velmi vřelý vztah, je vždy milá a ochotná, opravdu doporučuji :-)


M
Ověřeny pacient

Dobrý den,
doktorka Reslová je dle mého názoru nekvalitně připravena na svojí práci nebo je stejně uplacena firmou, která dává za předepsání léku Lamisil (za 1 ks balení - 300,-Kč), neboť není možné předepsat tento lék člověkovi, který má onemocnění jater a má histologický nález na plísně negativní a přesto jej předepsala. Já jsem se poté z informačního letáku dočetl, že ho nemůži užívat. Vše jsem jí poté nahlásil a bylo mi sděleno, že je to normální postup. Ve všem jí podporovala i tamnější primářka oddělení. Jedná seo o oddělení profesních dermatóz v Ústí nad Labem. Dávejte si všichni na toto oddělení velký pozor, nemáte moc šancí, aby se prokázalo skutečné onemocnění na pracovišti. Mám nemoc , která prokazatelně vznikla na mém bývalém pracovišti. Je to již rok a stále se nic neděje. Na pracovišti bylo odebráno 24 vzorků z chemikáliemi, přesto jsem byl testován jen na 7 vzorků, které sami vybraly. Na dotaz proč netestovaly ty zbývající, mi bylo sděleno jak Reslovou tak primařkou tohoto oddělení, že by mi to vyvrtalo díru do zad. Přesto mi nechtějí uznat nemoc z povolání a stále něco řeši v Praze na různých sympóziích. Je to hrozné ve firmě, kde jsem pracoval mě hned po zjištění této dermatologické záležitosti neprodloužili smlouvu na dobu určitou. Firma se jmenuje RAI Most také nese označení Recticel - výroba plastových náhradních dílů do osobních vozidel. Pracoviště je značně nebezpečné, co se týká toxických látek přesto zde pracují lidé a ani není dosud provedena kategorizace provozu a koloudace výroby. Přesto to hygienu Mosta a Ústí nad Labem nezajímá. Stále se již druhým rokem vyrábí a nic se neděje.Budu rovněž podávat trestní oznámení na tuto firmu pro ublížení na zdraví a pro obecné ohrožení. s tím, že zvážím i další právní kroky ve věci paní doktorky Reslové.
S pozdravem
Mareš Jiří

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Dobrý den, setkala jsem se poprvé s dermatologem, který hledá příčiny onemocněnía možnosti odstranění. Podle potřeby udělá mnohá vašetření,doporučí léčbu, poskytne informace, letáky k doporučeným výrobkům, informuje o ceně léků a vyšetření. Setkala jsem se u paní doktorky s celkovým zájmem o člověka a lidským přístupem. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti