Masarykova nemocnice Ústí nad Labem
Sociální péče 3316/12A, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Tato paní Dr .je absolutní zklamání jakožto lékaře .Vůbec si nesmí dovolit oznámit starému cloveku a ještě k tomu s vysokým tlakem ,že pokud se nenechá očkovat ,ať si vezme jenom kartáček a bačkory jelikož už se nevrátí z nemocnice ...toto bylo zdeleno mé babičce a je to odpad jakož to lékaře , chováním vůči člověku ...

Jeto již několik let co jsem tuto paní doktorku navšívila.To byl teda zážitek, nepříjemná až na půdu. Zjistila mi alergii, ale ani mi neřekla jak ji léčit, jaký mám možnosti atd. Hlavně jí zajímalo abych podepsala nějaký papíry a můj zaměstnavatel mi zaplatil za nemoc z povolání. Źádný papíry jsem jí nepodepsala, normálně jsem se slušně ze zaměstavatelem dohodla že s alergickou látkou pracovat nebudu a je to.
Vykašlala jsem se na tuto paní doktorku a problém jsem řešila s mojí praktickou dr.

!!

Až se příště narodím, chci být kožním lékařem v Ústí nad Labem!!! Pacienta si vskutku velmi hledí, pěstují si ho a vždy u každého setkání po vás chtějí "vyrážkovou žebračenku" ve výši 30 Kč, a to i v případě, že vás nijak nevyšetřují. Bylo mi vysvětleno, že pokud se vám lékařka dívá do očí a vysvětluje problém (se který tam jste již po 6 a zatím se nic nemění) tak jste povinni zaplatit. Prostě senzační!!! Závěrem vám doporučí, aby jste si získali nějaký jiný náhled na vaši chorobu například u jiného lékaře a že bude velmi ráda, když jí prozradíte jakým způsobem by se váš problém dal vyřešit, že bude ochotně spolupracovat. Proto vřele doporučuji několikanásobné zvýšení platů některých kožních lékařů, protože z uvedeného vyplývá, že zejména tato lékařka (velmi vstřícná, ochotná a milá) si to zaslouží. Patrně zemřete na ekzém celého těla, ale bude mít dobrý pocit, že vás léčila ta nejlepší.

dnes jsem navštívila tuto lékařku. Přišla jsem jako první, docházela poslední. Lékařka na mě měla jen dvě minuty a mě - ženě v 6 měsíci těhotenství ( je to velmi dobře vidět) napíše na ,,těhotenskou vyrážku'' mast který nemohou užívat těhotné!!!! je to Deb**** , hlavně že pospíchala na oběd

Paní doktorku jsem navštívila jednou a už nikdy víc. Chovala se povýšeně a necitlivě. Jediné pozitivní z návštěvy u ní byla sestřička, která je oproti paní doktorce moc milá.

Dříve jsem chodila ka paní doktorce do TP a poté při jednom problému přišla k p.doktorce Resslové, která udělala maximum pro vyléčení infekční choroby. Vše vysvětlila svým trochu rázným přístupem i s trochou humoru ale s nadhledem a trpělivostí. Jinak mám odmalička atopický ekzém a bývalá paní doktorka mě při zhoršení poukazovala na změny počasí atd. Nikdy ji nenapdalo mi udělat tzv.kontaktní testy, zda mi nevadí nějaký alergen v mém okolí. Až p.doktorka Resslová udělala pro léčbu vše, sice se nic neprokázalo, ale máme ,,klid,, že je to opravdu jen psychikou.Udělala maximum co mohla !! Doporučuji

Paní doktorka Reslová je podlě mě jendou z nejlšpích lékařek ve svém oboru... Vše velmi podrobně vysvětlí, navrhne více způsobů léčby, dikutuje s vámi o problému. K pacientům má velmi vřelý vztah, je vždy milá a ochotná, opravdu doporučuji :-)

doktorka Reslová je dle mého názoru nekvalitně připravena na svojí práci nebo je stejně uplacena firmou, která dává za předepsání léku Lamisil (za 1 ks balení - 300,-Kč), neboť není možné předepsat tento lék člověkovi, který má onemocnění jater a má histologický nález na plísně negativní a přesto jej předepsala. Já jsem se poté z informačního letáku dočetl, že ho nemůži užívat. Vše jsem jí poté nahlásil a bylo mi sděleno, že je to normální postup. Ve všem jí podporovala i tamnější primářka oddělení. Jedná seo o oddělení profesních dermatóz v Ústí nad Labem. Dávejte si všichni na toto oddělení velký pozor, nemáte moc šancí, aby se prokázalo skutečné onemocnění na pracovišti. Mám nemoc , která prokazatelně vznikla na mém bývalém pracovišti. Je to již rok a stále se nic neděje. Na pracovišti bylo odebráno 24 vzorků z chemikáliemi, přesto jsem byl testován jen na 7 vzorků, které sami vybraly. Na dotaz proč netestovaly ty zbývající, mi bylo sděleno jak Reslovou tak primařkou tohoto oddělení, že by mi to vyvrtalo díru do zad. Přesto mi nechtějí uznat nemoc z povolání a stále něco řeši v Praze na různých sympóziích. Je to hrozné ve firmě, kde jsem pracoval mě hned po zjištění této dermatologické záležitosti neprodloužili smlouvu na dobu určitou. Firma se jmenuje RAI Most také nese označení Recticel - výroba plastových náhradních dílů do osobních vozidel. Pracoviště je značně nebezpečné, co se týká toxických látek přesto zde pracují lidé a ani není dosud provedena kategorizace provozu a koloudace výroby. Přesto to hygienu Mosta a Ústí nad Labem nezajímá. Stále se již druhým rokem vyrábí a nic se neděje.Budu rovněž podávat trestní oznámení na tuto firmu pro ublížení na zdraví a pro obecné ohrožení. s tím, že zvážím i další právní kroky ve věci paní doktorky Reslové.
S pozdravem
Mareš Jiří

Dobrý den, setkala jsem se poprvé s dermatologem, který hledá příčiny onemocněnía možnosti odstranění. Podle potřeby udělá mnohá vašetření,doporučí léčbu, poskytne informace, letáky k doporučeným výrobkům, informuje o ceně léků a vyšetření. Setkala jsem se u paní doktorky s celkovým zájmem o člověka a lidským přístupem. Vřele doporučuji.