Praktický lékař pro dospělé
Otakara Kubína 179, Boskovice

Jedním slovem výborná!!! Jsem ráda, že jsem se k ní dostala do péče! Oproti předchozím zkušenostem se o pacienta skutečně zajímá a hlavně sebemenší problém nepodcení a důkladně nechá prošetřit! Doporučuji!!!

Pani doktorku velmi rada doporucim,vzdy dokazala pomoci,poradit a pokud jsem potrebovala cokoli zaridit z hlediska lekarskeho ,(vypis z karty ,zpravy pro lekare,...)vzdy mi vse sepsala bud na pockani nebo do druheho dne,coz u nekterych jsem na zpravu cekala i 2 mesice.
Velice ochotna a obetava svoji praci.

Moc hodná paní doktorka a vždy pomůže.

Pro její slabší hodnocení jsem se rozhodl proto, že v několika případech zasahovala do léčby specialistů a změnila jejich léčebné postupy. Tímto svým svévolným postupem se stav pacientů zhoršil. Lékaře, který má v dnešní moderní medicíně "patent na rozum" bych nikomu rozhodně nedoporučoval.

Velice pečlivá nic nenechá náhodě.

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a otevřená diskuzi, což velmi oceňuji. Je schopná doporučit také doplňkovou léčbu formou bylin a čajů. Velká spokojenost.

všem doporučuji

Paní dokotrka nečasová je nejlepší praktický lékař. Je zodpovědná, milá, přívětivá a chápavá. Opravdu mohu pouze chválit :-))

Paní doktorka je skvělá a moc hodná

Jsem u této lékařky teprve rok, ale jsem maximálně spokojená. Vždy ochotná, milá, ale naprosto profesionální, poradí, pošle na všechny potřebné vyšetření. Mohu všem jen doporučit...