Jaroslava Blažková, dermatolog Havlíčkův Brod

MUDr. Jaroslava Blažková

Uložit

Dermatolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Humpolecká 1429, Havlíčkův Brod
Dermatovenerologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatovenerologická ambulance alergický ekzém

Paní doktorka mě pomohla s léčbou alergického ekzému kterým jsem trpěl asi 6 měsíců , určila příčinu a nasadila léčbu. Léčil jsem se předepsanou mastí a po 5 měsících se ekzém krásně zhojil. Dodržuji její rady a od okzému mám dosud pokoj. Léčila mne od května do konce září 2016.

K
Ověřeny pacient

AE dcery je téměř pryč (je jasný, že nesmizí úplně), kortikoidy jsme ani nepotřebovali. Děkujeme moc...

L
Ověřeny pacient

Jsem naprosto spokojená. Jezdíme k paní dr. Blažkové na doporučení ;) s dcerou má AE. No přístup perfektní, rady a pomoc také !!

J
Ověřeny pacient

Mohu jedině doporučit. K paní doktorce jsem chodil poměrně delší domu na léčení bradavice na noze a mohu napsat že jediná v Brodě mi pomohla a bradavici odstranila. Léčba trvala cca 8 měsíců ale úspěšně. Ostatní řezníci v brodě mi to neustále vyřezávali ale vždy se bradavice vrátila na své místo.

Ještě jednou děkuji paní dokorce.

Ověřeny pacient

Paní doktorku jsem poznala již před 17 lety, kdy ještě působila v havlíčkobrodské nemocnici jako primářka odd. Nejen že je velice dobrá lékařka, ale také dobrý a vzácný člověk...poradí, pomůže a vždy s úsměvem na tváři - to je pro nás pacienty také důležité. Pokaždé, když mám nějaký kožní problém, či obavu, mohu se na ni s plnou důvěrou obrátit.Děti k ní chodí beze strachu... :)Také musím pochválit její sestřičku, která je také velice příjemná.To pak chodím i do ordinace ráda. DOPORUČUJI!!!

Ověřeny pacient

Nikdy jsem se nesetkal s tak profesionálním a zároveň přátelským přístupem, jako u paní doktorky Blažkové. Jsem psoriatik a bojuji s touto nemocí řadu let. Od doby, co navštěvuji její ordinaci, je můj boj jednodušší.

Velmi hodná a příjemná paní doktorka. Doporučuju.

Ověřeny pacient

Pani doktorku Blažkovou doporučuji!Ať tak jdu s čímkoliv tak vždy se vše vyléčí a se vším poradí a hlavně se mi nestalo aby byla někdy nepříjemná!Pokaždé příjemná.Všem doporučuji!!!

Paní doktorka Blažková je opravdový lékař se srdcem na pravém místě. Už několik let mi pomáhá zvládat atopický ekzém a to s tak lidským přístupem, jaký jsem snad nikde jinde nezažila. Paní doktorku vřele doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti