Jaroslav Vašíček, internista Sušice

Jaroslav Vašíček

Internista

8 názorů

Uložit


Adresa

Dukelské nábřeží 155, Sušice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

Ověřeny pacient

Veľmi dobrý, fundovaný,slušný lekár ktorý samozrejme nemôže vyhovieť všetkým a hlavne takým, ktorí sa snažia zneužívať zdravotníctvo ako sa dá. Moji príbuzní boli opakovane liečení jednak na internom oddelení neskôr na oddelení pre dlhodobo chorých .Pána doktora si vždy chválili ako svedomitého, obetavého, odborne vyspelého lekára, ktorý medzi pacientov vnášal pozitívnu energiu a nádej v uzdravenie. Je to PAN DOKTOR.


P
Ověřeny pacient

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Jako laik nemohu hodnotit odbornost lékaře. Pan doktor mně ale osobně velmi pomohl a jeho jednání, jak jsem je na JIP sledoval, a to nejen ke mně, ale i k ostatním, často velmi problematickým pacientům, je nejen korektní, ale i vysoce nadstandardní. Osobně jej považuji za výborného lékaře.


Jeden z nejlepších jaké znám,erudovaný,velmi vzdělaný pan doktor,svědomitý s korektním přístupem k nemocným.Lékař s noblesním chováním bez špetky nadřazenosti či arogance.


Peclivy a lidsky lekar, znamenity odbornik a hodny clovek. Az jednou do duchodu opravdu odejde, myslim, ze Susicka nemocnice bude mit velky problem ho nahradit.
On je totiz Pan Doktor!


Taky dost dobře nechápu, kdo sem ty hrůzy píše. Mně osobně je pan doktor příjemný a věřte, že jeho odbornost je opravdu na vysoké úrovni. Tečka.


Nwstačím se divit jak někteří lidé dokážou být nespravedlivý.Pan doktor Vašíček je sice už postarší pán , ale k lidem se chová perfektně.To že s nima mluví je základ a ne že je vyšetří udělá závěr a pošle pryč.Mám s ním skvělé zkušenosti a můžu ho vřele doporučit.A když se tak dívam tak spostu lidí se špatnýma názorama nesouhlasí.


Nestačim se divit,co se zde dočítam za hrůzy.Absolutně nesouhlasim s těmito názory,Mudr.Vašíček je PAN DOKTOR,který pro své pacienty udělá maximum,"proklepne je od hlavy k patě" a to si myslim,že je v pořádku.A že k nim má lidský přístup,o tom to přeci je nebo snad ne?Sama s nim mám jen ty nejlepší zkušenosti,co se týče mě i mojí rodiny.


K

Pan doktor se chová nadřazeně jako za totality.Nemá slušné chování a hraje si, že je někdo. Sušická nemocnice je krásná, ale pan doktor tam nepratří. Měl by si zajít na kurz slušného chování. A pocity a názory pacientů-to neexistuje.Pacienti jsou pro něj póvl.Tohle by si měl přečíst doktor Šedivý ten se chová slušně a vede nemocnici dobře a takovýhle mu to kazí.Vůbec nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti