Odborný neurolog
Puškinova 2a, Vyškov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Výsledok léčení vynikajúci. Má zázračné ruce.Za krátkou dobu dosáhl výsledok.Celá rodina je spokojena s jeho výsledkem

chodím k lékaři už 9 let trpěla jsem silnými migrénami a dnes nevím co to migréna je díky lékaři sestřička Hanička je velice milá a obětavá doktor Valihrach má zázračné ruce . Janula

Nevím co bych dělala, kdyby pan doktor nebyl. Chodíme k němu celá rodina, dcera i rodiče. Nechci si vůbec představit, že by odešel do důchodu. A Hanka - sestřička- sluníčko, ani jedna modřina. Komu se to nelíbí, ať k nim nechodí.

Záda bolí kdekoho, příčin je jistě mnoho. Když mě chytnou bolesti, přibelhám se do jeho ordinace a vždy odcházím "odblokobván"; zůstává jen mírná bolest, která postupně po nějaké době odezní. Ve špatné náladě jsem ho ještě za ty roky nezastihl. Po infarktu prý nastolil úspornější režim - vezme jen určítý počet pacientů, nutno se proto objednat. Není to léčba od počítáče, tahá naše metráková těla, takže se i dost fyzicky namaká. Konzervatiní léčba (=tablety proti bolesti, klid a vydržet několik týdnů apod.) mně nevyhovuje, potřebuji se pohybovat ihned. Jen ať proboha neodejde do důchodu!!! Kdo má podobné problémy jako já, mohu jen doporučit.

K tomuto lékaři bych chtěla jen říci to, že moji dceru odmítl ošetřit, ačkoliv měl prázdnou ordinaci i čekárnu a moje dcera trpěla bolestí a nemohla se hýbat!!! Prý není žádná první pomoc ani pohotovst, bylo to dopoledne ve všední den. Villin

Pan doktor mě zbavil problému, jsem s ním naprosto spokojená, sestřička vždy staršně milá.

Myslím, že je zbytečné cokoli dodávat.