Adresa

Chirurgická ordinace
J. K. Tyla 1568, Sokolov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

nedoporučuji,má zkušenost je staršího data ale památku na ní má moje tehdy 7 letá dcera do smrti,měla znaménko na paži-to si rozškrábla a na doporučení jiné lékařky jsem ho nechala odstranit zde,nejen že jsme čekaly nekonečně dlouho ale zaplatila jsem za "plastické šití" které se obsahovalo místo alespoň tří stehů pouze dva jizva je škaredá a navíc se kolem jejích okrajů objevila nová maličká znaménka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Když hodnotíte jedním slovem - NEJHORŠÍ... proč se nepodepíšete vlastním jménem...?

nejhorší

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Milá slečno Bokůvková. Chápu Vaše roztrpčení, čekání je někdy nepříjemné a chápu Vaše roztrpčení. Chci ale reagovat na to, že by jste chtěla vyměnit tu tmavovlasou sestřičku... To prostě nejde. Ta sestřička je ikonou té ambulance :-) Smiřte se s tím. Miskolczi J. ( také pacient )


L
Ověřený profil

Před dvěma měsíci sem byla na operaci s varixama. Pan doktor mě operoval novou radiofrekvenční metodou. Aby to vzhledem k mému věku(18 let) bylo nejšetrnější, rycghlá rekonvalescence, po zákroku žádná bolest. A v pondělí nastupuji znovu pod nože panu doktorovi, i přesto, že to bude má 2. operace v životě, ničeho se nebojím a panu doktorovi věřím...
Jediné co bych mohla vytknout je dlouhé čekání a VELICE VELICE nepříjemná sestřička(tmavovlasá).

Měla sem být v 8 v ordinaci a v 9 nástup do ostrovské nemocnice, i když sem to sestřičce několikrát říkala, že sme s panem doktorem domluvení, že mám zaťukat, on si pouze namaluje žíly na noze a šla sem(otázka tří minut), tak místo toho aby se jednoho otravy zbavila tak mě ignorovala, byla drzá a nepříjemná hned po ránu!!!

Změnit sestřičku, zavést objednávání po telefonu či osobně a je to perfektní :))


Ověřený profil

Specialista , svérázný, ale zlaté ruce


M
Ověřený profil

Odborník, jakých je velmi málo. Je prostě jistota. Není třeba víc dodat.


D

Pan doktor je skvělý. Pmohl mi vícekrát a pokaždé s jiným problémem. Pokud zákrok nedělá sám, dohodne jiného skvělého lékaře. Dá se s ním lidsky mluvit, chápe běžný život pacientů. Sestřička je taky skvělá. Nebýt dlouhého čekání, tak tam člověk chodí už jenom pro ten pocit, že je Pan Pacient.


I

s panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti, seznámila sem se s ním pří mé operaci, jeho přístup před i po byl velmi velmi profesionální, s ničím takovým jsem se předtím nikdy nesetkala, po mé operaci jsem k němu chodila dále na pravidelné kontroly a utvrdila jsem se, že je to vynikající chirurg jak profesně tak lidsky, a také mám ty samé zkušenosti se sestrou od pana doktora


Došlo k chybě, zkuste to znovu