Jaroslav Novodvorský, gynekolog Kutná Hora

MUDr. Jaroslav Novodvorský

Uložit

Gynekolog Více

31 názorů

Uložit


Adresa

Ordinace PL gynekologa
Rejskovo nám. 62, Kutná Hora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace PL gynekologa Jiný

Pan doktor, jak už někdo psal je kapacita! V dnešní době najít takového specialistu je problém...jsem moc ráda, že jsem se dostala k němu jako pacientka, nikde jinde by sem neměla takovou péčí...

K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL gynekologa

K totumuto lékaři jsem chodila 5 let a zkušenosti mám pozitivní i negativní. Pozitivní proto, že mi na základě mého zdravotního stavu nechal udělat test, díky kterému se zjistila porucha krve, o které se v rodině nevědělo a tím pádem i zvýšené riziko trombozy v důsledku čehož jsem přestala brát prášky. Na druhou stranu takové vyšetření by mělo být dnes pravidlem ještě před předepsáním čehokoliv. Negativní zkušenost kvůli jeho stylu chování a práce, která se mi zdá neosobní a nešetrná, každé vyšetření bylo nepříjemné až bolestivé. Za další se mi nezdá dostačující způsob jakým mě (ne) informoval o možnostech antikoncepce. Mladým ženám a slečnám bych ho rozhodně nedoporučila.

Ověřený profil

S panem doktorem jsem maximálně spokojená, je to kapacita a opravdu se vyzná...jsem pacientkou už 15 let a mám 4 krásné děti, opravdu si nemůžu stěžovat...ve svém oboru se vyzná a vždy mi pomohl, díky němu jsem v i pozdějším věku v pohodě odrodila. Pane doktore, děkuji vám za vinikající péči...

L
Ověřený profil

Už cca 10 let chodím k panu doktorovi a o jeho péči nemůžu říct jediné špatné slovo. Ikdyž jsem byla občas nervózní a né zrovna dobře naladěná vždy se choval profesionálně. To samé můžu říct i o sestřičkách. Děkuju panu doktorovi za přístup a péči kterou nám ženám věnuje. Ikdyž za ním musím dojíždět 150 km, rozhodně ho měnit nebudu. L. Horáková

I
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím už 20 let a jsem spokojená i přesto že někdy nemá svůj den.Neměnila bych.Nesouhlasím stím ,že doktor by neměl chybovat,bohužel lékaři nejsou kouzelníci a prostě se někdy nepovede.

V
Ověřený profil

Je mi líto, že některé z vás mají s tímto panem doktorem negativní zkušenosti. Já si na něho nemohu stěžovat. Jako svého lékaře jej mám již 10. let a neměla jsem s ním nikdy žádný problém, ba nakopak. Před necelým rokem jsem porodila zdravou holčičku a po porodu jsem měla komplikace, které mi pomohl zdárně vyřešit. Vše mi vysvětlil a hlavně jsem byla pod neustálým dohledem stejně jako v průběhu těhotenství. Pokud měl někdy špatnou náladu, tak si sami přiznejte, kdo ji kolikrát nemá. Zvýšený hlas jsem u něho zažila pouze 1x a to tehdy, kdy si jedna maminka přivedla do čekárny 4 děti (věk 1-9 let), které tam nechala bez dozoru a šla do ordinace. Děti během matčiny kontroly začali zrádně čekárnu likvidovat + kopat a plivat po dalších pacientkách, které čekaly na vyšetření. V tomto případě se ani nedivím, že pan doktor ten hlas zvýšil. V každém případě pokud s ním má někdo problém, tak by si měl sáhnout i do svého svědomí. Kde jinde když vás objednají na konkrétní hodinu tak vás také v ten daný čas vezmou? Kdykoli zavolám, tak nic není problém - předepsat recept nebo objednat ze dne na den pokud je to nutné. Vždy se snaží najít řešení. Kdy by byl špatným lékařem jak některé píšete, tak by nikdy nebyl primářem, to si uvědomte :o)

A
Ověřený profil

Dobrý den,já jen žasnu nad některými názory,on totiž není na světě člověk ten,co zalíbí se lidem všem... Na pana doktora si nemohu v nejmenším stěžovat,chová se profesionálně,slušně,díky němu mám dvě zdravé děti (syn narozen ve 28.týdnu,před necelými dvaceti lety,komplikované těhotenství dcery před 16 lety),jeho pacientkou jsem 22 let,s přestávkou roku a půl (změna bydliště),nevěřily by jste,jak ráda jsem se do jeho péče vrátila po hodně nepříjemných zkušenostech od jiného lékaře.. Osobně mohu jen doporučit jeho péči,ale pouze těm pacientkám,které upřednostňují přímé jednání a dodržují jeho pokyny... Ty druhé,by mohly být zaskočeny,že jim pan doktor bez obalu sdělí svůj názor,bez obalu a pak by měly důvod ke stížnostem... Já jsem velmi spokojena..

Ověřený profil

Podle mého nazoru ja pan Novodvorský špička ve svém oboru chodím k němu už 7 let a nemůžu si stěžovat,měla jsem pár komplikací a díky jeho pomoci už jsem zdrava:)
Vzdy mi vše dokazal vysvetlit coz mnoho lekaru nedela, nikdy na mě nekřičel,nebyl vulgarni a to ostatni co tady pisete...
Navíc mu budu navždy vdecna ze zachranil moji mamce zivot nebyt jeho tak by tu nebyla...
Můžu ho všem vrele doporucit.Jak tu vidim tak kazdej ma jinej nazor,ale ja si stojim za svym klidně mi tu dejte ze se vam nelibi muj komentar mě to nijak neurazi ani neublizi...

Ověřený profil

K MUDr. Novodvorskému chodím už 18 let. Mám dva zdravé syny, přestože mi jako pacientve s dědičnou neuropatií nedávali moc velké šance na donošení dětí a porod samotný. Byla jsem všk pod neustálým lékařským dohledem pana doktora a vše dopadlo na výbornou. V posledních letech jsem měla několik gynekologických problémů, vždy mi vše bylo vysvětleno, několikrát jsem konzultova i problémy po telefonu. Vždy profesionální přístup a k náladám? Kdo občas není náladový, troufám si tvrdit, že každý. Já jsem maximálně spokojena a neměnila bych. Takže mohu pana doktora jedině doporučit. A k těm co spokojeny nejsou, nezdá se vám, jakoby ty negativní hodnocení psali maximálně dvě osoby, protože jsou v podstatě téměř identické, ale ať si každý udělá obrázek sám, bohužel je kolem nás stále více lidí, kteří si budou stěžovat vždy a na vše.

Ověřený profil

I já se přidávám k chvále, k panu doktorovi chodím již 12 let a jsem spokojená. Vždy mi vše vysvětlí a chová se profesionálně. Byl u porodu mým dvou dětí, přičemž druhý porod byl s komplikacemi a on si s tím dobře poradil.
Abych nepěla jen chválu, někomu může vadit, že pan doktor působí poněkud nervózně (vždy). Já jsem ho ale vzala i s tímto drobným nešvarem, každý má nějaký špatný povahový rys a je jím svému okolí nepříjemný. Jak říkám, nikdy na mně nekřičel, nic mi nenutil a vždy mi vše vysvětlil. Také je důsledný, snaží se nic nezanedbat.

Jen bych chtěla poopravit jeden z předchozích názorů že lékař nikdy nesmí chybovat. To přece neplatí. Ani doktor není stroj, souhlasím že by se měl snažit udělat maximum, ale bezchybný není nikdo. Ono když si i statik nebude dávat pozor na svou práci anebo jen udělá chybu, jím navržený dům či most pak spadne a zabije mnoho lidí. Řekla bych, že práce statika je podobně zodpovědná jako lékaře. A přesto někdy chybují oba... Což teprv takový řidič autobusu, pilot letadla, policie,....

Lidé se dělí do 3 základních skupin:
1) já chyby nikdy nedělám, a tak je nesmí dělat ani druzí
2) já chyby sice dělám, ale druzí chybovat nesmí
3) já chyby dělám, a tak je odpustím i těm okolo

Možná existuje i čtvrtá skupina - chyby nedělám já ani druzí, ale s takovým člověkem jsem se ještě nesetkala...

Jana Kreisingerová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti