Jihoslovanská 5, Prostějov
Odborný lékař chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Profesionální přístup, ochota, normální jednání, žádná zbytečná byrokracie. V českém systému zdravotnictví docela vzácnost.

Velice dobrý chirurg a odborník na svém místě, v ordinaci to vždy září velkou čistotou. - Doporučuji !!!!!

Výborný specialista

Absolutně nedoporučuji! Nechala jsem si u něk vytáhnout 4 malá znamínka. Mám to cel ozjeté, nepěkné, nedokázal mi ani vytáhnout pořádně všechny stehy. Mám 2 týdny po vytažení stehů a stále mám s tím plno komlikací. A nevypadá to zatím na úspěchné uzdravení. Pokud se máte rádi opravdu sem nechoďte!!!!!

Výborný chirurg, můžu vřele doporučit. Byla jsem u něj na několika zákrocích ať už odstranění znamínek nebo tukových nádorů a vše provedl velice poctivě.

Spokojenost po všech stránkách. Všem vřele doporučuji

ochotny,mily,usměvavy a při vykonu si s vama vyklada.stejně přijemny jako jeho tatik.jsem spokojena

Velice profesionální přístup.Po lékařské stránce jeden z nejlepších v Prostějově.

je to skvěly doktor mohu doporučit

Dobrý den, připojuji se k hodnocení. U pana doktora byl několikrát můj syn i manžel, vždy velmi ochotný, jsem 100% spokojená s jeho přístupem k pacientům.