Ordinace internisty
Příčná 236, Holýšov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Je to PAN DOKTOR !! Vystridal jsem uz mnoho doktoru co se tyce stitne zlazy a pan Liska je pro mne 1 ve svem oboru je peclivy predvydavy ochotny spolehlivy prijemny a mohu rict ze sve skusenosti ze jinam uz nechci a velmi rad si i pockam protoze vim ze nic nenecha nahode a co se tice personalu opet jen chvalim jsem spokojeny nad miru ! A pokud nikoho poslal nikam mel svuj duvod pokud se dotycny choval jako sprominutim jako retadovany nemuze si ted stezovat . za to pan doktor nemuze

Naprosto spolehlivý, pečlivý a velmi zkušený lékař. Péče včetně zdravotnického personálu stoprocentní.

Naprosto nesouhlasím s předešlým negativním hodnocením. Žádné přehmaty jsem nikdy nezaznamenal, naopak je to velice pečlivý specialista, který často neřeší pouze interní stránku pacienta. Snaží se nic nezanedbat a to, že je to často u něj na dlouhé lokte, tak to chápu a raději si počkám, protože vím, že mi bude poskytnuta opravdu výborná péče. A když je někdo tak nervózní a kvůli svému zdraví nedokáže být v čekárně trpělivý a začne vychylovat, tak se naprosto nedivím, že je poté vyhozen s kartou. Problémové pacienty, kteří jen koukají na hodinky a ne na sebe - na své zdraví kvůli kterému přijdou k lékaři bych také poslala někam....Takže tohoto pana doktora s velkým D vřele doporučuji!!!!

Tento pan "doktor" má ordinační dobu 3-4 hodiny denně. V jedenáct hodin jste často sestrou na pokyn lékaře odeslán pryč, že už na Vás nevyjde řada i když jste objednán a ordinace končí ve 13 hod.Pokud se přeci jenom dostanete na řadu, není Vám poskytnuta předem plánovaná péče, celé vyšetření je plné nervozity z blížícím se koncem ordinační doby a následně z tohoto plynoucí odborné přehmaty. Pokud se ozvete, tak dostanete kartu do ruky a pošle Vás kam chcete.Proto NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!

Pana doktora hodnotím velice kladně. Je to pečlivý odborník, který je vždy k pacientům milý a vlídný. I když k němu jdu jako nemocný pacient, mám pocit, že odcházím jako zdravý člověk. Ani ze svého okolí jsem nikdy neslyšela záporné hodnocení.

Pana doktora mohu vrele doporucit vsem pacientum,kteri potrebuji odbornou interni peci.Je vzdy prijemny,ochotny a ma velice lidsky pristup k pacientum.
Hana Hauserova

velmi obětavý a dobře prohlídne.